Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ארופאי או יפני ב 30-35K

the bit
שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

זו הודעה ראשונה שלי - אז ראשית ברוכים הנמצאים!

מבטיח שקראתי הרבה הודעות לפני שפניתי אליכם, הבעיה היא שאני לא מגיע למסקנה מכל המידע.

אז כך - בצער רב נפרדתי מרכבי הראשון ואני מחפש את הבא בתור

הסכום 30-35 לא יותר. השנתון גבוה ככל האפשר

הגיר ידני השימוש ברובו עירוני (חיפה -עליות ופקקים)

דרישות : מקום ל2 + תינוק ועגלה+כל מיני דברים "שחשוב" להיסחב איתם כשיוצאים עם תינוק.

רכב שיסחוב בשמחה את שלושתינו + מזגן ולא יגנח בעליות של חיפה.

אמין, אמין, אמין - גם כי אין לי זמן למוסכים, גם כי אין לי כסף

אין לי עניין בשוק המשומשות בעוד 5 שנים - אני מעדיף הנאה על יכולת למכור (אבל אם זה בא יחד שיבוא)

קראתי שבחים על הקסארה ולדעתי היא בתקציב מודל 00 כמו גם על ה 306 + חבר פרנקופיל ממש ממליץ על המגאן 99. מולם יש את שאלת האמינות שבה אתם דנים מידי שבוע בערך ועומדת הסופר באלנו 01. במחיר דומה.

מה אומרים המומחים יפן ? אירופה? או שיש בכלל אופציה שלא חשבתי עליה.

גם רמת הבטיחות היא שיקול

תודה מראש וסליחה אם כבר עניתם, לא הגעתי למסקנות מתוך כל המידע שמפוזר כאן.

The bit

practice what you preach for:beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקסרה - אני לא יודע אם תצליח למצוא ידנית בקלות. אני יודע שהיו ידניות אפילו 1.8 בסוף שנות ה- 90, והיה להן מספיק כוח לעלות את הכרמל, אבל אני לא מכיר את אמינותן של הקסרות לאורך זמן.

מה שאולי יפתיע אותך זה שגם לקסרה 1.6 אוטומט יש מספיק כוח לעשות את זה, ואני ממליץ שתעשה נסיעה קצרה (נניח אצל מוכר פוטנציאלי) כדי להתרשם אם זה מספיק טוב לך. חלק מרכבים אלה בתחילת שנות ה- 2000 היו בליסינג. רכישה מליסינג בעבר היא ככלל לא דבר מומלץ לדעתי - ולכן כדאי לשים לב מי היו הבעלים הקודמים (למשל, 2 ח"ח בלבד זה סימן לבירור).

בהצלחה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 306 (XT שנת 94).

רכב מאוד מהנה, נראה די טוב, ובטיפול ראוי, מפגין אמינות טובה.

בתקציב שלך אני מאמין שתוכל לקנות משנת 2001-2002. בשנים האלו מנועי ה1.6 כבר מגיעים עם 100 כ"ס (ויתקנו אותי אם אני טועה). בסה"כ חבילה נהדרת במחיר סביר.

בדגמי ה5 דלתות גם ניתן לקפל את המושבים האחוריים ואז מקבלים נפח הטענה ראוי ביותר (אם זה רלוונטי לך).

את הבלנו אני לא כל כך מכיר. מאיצה כראוי אבל מרגישה כמו פחנוע, ולא מהנה לנהיגה (לטעמי).

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...