Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רייס נגד ערס

עופר106R16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה צוחק על פיאט?!

יש לי הרגשה שרוני לא יענה לך, סתם תחושת בטן. :lol:

אהה...יש לך את הטויוטה הנמוכה, וואי זאת עם ה-5 דלתות.

ידיד יקר שלי, קיפוד, אני מצטער, יש כבוד, זאת הטויוטה עם ה-5 דלתות, הנמוכה.

ברור לי עכשיו איך לקחת את ה-DL, אהה יש כבוד.

רוני, יא קרוע יש לו טויוטה עם 5 דלתות, נו זאת המונמכת.

עכשיו רוני יושב לו בוש ונכלם שהוא צחק על קורולה 5 דלתות מונמכת. :silly:

חחחחחחח נחמד שאתה לוקח את כל זה בצחוק זה מה שאני התחלתי לעשות מזמן כי חאלס עקרונית זה מה שיש לי אני יתלהב איתה על כל מה שבא לי

ןעם יש לו פיאט אז מה ההתלהבות שלו?

אני עדיין בדעה שלי... בכל מקרה כבר אמרתי לכם אני מבחינתי הנושא סגור אני יודע מה אני יכול לעשות עם האוטו זה שאתם לא מכירים אותי זה משהו אחר...

בכל מקרה נגמר הסיפור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה צוחק על פיאט?! :silly:

כן מישהו קרא לי ? :lol:

ולרועי עם הטויוטה: יש מצב לרייסים :?: יש לי פיגו 205 בת בת של האמא של כל הזונות, לא הרגילה המרובעת כמו שיש כל כך הרבה בארץ זה הפגו הנמוכה עם ה5 דלתות ועם הגיר הידני( הנדיר ל205) ועם בקבוק סודה קלאב שמודבקת עליו מדבקה של נוס. נו אז מה אתה אומר יש מצב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יודע מה האוטו יכול לעשות ואתה יודע מה אתה שווה, אז אני שקט.

הכל בא על מקומו בשלום.

רק עשה טובה טוב, אל תחשוב שאתה קולין מקריי ותיקח איזה סיבוב ב-100, יש אנשים מהעבר השני של המתרס, שלהם אין קורולה 5 דלתות מונמכת, הם רק רוצים להגיע לביתם בשלום.

OK?

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה נחמד שהתחלתם לצחוק אבל בוא נגיד לך ככה אני לא איזה שומאכר או משהו... אני עושה שטויות רק שאפשר ואני לא לוקח סיבובים במאהה אני לא רוצה להיהרג אפילו עם הטויטה 5 דלתות הזאת

ולפיאט... אז מה עם יש לך בקבוק של סודה עם מדבקה של נוס אז מה ? יש מצב לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפיאט... אז מה עם יש לך בקבוק של סודה עם מדבקה של נוס אז מה ? יש מצב לקנות?

אתה לא מבין הגז שיש בסודה קלאב הרבה יותר טוב מנוס, בזכותו אני עושה 0-100 ב7 שניות(הפגו המיוחדת עם ה5 דלתות והגיר הידני המיוחד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין הגז שיש בסודה קלאב הרבה יותר טוב מנוס, בזכותו אני עושה 0-100 ב7 שניות(הפגו המיוחדת עם ה5 דלתות והגיר הידני המיוחד).

יוווווווו נדיר מאיפה? גם אני רוצה אחד (לטויוטה 5 דלתות המונמכת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין הגז שיש בסודה קלאב הרבה יותר טוב מנוס, בזכותו אני עושה 0-100 ב7 שניות(הפגו המיוחדת עם ה5 דלתות והגיר הידני המיוחד).

יוווווווו נדיר מאיפה? גם אני רוצה אחד (לטויוטה 5 דלתות המונמכת)

תפנה לרוני בה"פ הוא היבואן והמתקין של סודה קלאב בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחר כך חניתי ומישהו חסם אותי (בוקסטר S) אז ריססתי לו עם ספריי על האוטו, חוררתי לו את הצמיגים הכנסתי לו לוקטייט לאגזוז השתנתי לו בדלק והדבקתי לו מסטיקים על הריפודים... ואז הבאתי מלגזה הרמתי אותו יצאתי מהחניה והחזרתי לו את האוטו לאותו מקום כדי שיגנב כשהוא יחזור ויראה את האוטו באותו מקום.

...

ולוכד ברווזים מוסמך....

:roflmao::roflmao::roflmao:

מזמן לא צחקתי ככה, זה חזק

Ruff Ryders to the death, ride or die nigga we know the oath

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלוט. טויוטה קורולה - לא אוטו לרייסים. לא משנה אם יש לידך ברמזור סוסיטה, או יודע מה, אפילו הראלי של לירן, זה לא משנה. אתה פשוט לא חזק. זה לא אוטו לרייסים אז חבל שתעשה אותו בשביל זה.

אגב, גם לאמא שלי יש את האוטו הזה (אם אתה מדבר על המ שאני חושב, אז כן).

זה לא אוטו לרייסים! זה אותו מנוע ואותו אוטו כמו הקורולה הרגילה. ההבדל הוא המראה.....

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה נמוכה... חמש דלתות...בצבע אדום? נדמה לי שאתה זה שנסעת לפנינו בדרך לביג

(אלא אם כן יש עוד אחת כזאת...מאד משופרת) ולא ממש נתת לנו לנסוע! (אני וslowsprinter ב205).

אני מכיר בן אדם שמנסה לשפר suzuki euro swift בטענה שיש לו בסיס,

מבין את הרמז?

וכן, אם שמת צ'יפ והתחלת לשים יותר דלק בכל תדלוק, זאת לא אומרת שהאוטו

התחיל לנסוע יותר טוב, סתם לידע כללי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, תראו מה קרה, ננעל הת'רד. כמה עצוב.

ולאדון טויוטה-קורולה-אדומה-חמש-דלתות-מונמכת-עם-צ'יפ-אולטרה-טורבו-סופר-פאואר-ריינג'רס: אתה מוזמן להמשיך לעשות מעצמך צחוק בהודעות פרטיות. לילה טוב לכולכם.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7568 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...