Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיירה 1.8 92'?

TShavit
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה וה-Xסית ביחסים טובים?

אחרת לא ברור לי למה אתה מעוניין להכניס אותה להרפתקאה הזו.

אחרי שלזוגתי [אפילו לא אקסית] המלצתי על קליאו [ואחר כך הייתי צריך לנגב את הדמעות] אני לא חושב שהייתי מכניס מי שאינה מבינה בתחום [למרות שמפאת מצבכם הזוגי אתה לא תהיה זה שהיא תרוץ אליו בוכה] להרפתקאה כזו.

זה לא אוטו נפוץ, אין יותר מידי מוסכים שיודעים להתעסק איתו ואמנם מדובר במנוע אמין, אבל מנסיוני הדל [מונדיאו 95] כשדברים מתחילים להתקלקל רצוי מאוד שיהיה שם מישהו בעל סבלנות ולא נערה שכל חטאה היה אקס עם נטיות להנעה אחורית :)

למרבה הצער, אנחנו כן ביחסים טובים, ואני בדיוק זה שהיא רצה אליו כשיש בעיות. אני גם זה שדואג לגרר ומשלם את התיקון... כנראה שאני בנאדם שמה-זה שווה להתגרש ממנו...

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שוב - אם אין סיבה מיוחדת שהיא צריכה רכב בגודל כזה, אין סיבה לכל הפח המיותר. זה גם יקשה עליה בחניות...(בלי שוביניסטיות....טוב אולי קצת).

בקיצור, יש שלל תחליפים טובים וחסכוניים יותר: 205, פיאסטה וכו'.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרבה הצער, אנחנו כן ביחסים טובים, ואני בדיוק זה שהיא רצה אליו כשיש בעיות. אני גם זה שדואג לגרר ומשלם את התיקון... כנראה שאני בנאדם שמה-זה שווה להתגרש ממנו...

טל

:)

אם כך הרכב נשמע כמו תירוץ טוב לחידוש הקשר :)

ובפן הרציני, יכול להיות שניו פליסיה תהיה בחירה טובה יותר, גם במחיר גם באמינות וגם בפשטות המכנית והתנאים העדיפים שהיא מציעה.

באותו אופן אולי שווה לשקול סופר לאנסר [אם היא מסתכלת ברצינות על סיירה 1.8 צריכת הדלק של הלאנסר לא תפחיד אותה]

או לחלופין - רנו 19, שהיא התגלמות התמורה-בעד-כסף בשנים האלה

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מגזימים בצורה מטורפת!!!

לי יש מנוע 1800 פינטו גיר רגיל והאוטו עושה לי 1:9 ואם אני לוחץ 1:8-7 אני לא מבין למה כל הזמן אומרים שהאוטו הזה "כבד" האוטו הזה נוסע יפה מאוד ל1300 קילו פלוס מינוס ואם מנוע 1800 הוא באמת אחלה 1600 ו1300 אני לא ממליץ כי כן אז הרכב מאוד כבד למנוע שיש לו שם!

ודרך אגב אני עשיתי הסבה היה לי לפני זה גיר אוטומט קבוע האוטו היה עושה לי 1:8 קבוע!!

בקיצור אם מישהו צריך המלצה על סיירה אני מוכן להמליץ מכל הלב על רכב הזה , כי יש כאלו שיותר חשוב להם הבטיחות וכמו שהרבה פה יודעים פורד סיירה זה רכב בטיחותי מאוד .

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור אם מישהו צריך המלצה על סיירה אני מוכן להמליץ מכל הלב על רכב הזה , כי יש כאלו שיותר חשוב להם הבטיחות וכמו שהרבה פה יודעים פורד סיירה זה רכב בטיחותי מאוד .

כן, זו הסיבה שמחפשים סיירה, בגלל הבטיחות. שמעתי שיש לה 17 כוכבי NCAP ושהפח מאוד עבה. ביחד עם ההנעה האחורית, האחיזה הנמוכה וכביש רטוב בחורף זה בכלל מתכון לבדיקת מותחני הקדם של חגורות הבטיחות ועוצמת פתיחת הכריות הדו-שלביות.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מנוע 1800 פינטו גיר רגיל והאוטו עושה לי 1:9 ואם אני לוחץ 1:8-7 אני לא מבין למה כל הזמן אומרים שהאוטו הזה "כבד" האוטו הזה נוסע יפה מאוד ל1300 קילו פלוס מינוס ואם מנוע 1800 הוא באמת אחלה 1600 ו1300 אני לא ממליץ כי כן אז הרכב מאוד כבד למנוע שיש לו שם!

ודרך אגב אני עשיתי הסבה היה לי לפני זה גיר אוטומט קבוע האוטו היה עושה לי 1:8 קבוע!!

אתה טיפה'לה מתבלבל

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתבלבל, אני ראיתי עובדות!!

אבל אני לא יתווכח עם אף אחד אני מרוצה מהסיירה וממש מרגיש בטוח!

כמובן אני לא ישווה את זה לוולוו שנת 70 ו...

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.8 הוא לא פינטו אלא CVH

אגב, הטאונוס שלי, עם ה V6 2300 עושה 1:8.5, וגם לה לא כ"כ חסר משקל, אני לא מבין מה ההתלהבות מ 1:9...

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.8 הוא לא פינטו אלא CVH

אגב, הטאונוס שלי, עם ה V6 2300 עושה 1:8.5, וגם לה לא כ"כ חסר משקל, אני לא מבין מה ההתלהבות מ 1:9...

1800 פינטו. לא CVH אלה SOHC!!

ואין שום התלהבות בקשר לדלק , פשוט בנווסף אמרתי כמה הרכב עושה.

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה טיפה סדר.

sohc משמעותו Single Over Head Camshaft.

גם הפינטו וגם ה CVH הם מנוע sohc (או סתם ohc, זה אותו הדבר.), להבדיל מה-dohc(שזה double over head camshaft), וקונפיגורציות ה-ohv למיניהן (או over head valves באינגליזית) ;)

אבל בשביל הסדר בראש:

איזה מהתמונות?

1 או 2

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שסיירה כיום היא רכב שמיועד למשוגעים לדבר, מי שלא משוגע שיקח משהו אחר שיפגין עליונות כסטנדרט בהמון תחומים שהסיירה חלשה בהם.

טל אני חושב שסקודה פליסיה יכולה להיות אופציה טובה.

מה התקציב אם מותר לשאול?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נעשה טיפה סדר.

sohc משמעותו Single Over Head Camshaft.

גם הפינטו וגם ה CVH הם מנוע sohc (או סתם ohc, זה אותו הדבר.), להבדיל מה-dohc(שזה double over head camshaft), וקונפיגורציות ה-ohv למיניהן (או over head valves באינגליזית) ;)

אבל בשביל הסדר בראש:

איזה מהתמונות?

1 או 2

תמונה מספר 2 מנוע פינטו !!!

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונה 2 היא אכן - פינטו.

OK, אז 1 מ-2 אפשרויות:

1. אני טועה, וזה גם קורה, ואז אני מוריד את הכובע (האדום שלי).

2. היה לך מנוע CVH ומתישהו הוחלף לפינטו (בארץ הקומבינות) - אפשר לבדוק ע"י מספר וקוד מנוע.

אגב, איזו שנה הסיירה שלך?

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נראה לי הבנתי את הבלבול שלך,

אני חושב שאתה חשבת שהאוטו שלי שנת 90 ומעלה שבאמת יש שם מנועי CVH

שלי שנת 88 ותמיד היה מנוע פינטו, המנוע שהוחלף לפני שנה וחצי גם היה פינטו פשוט היה גמור והההיתי חייב להחליף אותו , וכמובן במקומו כמו הקודם הבאתי פינטו כי הרבה אמרו לי שהוא יותר מוצלח !!

יקי!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...