Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורי מחפשים לקנות מכונית סופר-מיני חדשה

wellertheloser
שימו לב! השרשור הזה בן 6127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לעניין הפונטו בהחלט נשמע מעניין, בנוסף ממליץ לך לגשת לצ'מפיון ולבדוק את שלושת המתמודדות , כפי שנאמר לפני מנועי ה100 כ"ס חסכוניים ומפגינים ביצועים לא רעים כלל לנפח שלהם ולדעתי גם נותנות תמורה מצויינת לכסף.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל מה שאתה יכול לספר, כמה עלתה? איך התחושה בנהיגה? איך המנוע? האם אתה ממליץ?

נרכשה לפני קצת פחות משנה וחצי - ככה שהמחיר לא משנה. 08 עולה 100K, ברמת גימור Ambiente Plus.

ממליץ מאוד :-)

זאת הפביה השנייה שלנו - בקרוב מאוד תיהיה שלישית (לכן הנוכחית מוצעת למכירה) :wink:

אענה על שאר השאלות מאוחר יותר, אני חייב לזוז לבסיס כרגע :-(

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ביקשנו נסיעות מבחן על כל ה-3, בינתיים הפולו כנראה שירדה בגלל המחיר והמנוע, והסקודה כרגע מובילה בגלל שאני לא אוהב את המראה את האיביזה, משום מה חשבתי שהיא דומה לליאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.auto.co.il/Content/Exams/CarViewDetails.asp?id=215&Ref=&i=1

כמובן שהתעלמתי מכל הביקורת על התיבה, שאר מה שנרשם די איכזב פה.

יש בטח איזה הבדל בין הגרסאות של המכוניות, לא?

ראשית, התיבה הידנית משנה את תמונת הביצועים לגמרי. שנית האיביזה והפאביה לא יותר נוחות מהפולו (לי יש פאביה).

ושלישית, תקרא מה כתבו על הפונטו החדשה שם ותראה שהתלונות דומות להפליא (נוחות נסיעה וכו').

על איביזה ופאביה (מוחלפת) אתה הולך לשלם יותר ולקבל פחות. מנוע 100 כ"ס דורש 98 אוקטן. אוקטן 95 מוריד את הביצועים קרוב לזה של מנוע 80 כ"ס, ובסל"ד מתחת ל 4000 היתרון דווקא למנוע החלש יותר.

אגב, את הפאביה שלי קניתי בהנחה של כ15 אלף ממחיר יבואן ב 2005.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, התיבה הידנית משנה את תמונת הביצועים לגמרי. שנית האיביזה והפאביה לא יותר נוחות מהפולו (לי יש פאביה).

ושלישית, תקרא מה כתבו על הפונטו החדשה שם ותראה שהתלונות דומות להפליא (נוחות נסיעה וכו').

על איביזה ופאביה (מוחלפת) אתה הולך לשלם יותר ולקבל פחות. מנוע 100 כ"ס דורש 98 אוקטן. אוקטן 95 מוריד את הביצועים קרוב לזה של מנוע 80 כ"ס, ובסל"ד מתחת ל 4000 היתרון דווקא למנוע החלש יותר.

אגב, את הפאביה שלי קניתי בהנחה של כ15 אלף ממחיר יבואן ב 2005.

נר4, נסעתי בפולו ובאיביזה - הפביה נוחה מהן, בעיקר מהאיביזה - הנוקשה יותר.

הפולו בסדר גמור :-)

דבר שני, אתה מוכן להסביר לי מהיכן הבאת את ה"עובדות" לגבי האוקטן?

כמו שאמרתי, זאת הפביה השנייה שלנו (הנוכחית מתודלקת 98 בלבד. בקודמת תדלקנו 95 בהתחלה, ואח"כ עברנו ל-98.

ואני חייב לציין שבאמת יש הבדל בין 95 ל-98, אבל הוא לא משמעותית ברמה כ"כ גבוה כמו שאתה טוען.

גם על 95 היא נוסעת טוב.

חוץ מזה, בימינו ניתן לעשות כרטיס תדלוק ולשלם על אוקטן 98 מחיר של אוקטן 95 - פתרון מעולה.

ב-80 כ"ס שיא המומנט מגיע בכ-3800 סל"ד וב-101 כ"ס שיא המומנט מגיע ב-4400 סל"ד.

אין ספק שמ-4000 סל"ד ומעלה נעלמת האנמיות הקלה שיש בחלק התחתון יותר של הסל"ד - אבל אתה שוב פעם מגזים.

ה-80 כ"ס לא זריזה כמו ה-101 כ"ס, בשום מצב (לחבר טוב שלי יש פולו 07, 80 כ"ס, ידנית).

נ.ב,

הפביה MK2 אמורה לנחות לקראת נוב' - שווה להמתין.

(זה בדיוק מה שאנחנו עושים)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני רכשתי את הפולו 07' הידנית בסוף ינואר 07', נהגתי ברכב הדגמה בסוכנות המרכזית מול קניון אילון.

הפולו הידנית והאוטומטית שונות מאוד .

תצרוכת הדלק בנסיעה עירונית היא 12 ק"מ לליטר עם מזגן(בפקקים של גוש דן ), לדעתי זה נתון מצוין .

הפאביה מוחלפת בקרוב לכן כדאי להמתין.

האיביזה כמעא זהה לפולו אך יותר נוקשה והמנוע שלה מפיק 100 כ"ס ,קצת פחות גמיש מה-80 כ"ס שיש בפולו ובנהיגה יומיומית בתוך העיר אין לו שום יתרון.

אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת שיהיה לכם מבחר רחב ,שווה להמתין טיפה למזדה 2 החדשה ,פשוט שתוכל להשוות בין מס' רכבים.

מזדה 2 אמורה להגיע בחודשים הקרובים ,עדיין לא יודעים בדיוק,כמו כן לא יודעים לפרט לגבי מבחר המנועים וסוג ההילוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...