Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיירה 1.8 92'?

TShavit
שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו מוצע בגרושים. 170,000 ק"מ. לא מיועד עבורי אלא ל-X-ית. המלצות? אזהרות? מה לבדוק?

תודה

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין בעיה למצוא סיירות במצב טוב ומעלה. רובן ככולן ב"גרושים".

אין שום דבר מיוחד, בדוק אותה כמו כל רכב.

אגב, אוטומטית ?

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אוטומטית. עשיתי סיבוב באוטו... לא מדהים (לא שציפיתי אחרת). לכולם אין הגה כוח?

טל

חבר הפורום טל שביט נהרג בתאונת דרכים כשהוא רכוב על אופנוע בזמן מילוי תפקידו ככתב רכב. יהי זכרו ברוך.

* "מוטב שתשתוק ויחשבו שאתה טפש, מאשר לפתוח את הפה ולהסיר כל ספק" (בנג'מין פרנקלין)

* "If I were in your shoes, I'd whisper before I'd shout" (רייצ'ל סטיבנס, "סוויט דרימס מיי ל.א. אקס")

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה לי אף פעם 1.8, אין להן הגה כוח עד כמה שידוע לי.

בגיאה יש.

פנה למשתמש Yaki0 בה"פ, הוא חוזר היום מהצבא ויוכל לספר לך על הדגם. יש אחת כזאת בבעלותו בשנה וחצי האחרונות, מושקעת מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות את האוטו זה גרושים, השאלה היא כמה יעלה להחזיק אותו ומה מצב המנוע/גיר/שאר המכלולים. הרי אם עוד חודש ילך הגיר, להחליף אותו יעלה לה יותר ממחיר קניית הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיירה 92' 1.8 הגה כוח היה אופצייה.

המנוע שלה אינו הפינטו המפורסם אלה CHV בדומה לאסקורט של אותם שנים.

המנוע יוצר בארה"ב והגיר מתוצרת ZF.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הוא 1.8 CVH.

אבל בשונה מה 1.6CVH של האסקורט, ה-1.8CVH הוא חרא.

2 סיבות עיקריות:

1. מנוע חלש מידי לרכב כבד כמו סיירה => בלאי מואץ של המנוע.

2. הבוכנות של ה 1.8 פחות טובות והן נוטות להתרסק...

על סיירה יותר מתאים ה PINTO האמין. 1.6 או 2.0.

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות את האוטו זה גרושים, השאלה היא כמה יעלה להחזיק אותו ומה מצב המנוע/גיר/שאר המכלולים. הרי אם עוד חודש ילך הגיר, להחליף אותו יעלה לה יותר ממחיר קניית הרכב.
ה-ל-ו! ולמה בדיוק העליתי את השאלה כאן?

טל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית סיבוב, הכל פועל ? האוטו נוסע בסדר ? האוטומט מגיב נורמלי ?

תגיד בעזרת השם וגש להעביר בעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה וה-Xסית ביחסים טובים?

אחרת לא ברור לי למה אתה מעוניין להכניס אותה להרפתקאה הזו.

אחרי שלזוגתי [אפילו לא אקסית] המלצתי על קליאו [ואחר כך הייתי צריך לנגב את הדמעות] אני לא חושב שהייתי מכניס מי שאינה מבינה בתחום [למרות שמפאת מצבכם הזוגי אתה לא תהיה זה שהיא תרוץ אליו בוכה] להרפתקאה כזו.

זה לא אוטו נפוץ, אין יותר מידי מוסכים שיודעים להתעסק איתו ואמנם מדובר במנוע אמין, אבל מנסיוני הדל [מונדיאו 95] כשדברים מתחילים להתקלקל רצוי מאוד שיהיה שם מישהו בעל סבלנות ולא נערה שכל חטאה היה אקס עם נטיות להנעה אחורית :)

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר היה שרשור בנושא, אז שביט רצה לקנות לה ZX או משהו בסגנון...

בקיצור רון, הכיוון שלו הוא רכב זול. אני דווקא הייתי מחפש פיאסטה שנת 90 ו(כמה שיותר)מעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאם הנהג הוא לא חובב שיפורים או ממש מאוהב ברכב הזה יהיה חבל לרכוש אחת כזו.

הנעה אחורית, כבדה, איטית, ים דלק, שלא תבינו אותי לא נכון, אני אוהב את הדגם, אבל הוא לא מיועד לכל אחד, ישנן חלופות עדיפות במקרה של ה-X-ית שלך.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש סיירה שלא עובדת יותר, נהגתי עליה היא ממש איטית וכבדה, היה לה הגה כוח, והיא הייתה גם שנת 92.

ד"א היא הייתה גם הנעה אחורית.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה לי אף פעם 1.8, אין להן הגה כוח עד כמה שידוע לי.

בגיאה יש.

פנה למשתמש Yaki0 בה"פ, הוא חוזר היום מהצבא ויוכל לספר לך על הדגם. יש אחת כזאת בבעלותו בשנה וחצי האחרונות, מושקעת מאוד.

ישנם דגמי סיירה 1800 שאינן דגם גיהה אך יש להן הגה כוח.

נתקלתי יותר מפעם אחת

נקרא דגם CLX היתה לדוד שלי כזו לפני 9 שנים.

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...