Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

8 יצאו לטיול בנורבורגרינג- (כולם חזרו כמובן)

johnc
שימו לב! השרשור הזה בן 6075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איי.. פשוט תענוג.. כבר לא יכול לחכות את השבועיים האחרונים של ההמתנה..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדבקה עם איור "פשוט" (לא מפורט) של המסלול (נורדשלייפה - נורבורגרינג).

כזאת בד"כ שמי שביקר במסלול רכש בחנות המזכרות בתחנת הדלק.

בהתחלה הן היו די נדירות בארץ (אפשר לחשוב כמה ביקרו), אבל לאט לאט רואים אותן על רכבים פה ושם.

אני חושב שיש 2 רכבים בארץ שמזוהים היטב עם מדבקת כזאת - רכבו של ג'ון צ'יקו ואם אני לא טועה גם של ערן גומר. (משתתפים בתחרויות ג'ימקאנה של מסלולים - קשה לפספס אותם באלבוי תמונות מאירועי הMDC).

אני מתבאס כשאני שומע אנשים שמבקשים שיביאו להם מדבקה כזאת מאנשים שנוסעים לבקר במסלול.

זה לדעתי מין מוריד מערך המיוחדות, הנדירות והקסם שבלראות מדבקה כזאת על רכבים בארץ.

הרי מה יותר יפה מלהיות בטוח שמי שיש לו מדבקה שכזאת ביקר במסלול? :-D

מקווה שהייתי ברור מספיק. :idea:

אכן זו המדבקה המדוברת (למרות שיש כמה סוגים, העקרון דומה) ואת המדבקה אפשר לקנות גם בחנות המזכרות שבמתחם המוטורי (מסלול קארטינג, מוזיאון וכו') הצמוד למסלול המירוצים וכן בדוכן המזכרות שבכניסה לרינג (מול הקפיטריה ממש לפני הכניסה למסלול) - את שלנו קנינו דווקא שם ולא בתחנת הדלק המדוברת, שגם היא לפעמים "מיני תערוכת רכב"...

לגבי הדבקת המדבקות ע"י מי שלא ביקר שם - אני מסכים לחלוטין!

כפי שציין חבר, המדבקה היא כמו "דרגה" שצריך להרוויח אותה ע"י נהיגה ברינג (ולא ב- PS2/3...) - מעין "נהגתי ברינג ושרדתי!" :wink:

מעולם לא הדבקתי מדבקות כלשהן על רכביי, אבל עכשיו כשחזרתי מהמקום המדהים הזה (ומתכוון לחזור בהדמנות הראשונה!) גם אני מתכוון להדביק את המדבקה! :-)

לכל מי שנוסע לשם - צפויה לכם חוויה מדהימה, רק סעו בזהירות (מהר, אבל בזהירות) וחזרו בשלום!

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, זו מדבקה, לא סיכת לוחם.

כמה רעש עשיתם... תגידו שאתם פשוט מקנאים :wink:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שנהנתם,עושה רושם כמו חוויה מדהימה,והאמת שעשיתם לי חשק.

שאלה:

כיוון שאני לא ממש מכיר את גרמניה, אתם יודעים להגיד לי אם נורבורגרינג קרוב לדיסלדורף ?

אני שואל מכיוון שיש לי חבר שם,ואם המסלול קרוב אליו אז זה יוכל לחסוך לי די הרבה כסף על לינה.

מעבר לזה, אשמח אם תוכלו לפרט עלויות כספיות כגון עלויות השכרת הרכב והוצאות על דלק,ביצוע הקפה במסלול, ועוד דברים שצריך לדעת לפני שמבצעים טיול כזה.

המון תודה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה נחשב אצלך קרוב, שכן אינני מכיר את המרחקים בהונג-קונג.

לעומת הארץ זה בערך כמו מתל-אביב לנהריה. מדובר על כ140 קילומטר. במהירות הנסיעה שם - כשעה אחת של נסיעה.

עלות השכרת הרכב תלויה באופן ישיר בסוג הרכב אותו אתה משכיר וחברת ההשכרה.

דלק יחסית יקר - בערך 2 יורו אם אני זוכר נכון מטיול לפני כארבעה חודשים בגרמניה.

הקפה בנורבורינג, אם אני זוכר נכון (הפעם מטיול לפני 4 שנים) עולה באיזור ה15 יורו ואפשר לקנות כרטיסיה שכמה שיותר סיבובים המחיר לסיבוב יהיה זול יותר.

לפני שמבצעים טיול שכזה כדאי, מאוד מאוד, לבדוק שהנובורינג פתוח לציבור הרחב בימים שאתה מתכנן להיות בו.

יש ימים סגורים לחברות רכב, לאימוני נהיגה של קבוצות מרוצים, למרוצים סגורים וכן הלאה..

את כל הפרטים (והמלצות) תוכל למצוא באתר של הרינג :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה,מרחק של 140 ק"מ בין דיסלדורף לרינג יחסוך לי הרבה כסף..........אגב,אין מרחקים כאלה בהונג קונג, אחרי נסיעה של סביבות ה-70 ק"מ הספקת להקיף את כל האי+לעבור לצד השני+לצאת מהונג קונג......

הכוונה היא לצאת לרינג עם עוד חבר מהונג קונג,ולשכור רכב אחד עבור שנינו,ככל הנראה הכיוון הוא לשכור פורשה.

תודה שהערת את תשומת ליבי לגבי ימים סגורים של המסלול,לא הייתי מודע לזה,אני אתכנן את הטיול שלי ע"פ התאריכים בהם המסלול כן פתוח לקהל הרכב.

אגב משהו ששמתי לב אליו, אין איזשהו שילוט לפני הפניות שמציין את כיוון הפנייה ועוצמתה, האם זה משהו שקיים ופשוט לא רואים בסרטונים או שמא זה באמת לא קיים ?

השאלה שלי נובעת מכך שבאופן טבעי יש הרבה אנשים שעולים למסלול ללא הכרות מוקדמת,והולכים לקרוע את המסלול,למרות שזה מסלול מירוצים שלא אמור להיות איזשהו שילוט,בכל זאת מדובר על הרבה חובבנים שנוסעים ברינג.

אשמח אם מישהו יכול לשים קישור לאתר של הרינג.

המון תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסלול פתוח לקהל הרחב בסופי שבוע וגם אז לא תמיד לכל היום. בשאר ימי השבוע הוא פתוח לשעתיים בלבד כל יום.

http://www.nuerburgring.de

אין שילוט במסלול - מי שלא מכיר נוסע לאט (תאמין לי, מרבית הנהגים נוסעים שם לאט יותר ממה שהיית חושב).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דלק יחסית יקר - בערך 2 יורו אם אני זוכר נכון מטיול לפני כארבעה חודשים בגרמניה.

1.3 יורו בתחנה הכי יקרה שראיתי (לפני חודש) :wink:

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא כמובן גם איזה דלק.. אנחנו תדלקנו ב"פרימיום" אני חושב (הדלק הכי איכותי).

בכל מקרה, אני מבטיח לדווח על המחיר העדכני עוד שבועיים וחצי ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שתום כתב, הדלק (פרימיום כמובן ב-911...) בסביבות 1.3 - 1.4 יורו.

נהגנו בסה"כ כ- 1,200 ק"מ (מתוכם 500-450 על המסלול) ועלות הדלק היתה כ- 500 יורו בממוצע, כך שעשה את החשבון לבד.

כמובן שגם בנהיגה מחוץ למסלול (באוטובאן ובכבישים הצדדיים המדהימים שבאזור) לא בדיוק שייטנו בניוטרל... :wink:

עלות הקפה אחת 19 יורו.

העלות יורדת בהתאם לכרטיס שקונים - 15 הקפות 220 יורו (14.66 יורו להקפה), 8 הקפות 124 יורו (15.5 יורו להקפה) וכו'.

אם אתם שוכרים פורשה 911, מתכוונים לעלות ליותר מ- 15-10 הקפות ולנהוג מהר (מה שמצריך בלימות חזקות), קחו בחשבון שעלולה להיות בעיה של שחיקת הרפידות - מתוך חמש 911 החלפנו רפידות בשלוש כבר אחרי כ- 12-10 הקפות ובשתיים הנוספות נדלקה נורת האזהרה לקראת סוף הטיול...

כפי שרוני ציין, רוב הנהגים על המסלול לא נוהגים מהר יחסית ועקפנו שם פרארי ולמבורגיני למיניהן, 911 טורבו ו- GT3 (כולל כמה GT3 RS), ב.מ.וו M3 csl, איבו, STI ועוד מבחר מכוניות מכובדות ביותר.

חלק נכבד ביותר מגיע עם מכוניות מצויידות בכלובי הגנה (Rollcage), קסדות ורתמות ורובם נעקפו כאילו עומדים במקום... :-)

תהנו!!

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שתום כתב, הדלק (פרימיום כמובן ב-911...) בסביבות 1.3 - 1.4 יורו.

נהגנו בסה"כ כ- 1,200 ק"מ (מתוכם 500-450 על המסלול) ועלות הדלק היתה כ- 500 יורו בממוצע, כך שעשה את החשבון לבד.

כמובן שגם בנהיגה מחוץ למסלול (באוטובאן ובכבישים הצדדיים המדהימים שבאזור) לא בדיוק שייטנו בניוטרל... :wink:

עלות הקפה אחת 19 יורו.

העלות יורדת בהתאם לכרטיס שקונים - 15 הקפות 220 יורו (14.66 יורו להקפה), 8 הקפות 124 יורו (15.5 יורו להקפה) וכו'.

אם אתם שוכרים פורשה 911, מתכוונים לעלות ליותר מ- 15-10 הקפות ולנהוג מהר (מה שמצריך בלימות חזקות), קחו בחשבון שעלולה להיות בעיה של שחיקת הרפידות - מתוך חמש 911 החלפנו רפידות בשלוש כבר אחרי כ- 12-10 הקפות ובשתיים הנוספות נדלקה נורת האזהרה לקראת סוף הטיול...

כפי שרוני ציין, רוב הנהגים על המסלול לא נוהגים מהר יחסית ועקפנו שם פרארי ולמבורגיני למיניהן, 911 טורבו ו- GT3 (כולל כמה GT3 RS), ב.מ.וו M3 csl, איבו, STI ועוד מבחר מכוניות מכובדות ביותר.

חלק נכבד ביותר מגיע עם מכוניות מצויידות בכלובי הגנה (Rollcage), קסדות ורתמות ורובם נעקפו כאילו עומדים במקום... :-)

תהנו!!

לגבי החלפת הרפידות.

קניתם רפידות והחלפתם בעצמכם?

או שפשוט קפצתם למוסך הראשון שראיתם והחלפתם רפידות?

וכמה עלה ה"תענוג"?

יאיר.

Subaru Outback 2.5

גם כשהכביש נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מאיזו חברת השכרה שכרתם את המכוניות ?

בדקתי באתר של SIXT וראיתי שיש להם כל מיני SL וכדומה,אבל לא ראיתי פורשים (האם הם החליטו סופית לרדת מהספורטיביות?).

המון תודה על המידע, מקווה שעוד איזה חודשיים תוכלו לראות תמונות חדשות של הפורשים בהם נהגתם......:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AVIS מחזיקים, או לפחות החזיקו (לפי "מוטורי") מגוון 911.

אם אני זוכר נכון, גם לSIXT יש, אבל הם מחביאים אותם באתר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שחושב על פורשה,

צריך להיות מעל 25 ובעל 2 כרטיסי אשראי אחד מהם AMEX זהב וכרטיס פלטינום בנוסף. מינימום השכרה של 3 ימים.

אני מאוד ממליץ למי שלא יכול להרשות לעצמו את ה 950 יורו על השתתפות עצמית על כל סריטה קטנה שיקח רכב אחר.

450 יורו זה מה שרצו מאיתנו על מה שנראה כמו אבן קטנה שעשתה נקודה על בגז'.

ולמי שעוד לא שמע וקרא, למרות שהרינג נחשב ככביש אגרה, חברות להשכרת רכב מציינות בפירוש שאסור להעלות על הרינג.

ולמי שאומר "אני אסע לאט", זה לא קשור לכלום. גם רכבים והרבה אופנועים ביקרו את הגדרות בגלל שרכב שעבר שם קודם

השאיר קצת שמן אחריו. במקרה כזה אני לא יודע כמה אתם מוכנים לנהל תביעה נגדכם בגרמניה כי אם יקרה משהו אפילו מעט

רציני על הרינג, זה יכאב לכיס לא רק כי צריך לשלם (לפחות על השתתפות עצמית) אלא כי,

• Base fee for attendance of Armco truck: €150
  • Removing damaged Armco: €10/metre (x2 or x3 or x4 for multiple-height sections)
  • Replacement Armco: €31/metre (x2 or x3 for double/triple height)
  • Removing damaged Armco posts: €5.10 each
  • Replacing Armco post: €39 each
  • Safety car attendance: €82 per 30 mins (car + 2 people)
  • Circuit closure: €1,350 per hour
  • Recovery truck: €175 (inc VAT)
  • Hospital stay & air ambulance: Let's just say, do NOT go there without travel insurance! (Though a European Health Card - which replaced the E111 - may cover the hospital bit.)

אני לא רוצה שתחשבו שאני לא רוצה שתסעו. אני מאוד רוצה שכולם יחוו את זה אני רק לא רוצה שיסעו לשם בלי להבין את

המשמעויות של מה יקרה "אם".

אני אישית יצאתי מ 3 מצבים מאווד מסוכנים בתוך יומיים ויצאתי מהם א' כי אני נוסע עם מרווחי בטיחות ב' כי אני כבר מכיר את המסלול ויכול "לנחש" מה יכול לקרות ואיפה ותמיד מחפש את המטומטם שיגרום לבלאגן וג' יש לי נסיון קודם על מסלולים מהירים למרות שהרינג אפילו מטורף יותר.

מצטער שאני זה שאומר את כל הרע שיכול לקרות, רק רוצה שתדעו.

ואחרי כל זה,

אין מצב לא לנסוע לשם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולא משנה ע איזה רכב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שמי שיוצא לכזה טיול לוקח בחשבון הוצאות כספיות נלוות של חס וחלילה תאונה.

טוב שנתתם את המידע לגבי כרטיסי האשראי,כנראה שאצטרך להשתמש באשראי של הבוס שלי (פשוט אני לא מחזיק כרגע שום כרטיס אשראי........הכי טוב מזומן).

מבחינת ביטוח רפואי אני מכוסה, יש לי ביטוח רפואי בינלאומי שמכסה הכל (הטסות,ניתוחים,השתלות וכדומה....) אז לפחות מהבחינה הזאת אני בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...