Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה S3 ו S4

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 7627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן הs3 הזו קיימת. אני לא יודע לגבי תאונה, אבל כיום היא נראית מצויין.

אני רואה אותה כמעט כל יום ברחוב של חברה שלי ומזיל עליה ריר (לא על החברה - על האוטו :lol:).

לפי מה שהבנתי, ה-s3 לא קיבלה תקינה בארץ.

הרכב הזה הוכנס ב"קומבינה" כדגם 1.8 טורבו "רגיל" וזה מה שכתוב ברשיונות.

נראה לי מוזר.

עוד מישהו שמע את הסיפור הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, ה S3 הושבתה. נכנסו בה מהצד, והאאודי חזרה לגרמניה, והבעלים של האוטו קנה במקומה V5. :shock: .

השבוע ראיתי מישהו בכביש, נראה בדיווווק כמו ה S3 שבתמונה. דיברתי איתו ברמזור כשעמדנו וכשהתחלנו לנסוע התחלנו לאט והמשכנו לדבר. שאלתי אותו אם זה קיט של S3, או S3 אמיתית. הוא טען שזו S3 אמיתית.

לי אישית קשה להאמין כי לפי מה שהבנתי היבואן הצהיר שהביאו לארץ רק S3 אחת, והיא הוחזרה לגרמניה. הוא שאל אותי גם על הראלי ואמר שיש לו הזדמנות לקנות אחת שנת 97 יד 2. שאל אותי איך האוטו אז אמרתי לו שבשבילי הוא מדהים, אבל יחסית ל S3 זה ירידה לא נורמלית ברמה למי שמחפש את ה S3. בגלל זה גם קשה להאמין שזו S3 אמיתית ולא סתם קיט.

אל תדבר דברים שאתה לא יודע,

הנהג של ה-S3 היה עם משקפי שמש סטייליסטיים וקירח?

אם כן, זו בטוח זאת שנבחנה ב"הגה".

או.....עוד שטוטניק. צריך להתחיל לספור אותכם פה בפורום.

מה עשיתי שאמרתי דברים שאני לא יודע?

כל מה שאמרתי, אלה עובדות שהתרחשו.

רק אמרתי שאני מנחש שזו לא הייתה S3 אמיתית, כי אם הוא מתעניין בראלי, קשה לי להאמין שהוא באמת נוסע ב S3. אתה מודע להבדלי הרמות בין הצרפתית לגרמנייה...?

מאוד רציתי שהוא ילחץ, מאוווד רציתי. אפילו ניסיתי לגרום לו..אבל הוא שקט ורגוע...לא לחץ:)

אחמד,

חבוב קטן,

ה-S3 לא הוחזרה מעולם לגרמניה.

אני לא אכנס איתך כאן להתפלספויות...

וממש לא מובן לי למה רצית לגרום לו להילחץ :roll:

:mm_nah:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, ה S3 הושבתה. נכנסו בה מהצד, והאאודי חזרה לגרמניה, והבעלים של האוטו קנה במקומה V5. :shock: .

השבוע ראיתי מישהו בכביש, נראה בדיווווק כמו ה S3 שבתמונה. דיברתי איתו ברמזור כשעמדנו וכשהתחלנו לנסוע התחלנו לאט והמשכנו לדבר. שאלתי אותו אם זה קיט של S3, או S3 אמיתית. הוא טען שזו S3 אמיתית.

לי אישית קשה להאמין כי לפי מה שהבנתי היבואן הצהיר שהביאו לארץ רק S3 אחת, והיא הוחזרה לגרמניה. הוא שאל אותי גם על הראלי ואמר שיש לו הזדמנות לקנות אחת שנת 97 יד 2. שאל אותי איך האוטו אז אמרתי לו שבשבילי הוא מדהים, אבל יחסית ל S3 זה ירידה לא נורמלית ברמה למי שמחפש את ה S3. בגלל זה גם קשה להאמין שזו S3 אמיתית ולא סתם קיט.

רק אמרתי שאני מנחש שזו לא הייתה S3 אמיתית, כי אם הוא מתעניין בראלי, קשה לי להאמין שהוא באמת נוסע ב S3. אתה מודע להבדלי הרמות בין הצרפתית לגרמנייה...?

מאוד רציתי שהוא ילחץ, מאוווד רציתי. אפילו ניסיתי לגרום לו..אבל הוא שקט ורגוע...לא לחץ:)

אחמד,

חבוב קטן,

ה-S3 לא הוחזרה מעולם לגרמניה.

אני לא אכנס איתך כאן להתפלספויות...

וממש לא מובן לי למה רצית לגרום לו להילחץ :roll:

:mm_nah:

מה נסגר איתך?

אתה רואה את אחמד טיבי יושב בראלי ואתם עומדים ברמזור - לא תלחץ :?:

ראלימן,

:wink:

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחמד אתה שוב טועה, הS3 המקורית עדיין בארץ ועדיין נוסעת ואם אני לא טועה היא היתה השבוע ברמת גן, מקורית

ואגב למה אתה חושב שמישהו עם S3 ירצה ללחוץ עם ראלי?, איפה האתגר פה?

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחמד אתה שוב טועה, הS3 המקורית עדיין בארץ ועדיין נוסעת ואם אני לא טועה היא היתה השבוע ברמת גן, מקורית

ואגב למה אתה חושב שמישהו עם S3 ירצה ללחוץ עם ראלי?, איפה האתגר פה?

אתם מעייפים אותי משנייה לשנייה....

מישהו אמר שרציתי שהוא ילחץ איתי? לא...פשוט רציתי שהוא ילחץ בשביל לראות את ה S3 לוחצת. בלי קשר אם אני בראלי או טויוטה או אונו. כמו ש STREET RACER עשה לפורשה קררה 4 שהוא ראה....או משהו כזה.

אמרתי קודם כל שלא נראה לי שזאת S3 אמיתית, כי למה הוא חושב להחליף לראלי למען השם.... הוא שואל אותי: איך הראלי? טובה? שווה לקחת אותה...?

נכון, אפשר למצוא מליון תרוצים למה הוא רוצה אותה... אוטו שני בבית או משהו כזה, אבל בעיקרון, לא נשמע נורמלי שמישהו עם S3 ישאל את השאלה הזאת.

ואולי היא עדיין בארץ, הגיוני מאוד, אבל לפי מה שידוע לי זמן מסוים היא חזרה לגרמניה. כנראה תיקנו אותה שם והחזירו אותה (אולי כי בארץ לא יודעים לתקן אותה....).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחמד מדבר בספקולציות, כמו תמיד...

וחבוב, אם ראית את ה-S3, וממש דיברת איתו, בטוח שמת לב לסמל ה-S3 שמודבק על גלגל ההגה, ועל לוח המכוונים.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת שאני ראיתי במוסך היה לה סמלי S3 גם בפנים

וגם בחוץ

והיא נראתה בידיוק כמו ההיא מהכתבה

והמספר נגמר גם ב15

או שזה היה A3 עם קיט ממש מושלם שהיא גם יבוא אישי

או שזאת הייתה הS3 (מה שיותר הגיוני)

בכל מקרה התאונה נראתה די קשה

אני והקליאו כבר לא ביחד

אווווי הגעגועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחמד מדבר בספקולציות, כמו תמיד...

וחבוב, אם ראית את ה-S3, וממש דיברת איתו, בטוח שמת לב לסמל ה-S3 שמודבק על גלגל ההגה, ועל לוח המכוונים.

אוקיי, חבוב....

אז ככה, ב S3 של החבוב, לא ראיתי שום סמל על ההגה. אולי כי לא הסתכלתי...כנראה בגלל זה. לא הכי היה לי זמן כי היה ליד הנהג איזה חבוב שישב שם, דיי שמן, שהסתיר, וגם כי לא הכי נתתי לזה תשומת לב - כי בעיקר דיברתי עם החבוב השני, בעל ה S3.

וחבוב, כמו תמיד מדבר ספקולציות? לא בא לי לגרור את הת'רד הזה למשהו סתמי. שיפסק כאן, עדיף. טוב, חבוב?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7627 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...