Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורי מחפשים לקנות מכונית סופר-מיני חדשה

wellertheloser
שימו לב! השרשור הזה בן 6127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ה206 שיש לי טובה לי יותר. אם אני קונה אוטו חדש אני אעדיף משהו אחר, מהסיבה של גיוון.

סביר להניח שלכל מכונית יש גרסא מאובזרת יותר שלא הגיעה, אבל במקרה של הפולו והפאביה פשוט הורידו את כל הקונסולה המרכזית ובמקומה יש חורים שלאחד מהם הואילו בטובם להכניס רדיו. זה מבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הגבתי לכל מה שרשמתם

חוץ מזה, העובדה שה206 סוחב יותר בהילוכים בתוך העיר ולא צריך לשחק הרבה עם הגיר מאוד עוזרת, למרות שלכל דבר מתרגלים.

.

האמת, אני מפקפק ביכולת שלך לבחון דברים. מנוע 1.4 של ה 206 מושך יותר טוב ? הצחקת אותי. לי היתה סקסו 1.4 (אותו מנוע כמו 206, 100 קילו פחות במשקל) ובהשוואה לפאביה מדובר במנוע מיושן, חלש (בעיקר מת מתחת 2000 סל"ד) ובכלל לא בר השוואה לזה של הפאביה.

אגב, במבחן שעשה Top Gear בזמנו, ה 206 1.6 90 כ"ס גם לא הצליחה לעמוד בקצב של הפאביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי מעולם שאני מבין בלבחון מכוניות. אני בוחן אותה אך ורק לצרכים שלי ולפי ההרגשה שלי.

ל206 יש יותר כוח בסל"ד נמוך ומרגישים את זה, אני לא צריך להחליף הרבה הילוכים לעומת הפאביה והפולו שהייתי צריך להחליף הרבה הילוכים.

יכול להיות שבמהירויות גבוהות הפאביה טובה יותר, וסביר להניח כי ב206 מגיעים לחמישי מוקדם מאוד ובבין עירוני היא מאוד רועשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי מעולם שאני מבין בלבחון מכוניות. אני בוחן אותה אך ורק לצרכים שלי ולפי ההרגשה שלי.

ל206 יש יותר כוח בסל"ד נמוך ומרגישים את זה, אני לא צריך להחליף הרבה הילוכים לעומת הפאביה והפולו שהייתי צריך להחליף הרבה הילוכים.

יכול להיות שבמהירויות גבוהות הפאביה טובה יותר, וסביר להניח כי ב206 מגיעים לחמישי מוקדם מאוד ובבין עירוני היא מאוד רועשת.

שוב נראה לי שהאבחנה שלך הפוכה משלי.

אחד היתרונות הגדולים של מנוע פאביה/פולו לעומת 1.4 206 הוא במשיכה מסל"ד אפסי, איכן שה 206 מפרפר למות. מאוד נוח בעיר.

בנוסף, לפאביה (לגבי הפולו כנראה אותו דבר) ההילוכים קצרים (מדי, לטעמי, בעיקר הילוך חמישי), ואתה יכול לשייט בחמישי ב 60 קמש" בלי בעיה. שוב, האבחנה שלך הפוכה. מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאנחנו מדברים על מנוע שונה מבחינת הפיז'ו. הדגם שלי זה XR שנת 2000 שאני לא יודע אם כבר משווק.

לפי מה שראיתי עכשיו בקטלוג של וואלה, את המומנט המירבי מקבלים בסקודה בסל"ד כפול ממה שב206.

http://cars.walla.co.il/ts.cgi?w=/@version&vid=597 - פאביה

http://cars.walla.co.il/ts.cgi?w=/@version&vid=826 - פיז'ו

בכל מקרה, יכול להיות שזה רק עניין של הסתכלות. אני רגיל מאוד לפיז'ו ככה שהיה לי קשה להסתגל להתנהגות שונה של מנוע ויכול להיות שעם קצת תרגול הייתי אומר את אותו דבר כמוך, שאתה הסתכלת על הדברים בצורה יותר אובייקטיבית כי את שתי המכוניות אתה ניסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה בדרך למשמרת חניתי ליד אחת. היא בוודאות הכי יפה שאפשר למצוא והעיצוב פנים שלה מרגיש הרבה פחות זול משל המתחרות מבית צ'מפיון.

מצד שני, האמינות של האיטלקיות, המנוע החלש גם בגרסא חזקה יחסית (75 כ"ס) והעובדה שלא בטוח בכלל שיש כזה דגם קצת מרתיעות.

בכל מקרה, נסיעת מבחן תאפשר לראות הכל בצורה יפה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם פיאט ואין להם אפשרות לנסיעת מבחן על ה1.4 ידני.

מה שהם מציעים, זה שנשכור את האוטו מחברת השכרה והם יקזזו לנו את זה ממחיר האוטו אם וכאשר נחליט לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפוי שהם לא יחזיקו רכב כזה לנסיעות מבחן, מפאת העובדה שהוא לא מיובא באופן סדרתי.

אולי בכל זאת כדאי לבצע נסיעת מבחן על הדגם עם הגיר הרובוטי, סתם כדי לקבל קצת התרשמות.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שנסיעת מבחן בדגם לא טוב יכול להכניס לך לראש רושם רע על הרכב שלא ייצא.

אין לך יותר מדיי מה להשוות בין האוטומטי לידני, כיוון שלא מדובר באותו מנוע ולא באותה תיבה, יתרה מכך התיבה ברכב המבחן לא טובה, ודיי מוציאה לך את החשק.

לא פעם רכב ששנאתי, או לא ממש הרשים אותי באוטומטי נתגלה כמוצלח הרבה יותר בידני (פוקוס, 323).

כיוון שהמנוע שונה (כבד יותר) אז אני מניח שהתנהגות הרכב גם שונה, אפילו במקצת ותוכל להתרשם רק מדברים כללים מדיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...