Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם - התקנת בידוד אקוסטי מקיף ברכב

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתכנן לבודד את קיר האש מהצד של הגלגלים והמנוע עד כמה שאפשר + את קיר האש מצידו הפנימי עד כמה שאפשר. אין לי שום כוונה לפרק את הדשבורד (מערכת המיזוג, מחשב הרכב, מחשב ABS וכל שאר הדברים העדינים שיש שם).

דלתות גם יטופלו. כרגע יש קיט דלתות אקסטרים ש"מדגדג" את הדלת. עם המידוופרים החדשים הדלת בכלל תיתלש מהמקום בלי בידוד מאסיבי :lol: .

הרצפה תעבור סוג מסויים של בידוד, עוד לא החלטתי כמה אני הולך להשקיע בה. אני מאמין שאם מבודדים היטב את בתי הגלגלים - רעשי הרצפה פוחתים בצורה משמעותית. ניסוי וטעייה.

הגג יטופל. אני לא מבין למה במרבית ההתקנות מתעלמים ממנו. חתיכת פח כזאת ענקית וכמעט אף פעם לא מתיחסים אליה. אני לא בטוח שכל הגג יכוסה, אבל בהחלט יעשה משהו כדי להפחית את הויברציות.

איתמר.

את כל זה אתה הולך לצפות בדינאמט?

נראה לי אחרי האוטו היפני הקטן והקומפקטי שלך ישקול כמו האמר, ויצרוך דלק כמו אימפרזה טורבו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן. אין ברירה. חומרי בידוד זה עסק כבד.

אגב, מחישוב פשוט שעשיתי יוצא שכל המערכת החדשה תשקול בסביבות 60 קילו (רק האיטום שוקל 25 :roll:).

מכאן יוצא שזה כאילו לנסוע כל הזמן עם עוד בנאדם ברכב -> לא אמור להשפיע כל-כך על תצרוכת הדלק והבלאי.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלב הבא

להשיג איכשהו extreme liner

יש למישהו מושג איך וכמה?

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החומר הזה הייתי מתקין בנוסף לאקסטרים על קיר האש מבפנים או על הרצפה.

אבל מאחר ואין לי כוונה לפרק את הדש-בורד הוא ירד מהפרק.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כול הכבוד על ההשקעה , אני מניח שבסופו של דבר תקצור את התוצאות . ולגבי מה שחשבת על שקע הגלגל הרזרבי , אני חושב שטוב שאטמת , כי זה שהפח מסיבי לא אומר שהוא לא מעביר וויברציות גם משלו וגם משאר הפח שנוגע בו , ולכן נראה לי שחשוב לאטום הכול

בברכה והצלחה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הערכת עליות שלך לגבי החומרים?

ואיזה חומרים אתה חושב להשתמש?

יש את הדינמט אקסטרים.

ויש את האקסטרים ליינר

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר תתחדש ויפה שהתחלת לעבוד על האיטום

אכן אחרי המאמר שתורגם המסקנה היא שאיטום זה הדבר החשוב ביותר לרכב שרוצה למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בו מבחינת סאונד.

דבר שני.

מישהו מוכן להסביר לי מה זה אקסטרים ליינר הזה?

גם אני אוהב ללחוץ Ctrl+W

:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את החומר הזה הייתי מתקין בנוסף לאקסטרים על קיר האש מבפנים או על הרצפה.

אבל מאחר ואין לי כוונה לפרק את הדש-בורד הוא ירד מהפרק.

איתמר ידידי

אפשר לשאול איזו מערכת תותקן ברכב האטום? :twisted:

מנואל.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת טובה :wink: .

האקסטרים לינאר הוא חומר של חברת דיינמאט הבנוי משלוש שכבות של "חומרים סודיים". בגדול זאת שכבת ספוג, שכבת עופרת באמצע ועוד שכבת ספוג.

זהו חומר חוסם בעיקרו, אשר בנוסף גם מבודד מחום.

לפי דעתי זהו החומר הכי מתאים לשימוש על קיר האש. אבל שוב, קיר אש הוא משימה מאוד קשה לבידוד עקב כל השמעט'ס שרץ שם.

לגבי עלויות - קיט באלק עולה בסביבות ה 1000 ש"ח לאחד. מעבר לכך יש את כל הציוד הנלווה (כלי עבודה וכו') שלרובנו כבר יש בבית ואם לא אז משאילים מחבר. העלות הנוספת היחידה של משהו שעולה לי לראש כרגע הוא הספירט הכחול, ש 4 ליטרים ממנו עולים 45 ש"ח. את הרולר קיבלתי בהשאלה מאלי (תודה אלי) ואין לי מושג מה מחירו בחנות.

מעבר לזה אין עלות יותר מדי גבוהה (אלא אם עושים נזק :-().

איתמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכת טובה :wink: .

האקסטרים לינאר הוא חומר של חברת דיינמאט הבנוי משלוש שכבות של "חומרים סודיים". בגדול זאת שכבת ספוג, שכבת עופרת באמצע ועוד שכבת ספוג.

זהו חומר חוסם בעיקרו, אשר בנוסף גם מבודד מחום.

לפי דעתי זהו החומר הכי מתאים לשימוש על קיר האש. אבל שוב, קיר אש הוא משימה מאוד קשה לבידוד עקב כל השמעט'ס שרץ שם.

לגבי עלויות - קיט באלק עולה בסביבות ה 1000 ש"ח לאחד. מעבר לכך יש את כל הציוד הנלווה (כלי עבודה וכו') שלרובנו כבר יש בבית ואם לא אז משאילים מחבר. העלות הנוספת היחידה של משהו שעולה לי לראש כרגע הוא הספירט הכחול, ש 4 ליטרים ממנו עולים 45 ש"ח. את הרולר קיבלתי בהשאלה מאלי (תודה אלי) ואין לי מושג מה מחירו בחנות.

מעבר לזה אין עלות יותר מדי גבוהה (אלא אם עושים נזק :-().

איתמר.

אחלה..:mrgreen:

אז אתה לא אומר לנו מה תכלול המערכת? :x

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית מזהה את מה שיש לאיתמר בסימלון , קח את זה בתור teaser קטן :)

ותהיה בטוח שהמערכת לא נופלת מהסימלון

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד על היוזמה. אני מקווה בשבילך שתהיה מרוצה מהתוצאה!

:)

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...