Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכנית ויסקונסין של PSA - ה-306 מכה שנית (וגם שלישית ורביעית) מבחר תקלות.

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממליץ להחליף לקונסולה שנמכרה ב2001, עושה רושם שמדובר באיכות חומרים משופרת.

היתה לי 306 שנת 95 וגם אצלי הרדיו נפל פנימה מאותה סיבה בדיוק.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפלסטיק צרפתי אין חומרים משופרים. השאלה היא רק באיזו טמפ' אפו את הבאגט אשר מקליפתו עשו את החלק. אם הטמפ' לא הייתה גבוהה מדי , והקליפה נאפתה כראוי , החלק יחזיק.

מעבר לזה - 2001 וצפונה הגיעו מוכספים. לא מתאים לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי סיבוב בת"א סיטי , פלסטיק חדש יעלה כ-300 זוזים. עדיף על משומש ב-150 עד 200.

לגבי האגזוז - נצטרך כנראה להגיע עם האוטו למכון האגזוזים , לא נראה לי שאפשר יהיה לפתור את זה בשלט רחוק , אלא אם מישהו ראה 306 כזו בפירוקייה ספציפית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר,ביררתי לך את המחיר של צינור אגזוז קידמי,חדש ומקורי. 400 ש"ח,הרכבה 50 ש"ח.

הלחמה על המקום 50 ש"ח,פירוק והרכבה לצורך הלחמה 50 ש"ח.

את המחיר של חדש נתתי לך לצורך השוואה,אם תחליט ללכת על חלק מפירוקייה.

אתה יכול לפרק לבד, יש ברגים בסעפת פליטה וגם למטה.

המחיר מתייחס ל-306 עד מודל 97.

בברכה דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות צרפתית במיטבה, אין מילים.

למה לעזאזל אנשים ממשיכים לסבול את הזילזול של היצרנים הצרפתים בלקוחות?

למה לעזאזל אנשים ממשיכים לרכוש מוצר, במיטב כספם, בזמן שידוע להם שעבור מוצר זה איכות היא לא מילה גסה אלא היא פשוט לא מופיעה בלקסיקון.

העיקר שאנשים פה בפורום רצים לצחוק על טויוטה, לצרפתים יקח עשרות שנים (אם בכלל) להגיע לרמה של טיוטה!

שמר באחת התגובות אמרת שאני קשקשן והבאתה בתור דוגמא את התגובה שלי בקשר לניסאן, כעת קיבלת את הדוגמא ההופכית, רק לא מהמקלדת שלי אלא מהאוטו שלך.

אתה משווה מצערת שהתלכלכה מנסיעות מרובות בעיר לפנל שהתפרק לאטומים באמצע החיים?!

עומדת לי החנייה סוויפט, רכב שכבר 14 שנה על הכביש, רכב זול ומעטים זולים ממנו, אני מזמין אותך אלי לראות איך נראים הפלסטיקים בפנים, כאילו אתמול הם יצאו מהחברה.

אז אולי אני קשקשן, אבל לפחות אני לא מוציא מאות שקלים בחודש על תיקונים מיותרים, וכמוני גם שאר בעלי הרכבים היפנים.

נכון גם יפניות מתקלקלות, נכון גם היפניות מגיעות למוסך, אבל הצרפתיות פשוט מתפרקות! (קיבלת דוגמא חיה לכך)

ערב נעים שמר, תהנה מהצרפתייה :twisted:

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר שלום אם אתה באזור חולון אני ממליץ על סלינס אגזוזים מרחוב הפלד 25

הוא סידר לי בעיה דומה שהיתה לי בזמנו בפונטו וחסך לי להחליף את חלק מהצינור

שמתחבר לסעפת הפליטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות צרפתית במיטבה, אין מילים.

למה לעזאזל אנשים ממשיכים לסבול את הזילזול של היצרנים הצרפתים בלקוחות?

למה לעזאזל אנשים ממשיכים לרכוש מוצר, במיטב כספם, בזמן שידוע להם שעבור מוצר זה איכות היא לא מילה גסה אלא היא פשוט לא מופיעה בלקסיקון.

העיקר שאנשים פה בפורום רצים לצחוק על טויוטה, לצרפתים יקח עשרות שנים (אם בכלל) להגיע לרמה של טיוטה!

שמר באחת התגובות אמרת שאני קשקשן והבאתה בתור דוגמא את התגובה שלי בקשר לניסאן, כעת קיבלת את הדוגמא ההופכית, רק לא מהמקלדת שלי אלא מהאוטו שלך.

אתה משווה מצערת שהתלכלכה מנסיעות מרובות בעיר לפנל שהתפרק לאטומים באמצע החיים?!

עומדת לי החנייה סוויפט, רכב שכבר 14 שנה על הכביש, רכב זול ומעטים זולים ממנו, אני מזמין אותך אלי לראות איך נראים הפלסטיקים בפנים, כאילו אתמול הם יצאו מהחברה.

אז אולי אני קשקשן, אבל לפחות אני לא מוציא מאות שקלים בחודש על תיקונים מיותרים, וכמוני גם שאר בעלי הרכבים היפנים.

נכון גם יפניות מתקלקלות, נכון גם היפניות מגיעות למוסך, אבל הצרפתיות פשוט מתפרקות! (קיבלת דוגמא חיה לכך)

ערב נעים שמר, תהנה מהצרפתייה :twisted:

כמו שאמרתי לאחרים , אני אחזור על זה במיוחד עבורך.

הFUCKEN פלסטיק המתפרק לא מעניין אותי. גם לא הצינור דלק.

אוטו , עבורי , הוא מקור הנאה. לא רק מכונה לזוז ממקום למקום.

לא יודע לפי מה אתה בוחר את הדברים שמהנים אותך. אני מקווה בשבילך שאתה לא בוחר את בנות הזוג והתחביבים שלך לפי כמות הטיפולים שאתה צריך להשקיע בהם.

אולי אתה גם בוחר בית מלון לחופשה לפי המלון הכי חסכוני? אפשר בלי ארוחות , ועם מיטת יחיד אחת - כי זה חסכוני (אם תיקח עם מזרן סוג זה יהיה גם אמין , אף קפיץ לא יתפרק לך באמצע הלילה).

בקיצור - לא איכפת לי לשלם קצת יותר , נניח עוד 2000 ש"ח בשנה - כדי ליהנות מהרכב, ותאמין לי שההנאה שאני מפיק מהפז'ו /סיטרואן בחצי שעה נסיעה, משכיחה את הסבל היומ יומי שהיה מנת חלקי עם הלאנטיס ליסינג (לידיעתך ,הייתי מחזיק באוטו סמרטוט נקי באופן קבוע כדי לנקות את השמשה הקדמית מהיריקות שהטחתי בה מדי נסיעה).

אז בבקשה - תמשיך לחסוך כל הדרך אל הבנק והכירופרקט , אני אשלם , במודע, יותר - כדי להחליף את הפלסטיקים - ואסע עם חיוך על השפתיים.

מעדיף למות על עץ לצד הדרך מאשר מהתקף לב עקב השעמום.

כל אחד והעדפותיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים שאני מחזיק רכב יפני וצרפתי במקביל.

ה306 הישנה והחבוטה שלי שצבעה מתקלף, שמביאה לי את הסעיף עם כל מיני בעיות שבחים לא שמעתי עלהן במזדה לנטיס של אשתי.

הצלצולים, המזגן, זהום האויר, הפלסטיקה , החשמל הכל נשכח כאשר אני מניע אותה בבקר ויוצא לשגרת יומי הכוללת לעתים נסיעה של 300-400 ק"מ ביום.

לצאת מהרכב היפני לאחר נסיעה ארוכה מה שנשאר זה רק לקלל את הקיסר ונתיניו על הנדסת האנוש במזדה, טויוטה, ניסאן, דאטסון, מיצובישי או חלילה בנות דמותן הקוראניות.

ועוד משהו בשכלול הוצאות הלנטיס והפג'ו אין כמעט הפרש אחרי ככלות הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי כמה זה מוכר...

אבל האמת שאצלי הדש ממש נראה חדש.

וכמו שאתה אומר,עוד כמה שקלים במוסך לשנה (ולא תמיד זה כך) אבל ההנאה....

מכסה על הכל.

לא סתם,עכשיו כשיש לי עוד רכב,אני לא יודע מה לעשות עם הBX

מנהל הבנק צועק למכור

אבל הלב לא נותן

אז כרגע - אחרי 7 שנים וקצת פחות מ 100 אלף ק"מ(איתי.בכללי יש כבר 220 אלף),האוטו עובר ניקוי יסודי,פוליש ווקס,מתכסה בשמיכה והולך לנוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6449 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...