Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה ההבדלים בין שני הסאבים האלה של JL AUDIO?

down2u
שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק תן לי תאיסיקיו /מסנג'ר שלו ונראה מי צודק בסוף..

יש לי פה במחשב מאמרים שלמים למה גודל הסאב ושטחו קשור לSPL ול SQ..

אפילו דנתי על זה עם כמה מהנדסי חברות כמו רוקפורד,קיקר,קנווד,פיוניר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אגב ..

מהנדסי האלמנטים?

או מהנדסי מכירות??

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם הסבירו לי הרבה דברים שלא הבנתי ממש את כולם הביאו לי מונחים ודברים לא מהעולם והם קיצרו לי את זה בכמה מילים ..

את מה שהסברתי אותם ככל הגודל יותר גדול..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תן לי תאיסיקיו /מסנג'ר שלו ונראה מי צודק בסוף..

יש לי פה במחשב מאמרים שלמים למה גודל הסאב ושטחו קשור לSPL ול SQ..

אפילו דנתי על זה עם כמה מהנדסי חברות כמו רוקפורד,קיקר,קנווד,פיוניר...

פשש אני מבין שאתה כל היום דן עם מהנדסי הסאונד הגדולים בתחום של ...קנווד?, פיוניר??

אולי בגלל זה הסאבים שלהם ברמת הזוועה -.

אין קשר בין גודל הממברנה של הסאב להיותו מדוייק, ישנם סאבים כמו האליאנט של פייז שלדוגמא הגרסת 15 אינטש יותר מוצלחת מבחינת דיוק,פירוט וכו', ולעומת זאת ה12 קצת פחות מדוייק ממנו.

או הפיניקס גולד קסנון 10 אינטש שפחות מדוייק מה12 אינטש.

גם הIDMAX 10 פחות מוצלח מה12 אינטש.

והדוגמאות הם רבות.

אז צר לי שאני מנפץ לך את המיתוס הזה, אבל רוב הסיכויים שממש לא דיברת עם מהנדסי הסאונד של החברות הנ"ל, אולי במקרה הטוב עם התמיכה הטכנית או שירות לקוחות, או במקרה היותר גרוע עם "מהנדסי המכירות"...

ובמילים אחרות, תנסה קצת להקשיב גם לאחרים כי יש אולי סיכוי שהם "קצת" יודעים על מה הם מדברים.

ואגב שטח ממרנה של 12 אינטש מול 10 אינטש לא נותן :"יותר SPL", אין חיה כזאתי יש אופציה לסאב של 12 אינטש לנגן תדרים יותר נמוכים מאשר 10 אינטש, או יותר נכון בצורה חזקה יותר, זה מה שנכון להגיד ולא "יותר SPL".

אם כי כבר ראיתי אלמנטים של 7" מנגנים תדרי באס-סאב גם בגבול ה25-30 HZ, אומנם חלש, אבל עדיין מנגנים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנן חברות כמה חברות לא הרבה... קצת שמתבססות בעצם על דיוק יתר..

אבל אם תסתכל בכללי על העולם..

אתה לא תמצא סאב של punch בגודל של 12 אינץ שיותר מדויק ב8 אינץ או 10

ולא תמצא סאב של קנווד שהוא 12 אינץ יותר מדוייק מ8 אינץ או 10

ולא תמצא סאב של פיוניר ...

ולא תמצא סאב של קיקר..

ולא תמצא סאב של לייטנינג

ולא תמצא סאב ..

וההמשך עוד גדול..

אלא אם כן אתם "שמבינים ממני יותר " בקטע הזה תביאו לי כמה סאבים יותר מדוייקים מגדולים..

ותאמין לי שמתי סאב שהוא 8OHM שזה החיסרון היחיד שהיה של חברת AIWA הוא ביתי 6 וחצי אינטש או 6 לא זוכר ליד 12 של IDMAX ותנחש מה

איך שהסתכלתי כשהשיר מופעל איך הבעיטות כל כך מדוייקות של הAIWA וכל כך התנועות יפות כאלה וזזות בדיוק מופרז

וראית איך הIDMAX "משתולל" לידו.

רוצה עוד הסברים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותאמינו לי אני כבר מספיק זמן בפורום הזה רק כצופה ולא כמשתמש הייתי רק אורח ורק קורא..

ותאמין לי שכשבא לכם מישהו עם טיפת ניסיון אני לא מאמין (ואני מבין את השיטות של האנשים של היום..)איך אתם מנסים לצאת מזה כשאתם מנסים להצחיק אחד את השני ומשאירים את הצודק מאחור..וכל זה רק כי אתם פוחדים שיבוא מישהו שיעלה עליכם בניסיון שלו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא הבנתי,של מי התנועות היו יותר יפות,של ה-AIWA או ה-IDMAX?

והנה עוד תגובות איך אתם מתים להיחלץ מהנושא הזה עד שיבואו המהנהלים וינעלו אותו..

הAIWA כמובן למרות שהשאלה כל כך טיפשית..

הIDAMX רק בעט ואיבד שליטה על עצמו ותאמין לי חשנו אני והחבר שלי שהממברנה הולכת לצאת מהמקום ובינתיים ה6 של אייווא בועט נהדר ומביא אותה בתנועות חדות ותנועות כאלה של רציפות יתר...

ולא "מריחות" כמו שעשה הIDMAX.. למרות שהIDMAX הוא סאב SQL נהדר אבל עדיין ליד ה איווא הוא היה שיט גמור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותאמינו לי אני כבר מספיק זמן בפורום הזה רק כצופה ולא כמשתמש הייתי רק אורח ורק קורא..

ותאמין לי שכשבא לכם מישהו עם טיפת ניסיון אני לא מאמין (ואני מבין את השיטות של האנשים של היום..)איך אתם מנסים לצאת מזה כשאתם מנסים להצחיק אחד את השני ומשאירים את הצודק מאחור..וכל זה רק כי אתם פוחדים שיבוא מישהו שיעלה עליכם בניסיון שלו..

תקשיב ידידי, ותנסה אולי גם להשכיל במקום לנסות ולצאת "גבר"...

חברות כמו :קיקר,פיוניר,לייטניג אודיו,קנווד לא מייצרות סאבים שמיודעים לSQ, ובטח ובטח שלא ממש דוגלים על טהרת הדיוק.

גם לקחת חברה כמו רוקפורד שמייצרת סאבים בעיקר לSPL ולתת עוד לדוגמא את הP1 שהוא הסאב הכי אומלל של חברה מכובדת זו הוא לא ממש מדד.

נתתי לך מס' סאבים מאוד טובים ומאוד נחשבים ברמת מחיר שלהם, והבאתי לך סאבים שמיועדים לSQ ולדיוק בקטגוריה שלהם דווקא ההיפך הוא הנכון.

אז אני מציע לך לנסות לקבל את מה שגם אחרים אומרים, כי יש יסוד סביר להניח שאנחנו (לפחות אני ) יודעים על מה אנחנו מדברים.

ללמוד דברים חדשים זה אף פעם לא מזיק, ולא משנה עם כמה ידע ראשוני אתה מגיע.

לילה טוב,

ניר

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה עוד תגובות איך אתם מתים להיחלץ מהנושא הזה עד שיבואו המהנהלים וינעלו אותו..

הAIWA כמובן למרות שהשאלה כל כך טיפשית..

הIDAMX רק בעט ואיבד שליטה על עצמו ותאמין לי חשנו אני והחבר שלי שהממברנה הולכת לצאת מהמקום ובינתיים ה6 של אייווא בועט נהדר ומביא אותה בתנועות חדות ותנועות כאלה של רציפות יתר...

ולא "מריחות" כמו שעשה הIDMAX.. למרות שהIDMAX הוא סאב SQL נהדר אבל עדיין ליד ה איווא הוא היה שיט גמור..

נכון , אתה צודק....

תגיד לי, אתה בכלל מבין שאתה מדבר על אחד הסאבים הטובים בעולם?

אחד המדוייקים בעולם?

אחד המהירים בעולם?

ובין רשימת ה10 הגדולים הוא מככב בשלישה הפותחת!

ידידי, אם אין לך מושג על מה אתה מדבר, וממש אין לך מושג על מה אתה מדבר אז פשוט עדיף שלא תכתוב...

נתת לך מספר דוגמאות של סאבים ברמת הSQ שבהם דווקא הגרסאות היותר גדולות מבחינת קוטר הם יותר מוצלחות.

ואתה ממשיך לי עם הP1 של רוקפורד, סאב זבל 150 וואט RMS סליל בודד שלא משקף כלום לגבי היכולת של רוקפורד..

ואח"כ בתרד' אחר שאתה מדבר איתי עם סאבים של רוקפורד שלא קיימים בארץ??

יש את כל הליין של רוקפורד בארץ מהP1 ועד הTEAM RF.

ואגב, לגבי השטות שכתבת, אז אני מחזיק אצלי סאב של רוקפורד הHX2 מסדרת POWER 2002 בגרסאת ה10 אינטש DVC של 2 אוהם, 1000 וואט RMS.

וגם סאב של פיניקס גולד מסדרת XENON 12D4, הוא גרסאת הDVC 4 אוהם, 500 וואט RMS.

ועוד סאב נוסף הוא הפיניקס גולד אוקטן R10D4, 2 שהוא גרסאת הDVC 4 אוהם, 250 וואט RMS.

למה בדיוק אתה רוצה להשוות? לא בדיוק הבנתי איזה סאב יש לך, אבל כנראה שזה בטח P1.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...