Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדלים בין שני הסאבים האלה של JL AUDIO?

down2u
שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשש אני מבין שאתה כל היום דן עם מהנדסי הסאונד הגדולים בתחום של ...קנווד?, פיוניר??

אולי בגלל זה הסאבים שלהם ברמת הזוועה -.

אין קשר בין גודל הממברנה של הסאב להיותו מדוייק, ישנם סאבים כמו האליאנט של פייז שלדוגמא הגרסת 15 אינטש יותר מוצלחת מבחינת דיוק,פירוט וכו', ולעומת זאת ה12 קצת פחות מדוייק ממנו.

או הפיניקס גולד קסנון 10 אינטש שפחות מדוייק מה12 אינטש.

גם הIDMAX 10 פחות מוצלח מה12 אינטש.

והדוגמאות הם רבות.

אז צר לי שאני מנפץ לך את המיתוס הזה, אבל רוב הסיכויים שממש לא דיברת עם מהנדסי הסאונד של החברות הנ"ל, אולי במקרה הטוב עם התמיכה הטכנית או שירות לקוחות, או במקרה היותר גרוע עם "מהנדסי המכירות"...

ובמילים אחרות, תנסה קצת להקשיב גם לאחרים כי יש אולי סיכוי שהם "קצת" יודעים על מה הם מדברים.

ואגב שטח ממרנה של 12 אינטש מול 10 אינטש לא נותן :"יותר SPL", אין חיה כזאתי יש אופציה לסאב של 12 אינטש לנגן תדרים יותר נמוכים מאשר 10 אינטש, או יותר נכון בצורה חזקה יותר, זה מה שנכון להגיד ולא "יותר SPL".

אם כי כבר ראיתי אלמנטים של 7" מנגנים תדרי באס-סאב גם בגבול ה25-30 HZ, אומנם חלש, אבל עדיין מנגנים.

שכחתי לציין בקשר "לזוועה" שאמרת עליה בקשר לסאבים..

מצאתי סקר כלשהו באינטרנט(לא זוכר באיזה אתר) שכתוב בו וגם כמה מהמנהלים של חברת פיוניר וקנווד כתבו שהסאבים שלהם מרוחים כי איך שהם ראו בסקרים מצאו שאנשים ולא סתם אנשים הרבה אנשים אוהבים באס מרוח וחזק.. יוצא דופן לא?

גם אני למרות שיש לי סאב של רוקפורד אני לפעמים בא לי למצוא קצת מריחות אז מרכיב את ה305 הישן שלי (של הפיוניר..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שכחתי לציין בקשר "לזוועה" שאמרת עליה בקשר לסאבים..

מצאתי סקר כלשהו באינטרנט(לא זוכר באיזה אתר) שכתוב בו וגם כמה מהמנהלים של חברת פיוניר וקנווד כתבו שהסאבים שלהם מרוחים כי איך שהם ראו בסקרים מצאו שאנשים ולא סתם אנשים הרבה אנשים אוהבים באס מרוח וחזק.. יוצא דופן לא?

גם אני למרות שיש לי סאב של רוקפורד אני לפעמים בא לי למצוא קצת מריחות אז מרכיב את ה305 הישן שלי (של הפיוניר..)

ובגלל זה אתה אוהב את רוקפורד (וסוגד להם)

אני מציע. תוציא את הראש מהמסגרת.

ותסתכל על העולם. ורוקפורד, ליטניג אודיו. פיוניר וקנווד. לא נמצאים ברשימת האיכות.

וגם הסדרות הגבוהות שלהם.!

ואני שמעתי את I DMX. מול 12W7. והוא היה מהיר ומדוייק. ולא היה צריך מגבר חזק. כמו ה12W7

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...