Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אנשים נרדמו ? יש פה אנשים עם מערכת SPL עדיין ?

Guest תמיר .א.
שימו לב! השרשור הזה בן 6086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

epic center?

matrix?

overdrive?

אם זה לא אחד מהשלושה אז זה לא יכול להיות קשור לתרד.

אני מהמר על האפיק או האוברדרייב.

שו האדה ? מה זה הדברים האלו ? (האפיק סנטר נשמע מוכר אבל אני לא זוכר מה זה השאר בכלל לא מובנים לי)

כנראה שאני עדיין לא יודע כלום וצריך ללמוד:roll:

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יהודה : חשבתי אולי תרצה לקרוא קצת :)

בבקשה קצת מידע על שלושתם הישר מדף הבית של היצרן.

http://www.mobileaudiocontrol.com/dept.asp?d_id=5249&l1=5249

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הקישור , רק דבר אחד אני לא כ"כ מבין בשביל מה בדיוק צריך ליין דריבר כזה ובאס מקסימייזר ? מה בדיוק זה נותן ?, הרי היום עם ר"ד חדשים שנותנים 3-6VOLT , למה צריך ליין דרייבר ? מה עוזר שיש לך 13VOLT ?

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, זה עוזר מכמה סיבות.

1. זה מוציא באמת את הולטז הרשום ולא רק בתאוריה כמו רוב הHU שיש.

2. סיגנאל חזק יותר= פחות רעשים, וברמות של 7V ומעלה הרעשים הם בד"כ בלתי שמיעים.

3. הרבה יותר קל למגבר במיוחד למונובלוקים להגיע להספקים גבוהים יותר כאשר הסיגנאל הוא חזק יותר.

וראיה לכך היא העובדה שלא קיים פרוססור או אקולייזר או קרוס אקטיבי או כל מעבד צליל כזה או אחר שמוציא פחות מ5V ב99.9% מהמקרים.

ואני מדבר על מעבדים בני זמננו ולא עתיקות מימי הפלמ"ח:).

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סימון פה. מציץ מדי פעם בפעם, אבל לא מגיב. תמיר צודק, אלו לא הימים בהם היינו מתכננים את השינוי הבא ברכיבים לקראת התחרות הבאה. לא הימים בהם הייתי חי בבגאז', מנסה לראות איך אני מוציא עוד 0.1DB... נגמרו הימים של הרעדת הגשר מעל של איצטדיון רמת גן...

אגב, אסף, ניסיתי לתפוס אותך יום שבת, לא ענית...

תמיר, טוב לשמוע שאתה חוזר לתכנון מערכת רצינית.

לגביי, החלפתי רכב לפני חודש, כמו שניתן להבין מה"מיקום" שלי (ראו סימלון). זה הרכב האחרון שמיועד למערכות סטריאו, מכל סוג שהוא. האמת, זה גם פחות מעניין, הסאונד של הרכב - מהנה ומגרה יותר.. למרות זאת, בימים הקרובים אני אמור להתחיל בתכנון העיצוב של המערכת, ותצורת הרכיבים (המערכת, כולל ההתקנה ביונדאי, פורקה לחלוטין)...

בכל אופן, אני באמת חושב שצריך לארגן מפגשון.

ביי בנתיים.

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהודה, זה עוזר מכמה סיבות.

1. זה מוציא באמת את הולטז הרשום ולא רק בתאוריה כמו רוב הHU שיש.

2. סיגנאל חזק יותר= פחות רעשים, וברמות של 7V ומעלה הרעשים הם בד"כ בלתי שמיעים. אוקי , אבל אם יש לך HU היי אנד (ולא אקח את הP9 ו/או את האלפיין כי לשניהם יש פרוססור ) קלריון למשל אזי האם זה כדאי ? כי נראה לי שאתה מוסיף עוד מכשיר אלקטרוני , שעם כול הכבוד עדיין עלול להשפיע על הצליל

3. הרבה יותר קל למגבר במיוחד למונובלוקים להגיע להספקים גבוהים יותר כאשר הסיגנאל הוא חזק יותר.

ואני מדבר על מעבדים בני זמננו ולא עתיקות מימי הפלמ"ח:).

כי אני לא יודע , אני מאלו שמאמין במינימליזם בסטריאו , אז הבנתי שברכב העסק הוא שונה כי צריך לכווין יותר את כול הרכיבים בגלל הסביבה העוינת . אבל עדיין למה לאליקו שאני מניח שקנה HU טוב , להוסיף עוד רכיב בשרשרת הזו ? ועוד רכיב שכול מה שהוא מוסיף זה הגברה נוספת ?!!!

כי אני מניח שמגברים מעולים מתוכננים מלכתחילה כך שלא משנה כמה האות יהיה חלש הם יוכלו לטפל בו מיטבית . ואני מהמר שאם מדובר על מגברים של זאפקו/זד אודיו לא תראה שום שינוי ברצפת הרעש של המגברים מהוספת ליין דרייבר . אולי שינוי לרעה . ומההיכרות עם אלי הוא לבטח לא קנה מגברים פשוטים שיכולים להנות מזה . אז למה במערכת מושקעת שמורכבת מHU מעולה ומגברים מעולים צריך ליין דרייבר?

ובשביל מה צריך את השלישי ? מה חסר למגבר מונו שלו יכולת לטפל בבאס ?

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...