Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

+1 לכלי רכב אספנות - כנראה מודל 1977 הראשון, שקיבל את הסטטוס + מספר שאלות מנהלתיות

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 6333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה רכב אספנות מאתמול. נקודה.

אני ? :lol:

וברצינות, תודה לך ולאחרים על התשובות, היום ליתר ביטחון הוצאתי העתק של הרישיון הנוכחי, מופיע בו "רכב אספנות", ביטוח אספנות נשלח אתמול בדואר לביתי.

נשאר רק להחליף לוחיות רישוי.

ואם כבר עלה נושא לוחיות רישוי, אני צריך לוחית אמריקאית מאחורה ורגילה מקדימה. שאלתי במכון רישוי "לב השרון" בנתניה, ויש להם רק לוחיות אמריקאיות לרכב אספנות.

מישהוא יודע, איפו ניתן, באיזור נתניה או הסביבה, להכין לוחית "אספנות" בגודל רגיל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "אמריקאית, ומה זה "רגיל"? -אם "אמריקאית" כוונה ללוחית, שכתוב "אספנות" מתחת למספר- אז כאלה אפשר להשיג גם בחולון ליד משרד הרישוי. אם אתה רוצה ארוכות- "אספנות" כתוב בהמשך למספר- אז, אני אישית הזמנתי כאלה ביהוד (או אור יהודה, אני לא מבדיל אף פעם...), בחנות חלפים שאני לא זוכר את שמה, אבל הרבה מכירים אותה- אוטו ציון, או ניסים, או משהו בסגנון, אבל לא זוכר תהרגו אותי... בקיצור- לוקח כמה ימים, כי אין לו את המכונה שעושה "אספנות" (רגילים במקום כמה דקות)- הוא מזמין מאיפשהו... אבל בחיפושית בכלל מה זה משנה- אין לך מקום צפוף, כמו שיש לי בקאפרי מאחורה, עד כמה שאני זוכר?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיפושית מאחורה אפשר להרכיב רק לוחית אמריקאית, אין מקום ללוחית ארוכה.

מקדימה יש מקום לכל לוחית, אבל אמורה להיות שם לוחית רגילה ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ? :lol:

כן, אתה, תתיישן :wink:

לוחיות מספר:

אזה"ת הישן נתניה, מול בנק הפועלים.

שכחתי את שם הרחוב, אבל זה הרחוב הראשון אחרי "בת האיכר" ימינה, עוד לפני הרמזור.

מצד ימין אחרי 20 מ'.

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמיל כתב:

כל מי שקשקש כאן על "התנערות" חברת ביטוח מאחריות, קשקש במוח.

חברת הביטוח רואה ובודקת את רשיון הרכב שהוא אספנות, והרי אמרת בעצמך שאתה צריך לפקסס לה.

כותב שורות אלו הוא משפטן).

----------------------------------------------------------------------------

שמיל, בדיוק על זה אני מדבר: חברת הביטוח בודקת את רשיון הרכב ורואה שיש רשיון רכב אספנות שלא שולמה אגרה ואין עליו חותמת טסט. זאת בדיוק סיבה לחברת הביטוח לחפש איך להתחמק.

ועכשיו לך תסביר איך זה שרכב ללא לוחית אספנות, ללא רשיון אספנות מוחתם כנדרש, אבל מקומבן על ביטוח אספנות וגם נסע בשעה 8 בבוקר ומעורב בתאונה.

כי הרי הבחור שלנו לא רץ מיד להחליף מספר לאספנות כי הוא רוצה להמשיך לנסוע עוד כחודשיים בין 7 ל-9 בבוקר.

אני אשמח לשמוע חוו"ד של משפטן שיסביר איך אוכלים עוגה ומשאירים אותה שלמה. והאם אתה היית מוכן לייצג בחינם לקוח שהסתמך על חוו"ד שלך ונפל בין הכסאות.

ממילא עכשיו כל זה לא רלוונטי אלא רק ברמה התאורטית

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הזמנתי כאלה ביהוד (או אור יהודה, אני לא מבדיל אף פעם...), בחנות חלפים שאני לא זוכר את שמה, אבל הרבה מכירים אותה- אוטו ציון

אוטו ציון, נמצא באיזור התעשיה של יהוד.

חובבי הבוואריות ימצאו את אשר חשקה נפשם במוסך ציקי ביהוד, חוויה אשר חובה לכל חובב E30 באשר הוא.

משם אפשר לקנח בחוויה קולנרית אצל הטורקי, אחת הלאפות החזקות. ושיהיה בתיאבון :-P

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו לך תסביר איך זה שרכב ללא לוחית אספנות יוחלפו עוד השבוע, ללא רשיון אספנות מוחתם כנדרש היום הוצאתי העתק רישיון, מופיעה בו הגדרת אספנות, הוא תקף מהרגע- כי מודפס על גבו תאריך בדיקה במכון רישוי המקורי, ולא עברה מאז חצי שנה ( למעשה המשך של הרישיון הקודם ) ושילמתי בדואר את אגרת כפל רישיון, אבל מקומבן אני לא מקמבן שום דבר, רק רוצה להנות באופן חוקי מביטוח מוזל על ביטוח אספנות וגם נסע בשעה 8 בבוקר איפו כתבתי את זה או רמזתי על כך ? ומעורב בתאונה

כי הרי הבחור שלנו לא רץ מיד להחליף מספר לאספנות המצאה שלך, כי יש בכוונתי להחליף לוחיות בימים הקרובים כי הוא רוצה להמשיך לנסוע עוד כחודשיים בין 7 ל-9 בבוקר. וגם זו המצאה שלך, איפו כתבתי שיש בכוונתי לנסוע בין 7 ל 9 ?

אני אשמח לשמוע חוו"ד של משפטן שיסביר איך אוכלים עוגה ומשאירים אותה שלמה. והאם אתה היית מוכן לייצג בחינם לקוח שהסתמך על חוו"ד שלך ונפל בין הכסאות.

בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמיל כתב:

כל מי שקשקש כאן על "התנערות" חברת ביטוח מאחריות, קשקש במוח.

חברת הביטוח רואה ובודקת את רשיון הרכב שהוא אספנות, והרי אמרת בעצמך שאתה צריך לפקסס לה.

כותב שורות אלו הוא משפטן).

----------------------------------------------------------------------------

שמיל, בדיוק על זה אני מדבר: חברת הביטוח בודקת את רשיון הרכב ורואה שיש רשיון רכב אספנות שלא שולמה אגרה ואין עליו חותמת טסט. זאת בדיוק סיבה לחברת הביטוח לחפש איך להתחמק.

יש לו טסט, וזה מה שקובע.

ועכשיו לך תסביר איך זה שרכב ללא לוחית אספנות, ללא רשיון אספנות מוחתם כנדרש, אבל מקומבן על ביטוח אספנות וגם נסע בשעה 8 בבוקר ומעורב בתאונה.

אני אמרתי שהוא יכול לנסוע בין 7-9? מציע שתקרא שוב את אותה חוות דעתי הקודמת.

כי הרי הבחור שלנו לא רץ מיד להחליף מספר לאספנות כי הוא רוצה להמשיך לנסוע עוד כחודשיים בין 7 ל-9 בבוקר.

כנ"ל, קרא שוב את חוות דעתי הקודמת, וראה מה אמרתי על כך.

סליחה על הבוטות, אבל מי שטמבל, ולא מבין מה אומרים לו, או שומע מה שהוא רוצה, לא מגיע לו אפילו ייצוג בשכר.

ליתר ענה לך כבר בוקי, כנאראה שהוא, אני ועוד כמה הבינו מצויין. בדוק למה אתה מפנטז וממציא.

סתם לידיעתך, מר שליט -

מהרגע שהרכב נרשם כאספנות - אסור לו לנסוע בין 7-9, גם אם יש לו עדיין ביטוח רגיל. דווקא אם יעשה תאונה עם הביטוח הרגיל בין 7-9 זו סיבה להתנערות חברת הביטוח, כי אין לו בשעות אלו רשיון רכב בתוקף.

ודי לחכימא.....

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לדעת רוב החברים כאן - אשמח לשמוע למה אתם חושבים שהרכב הוא כבר אספנות?

הרי בדרך כלל - הרישיון שאנו מקבלים בדואר לתשלום (לא משנה אם אספנות או לא) - תקף רק אחרי ששילמנו אותו, ואחרי שנגמר הרישיון הקודם.

בנוסף - מה שכתוב על רישיון שאינו משולם לא אומר כלום!. הוכחה? נניח ויש לי טסט עוד שלושה חודשים, וקיבלתי את הרישיון החדש. מה כתוב למעלה? שיש לי רישיון בתוקף לשנה ושלושה חודשים. האם זה נכון? לא!.

גם לפי ההיגיון - לרכבך לא מלאו 30 שנה.

לדעתי, אם תבקש להוציא כפל רישיון (32 שח אגרה) לרישיון הנוכחי - לא יהיה כתוב 'אספנות' ברישיון הרלוונטי (זה שמסתיים בפברואר הקרוב).

(אולי אני טועה - אתם מבינים יותר ממני בזה, אבל רציתי לשמוע את הסיבות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוחיות מספר:

אזה"ת הישן נתניה, מול בנק הפועלים.

שכחתי את שם הרחוב, אבל זה הרחוב הראשון אחרי "בת האיכר" ימינה, עוד לפני הרמזור.

מצד ימין אחרי 20 מ'.

היום הייתי שם.

הם נקראים "שלטי אריאלה".

שני חברה' מבוגרים ונחמדים, עשו לי במקום שתי לוחית אספנות יפהיפיות. ללא צורך בהזמנה ובהמתנה של כמה ימים , תוך כ 10 דקות הלוחיות היו מוכנות. מחיר - 120 ש"ח לזוג.

אני רוצה לציין, שהם עובדים בצורה מסודרת, כלומר זיהוי בעל הרכב והרשיון, רישום כל לוחית, שמונפקת בדו"ח מיוחד, כולל פירטי בעל הרכב וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כוח לחזור על הדברים, אתה לא קראת את כל השירשור, תעבור בעיון על התגובות שלי, יש שם תשובה לגבי תוקף הרישיון שלי.

רכב זכאי להרשם כאספנות ב 1 לינואר של השנה,בה ימלאו לו 30 שנה, גם אם הוא רק בן 29 וחודש. זה החוק בנושא.

ואני כבר הוצאתי - חוזר על זה בפעם השלישית - כפל רישיון ורשום בו אספנות, כך שגם כאן אתה טועה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב. אני יודע.

בניגוד, לצערי, לחברים לא מעטים כאן, לי לפחות יש כלל:

לא יודעים - לא עונים.

יהיה הרבה יותר נעים באתר אם הכלל יאומץ ע"י כולם.

ויליס 53

ויליס 58

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...