Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעת מומחה מ"המומחה" : "פג'ו 206 בעיתי" . מה דעתכם?

Dima25
שימו לב! השרשור הזה בן 6269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביעוץ טלפוני טכנאי מחברה "המומחה" סיפר לי ש 206 זה אוטו בעיתי:

• אוטומט נשחק מהר
  • בעיות אלקטרוניקה וחשמל
  • מנוע מתחמם
  • סחירות "ככה ככה"

הואהמליץ ללכת על יפניות

האם אתם מסכימים עם המומחה מ-"המומחה" ? (מדובר על אוטומטי 1600 שנת2003 שעבר 50K )

מה דעתכם על איכות בדיקות רכב שהמומחה מבצעים (שרות "עד בית לקוח")?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשוואה לטויוטה יאריס הוא צודק.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דימה שלום,

• אנשי "המומחה" תמיד אומרים ללקוחות ללכת על יפניות. מבחינתם, לכל שאר העולם אין זכות לייצר מכוניות.
  • לא מזמן התקיים כאן דיון מקיף לגבי "המומחה" ושיטותיו. אתה מוזמן לעיין.
  • 50K בשלוש שנים זה לא מציאה, כך שתשפוט לפי מצב הרכב.

עוד מידע מועיל תמצא כאן וכאן (נא לקרוא ולהפנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

50K ק"מ, קילומטראז' מתחת לממוצע.

מקבל את דעתך, אבל לא דיברתי על ממוצע.

לדגם זה יש היצע גדול ובמקרים רבים אפשר לראות "רכב אישה" שעבר הרבה פחות ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אמינות הדגם 206 : יש לי תחושה שיש קונספירציה ב נושא :) או התקפה של יחסי ציבור גאונית של יבואנים מתחרים. המון תגובות שליליות על איכות הדגם ב -YNET. אחראי על צי רכב בחברה גדולה סיפר לי " לצרפתיות יש בעיות כי התקנות של דיבורית/אזעקה בארץ פוגעים בתפקוד המחשב המרכזי ולכן בעיות חשמל".

מצד שני דיברתי עם 4 בעלות רכב והן מרוצות מעל הגג (קניית 206 יכולה להיות שיטה לא רעה להכיר נשים:)

האתר הזה הוא הכי שקול אבל יש כאן מעט מאוד התייחסות לאמינות של הדגם. דעות / התנסויות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטו אין בעיות מיוחדות, לדעתי חוץ מהגיר אני מאוהב באוטו הזה~!

כרגע יש לי 205 שמצאתי אותה בזכות דוד שלי שעובד במוסך מורשה של פגו-סיטרואן וברגעים אלה הוא כבר בחיפוש אחרי 206 בשבילי,הוא אמר שהיא מכונית מצויינת רק הגיר שלהם טיפה בעייתי אבל זה לא מהווה בעיה של ממש.

האוטו לדעתי מצוין.

בנוגע לסחירות- לפני חודש חיפשתי 206 דרך העיתון,היה לי קשה למצוא 206 1600 אוטומט.

לכן דוד שלי מחפש לי עכשיו דרך המוסך שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני דיברתי עם 4 בעלות רכב והן מרוצות מעל הגג (קניית 206 יכולה להיות שיטה לא רעה להכיר נשים:)

לי יש 206 אדומה, רוב האנשים יגידו שזהו "רכב של כוסיות!" אני חושב שיותר נכון להגיד "רכב שמושך כוסיות" לא למושב של הנהג, למושב שליד הנהג :wink:

בכל מקרה לפני שקניתי את שלי עשייתי ברור די גדול, בנוסף יש לי 3 חברים עם 206 ואבא של חבר בעל מוסך.

כולם אמרו לי שלהם אישית לא הייתה אף בעיה מיוחדת עם ה206.

ואתה יודע מה- גם לי עד היום לא הייתה שום בעיה עם הרכב.. טוב אולי החלפת מצבר פעם אחת.. :-P

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות התשובה שקיבלת, "המומחה" איבד אצלי את מעט נקודות הזכות שעוד היו לו.

תשובה ידענית, גורפת ומכלילה שכזו יכול לנפק רק איש לא חכם במיוחד.

מתחממות ? כולן ? בלי יוצאת מהכלל ? נו באמת.

ככל שידוע לי, ה- 206 היא אחת הקטנות המבוקשות ביותר כמשומשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת אוף טופיק לטופיק, האם ניתן לקבל ייעוץ על רכב בכללי? בניגוד להזמנת "מומחה" אלי הבייתה לגבי רכב ספציפי?

(סתם איזה משהו קטן שחשבתי עליו)

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי מספיק לראות שהוא מציין ש"המנוע מתחמם" בשביל להבין שהבחור מ"המומחה" ככל הנראה נשען בדבריו על ניסיון מימי ה 205 (עליה השלום).

אני מכיר לא מעט אנשים שהחליפו את ה 206 הישנה שלהם באחת חדשה מודל 2006-2007, תבין לבד מה שביעות הרצון שלהם מהרכב...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליך, הרכב 4 שנים על הכביש ו50K ק"מ, קילומטראז' מתחת לממוצע. לא רע בכלל.

מתחת לאיזה ממוצע? של מי שמקבל רכב ליסינג ולא אכפת לו מהרכב ו/או מהדלק?

כשאני נוסע כל יום מת"א לרמת-גן + קניות/בילוי בערב מידי פעם + פעם בשבוע לחיפה + פעם בשבוע/שבועיים לכפ"ס + טיולים מזדמנים, אני לא מגיע ל- 15K...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...