Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני הצטרפתי למועדון-ביקרתי היום אצל הפרסי -

רועי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לפי ההמלצות של האנשים פה-תוסף 44K ותוסף ניקוי מזרקים LM-בקרוב יהיו רשמים-אני מחכה שהמיכל דלק יתרוקן לרבע-ואפילו פחות ממנו ואז אני אוסיף בהתחלה את ה44K.

ועוד שבועיים ככה אני יכניס את הניקוי מזרקים.

רקע-הרכב שלנו נקנה מהחברה בשנת 95-משנת 95-2000 אמא שלי נסעה איתו לעבודה מרחק 2 ק"מ כל צד כל יום כמה פעמים ביום בלי לחמם את המנוע והיא מדליקה מזגן ישר אחרי שהיא מניעה אותו{-תחשבו על ימי החורף הקרים מה זה עושה למנוע}. ובסופי שבוע ולפעמים באמצע השבוע לנסיעות מחוץ לעיר.

מאז הקנייה אולי פעמיים-שלוש פעמים הוכנס לרכב תוסף שנקנה בזמנו מחברת פיג'ו-אבא שלי לא זוכר את השם מפני שנדלקה בזמנו הנורה של הממיר הקטליטי.

ק"מ נוכחי 160,000.

אני יעדכן אותכם בהתפתחויות.

:idea: יש לציין שהיחס אצל הפרסי טוב מאוד-סיפרתי להם שהגעתי מהאינטרנט-האבא והבן שם התלהבו-עשיתי להם את הבוקר- אמרתי להם שהם מככבים פה-המחירים גם זולים לעומת המתחרים.מומלץ להגיע אליהם.

שיהיה לכם סופשבוע נעים-תסעו בזהירות-ותחשבו שמי שעכשיו חי ונהנה מהחיים יכול להיות שלא יחיה ביום ראשון לפי הסטטיסטיקה...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח....

אין על הפרסי.הינו שם אתמול.

איזה חנות מדהימה...איזה מבחר!! איזה יחס!!!!!

הניחוחות!! הצוות!! הבחורות!!

איזה מקום....

ברגע שאתה נכנס,תוקף אותך גל ריח שמורכב בעיקר מפליטות פרומוניות של 3 פרסים קרחים שמתקשרים ביניהם בפרסית עילגת ובקריאות "נשמה" ו"צוצו".

כל מה שצריך לעשות בכניסה ע"מ לזכות ביחס מיוחד הוא להגיד איזה שטות שמישהו שלח אותך.

לא משנה בכלל מי...תגיד ששלחו אותך מהאינטרנט ,אני אומר שאני עובד בפיאט,פעם אחת אפילו אמרתי בשביל הקטע ששלח אותי משה.הכל היינו הך.הבן אדם ישר מגיב בשימחה אדירה ושואל מה שלום דויד והילדים (גם כשאומרים שבאת דרך האינטרנט).

אחרי שהתור (שמורכב בעיקר מאנשים שלא בקטע של דאודורנט) מתפנה,אומרים לפרסי (יש שלושה) מה אתה צריך.

ואז הוא מנסה לדחוף לך משהו אחר...

אתמול הוא ניסה לדחוף לי נוזל קירור "פרסטון" כשביקשנו משהו אחר (מבטא פרסי: עאאל מהה אתההה מדאאאבר? זה האאאכי טוב שיש.שאאמים זה בקאדילק וב.מ.וו!!!).

אחרי שאתה מתעקש על המוצר שאתה באמת צריך-הוא יביא לך אותו - ויגיד שזה לא משהו ("את האאאמת אחשלי,ואלבוליין זה לא משהו.נוזל שאאאאני מביא מה קוראים פרסטון האאאארבה יותר טוב).

ואז מקריאים לו מהקופסה (בוצע אתמול) שלפי הנתונים,מה שאתה באמת צריך הרבה יותר טוב - ואז הוא עושה את עצמו כאילו שהוא מבין עיניין ופשוט לא שם לב ("אהה אחשלי,נאאכון.רק עאאאאאאכשיו אני שם לב שבאמת כאאאתוב זה נוזל קירור מינוס יותאאאר גאאאדול וזה מוהלים במים מבראאאז .אז סיליחה. למה לא אמרת זה פיייז'ו אחשילי? אני מיסטאאאער נתתי לך פרסטון).

(ד"א זה דיאלוג מאתמול!!)

ואז יש את הקטע של המחיר.

אתמול בכלל לא שאלנו מחיר - וישר הוא פצח בדיאלוג על זה שלו זה עווווולה האארבה יותר יקר - אז הערתי שבכלל לא דיברנו על מחיר.

והוא נהיה אדום....

במקביל,הוא גם מוכר אביזרי רכב ליגה דלת בסגנון בת ים - וזה פשוט תענוג לשמוע אותו מתאר את נפלאות המוצר ל"קונים" (מי קונה דברים כאלה?!?!?!)

בסגנון:

אחשילי,זה כיייסוי הגה מאאאמש כמו עור אמייייתי!! אני נישבע לך (המיבטא הפרסי!!) אני אווומר לך נשמה-אני מיתבייש לשאאקר אז אני מסיין מראאש שזה לא עור-אאאחרת חווושבים זה עור - עוד יאאאשימו זה במרסדס.

או "תיראה זה וילון אאאחרוי משהו שופרא דה שופרא - תיראה איזה יאאפה - עים תמונות של באאאאחורות!!"

או "תיראה,זה עס ריח האאאכי פופולארי שלי!! ניחוח כמו פרדס תאאאפוחים!!!"

אדם שלא בא לפאאארסי ומתמקח - כאילו שלא בא אל הפרסי בכלל.

הבן אדם אומן! ! !

"תאאאמין לי,צוצו,אאאאני מישלם יוותר!!"

"אאאני לא יאאכול!!! זה מחיר גאאאאבוה הרבה"

"זה מחיר בשבילך מאאיוחד,למה אתה בא דרך אינטרנט"

"אני שם לך עס ריח תאאפוחים!!!"

בקיצור - חוויה.

מה שכן - וזה שורה תחתונה - עוד לא פגשתי מישהו זול (ומצחיק) כמוהו.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיפה אצל הפרסי זה בסיכום החשבון כאשר יש תשובה סופית פשוט ליהיסתכל עליו במין מבט כזה מוזר ואז הוא אומר לבד "לא יכול להיות זה יקר" והוא מוריד לבד את המחיר ורק לאחר זה אומרים לו מחיר נמוך יותר כלפי מטה והוא תמיד מסכים

במידה והוא מיתעצבן אז זה פשוט נמוך מידי

MIKE 306

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר בשבילך קצת בידור לא יזיק אין כמו הפרסי מה לעשות גם אני פרסי כבוד לפרסים פה חברה. ופעם הבאה תגידו לו שאתם ניכנסים. זה,הרא,מר. ותיראו איך הוא יגיב :lol:

זה בנננה בנננה מה אתה לא רואה בנננננה. אני חושב קיבלתי שותוק.

אני מת על השיר הזה כולם ביחד.......

מה מה מה מה יוקרו ממה מה מה יוקרו ממה ממה יוקרו ממה אהה לשופטה לשופטה לשופטה

פומפררה שולה. :tongue:

rammit02.jpg

privpop24.jpg

privpop10.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
אחחח....

אין על הפרסי.הינו שם אתמול.

איזה חנות מדהימה...איזה מבחר!! איזה יחס!!!!!

הניחוחות!! הצוות!! הבחורות!!

איזה מקום....

ברגע שאתה נכנס,תוקף אותך גל ריח שמורכב בעיקר מפליטות פרומוניות של 3 פרסים קרחים שמתקשרים ביניהם בפרסית עילגת ובקריאות "נשמה" ו"צוצו".

כל מה שצריך לעשות בכניסה ע"מ לזכות ביחס מיוחד הוא להגיד איזה שטות שמישהו שלח אותך.

לא משנה בכלל מי...תגיד ששלחו אותך מהאינטרנט ,אני אומר שאני עובד בפיאט,פעם אחת אפילו אמרתי בשביל הקטע ששלח אותי משה.הכל היינו הך.הבן אדם ישר מגיב בשימחה אדירה ושואל מה שלום דויד והילדים (גם כשאומרים שבאת דרך האינטרנט).

אחרי שהתור (שמורכב בעיקר מאנשים שלא בקטע של דאודורנט) מתפנה,אומרים לפרסי (יש שלושה) מה אתה צריך.

ואז הוא מנסה לדחוף לך משהו אחר...

אתמול הוא ניסה לדחוף לי נוזל קירור "פרסטון" כשביקשנו משהו אחר (מבטא פרסי: עאאל מהה אתההה מדאאאבר? זה האאאכי טוב שיש.שאאמים זה בקאדילק וב.מ.וו!!!).

אחרי שאתה מתעקש על המוצר שאתה באמת צריך-הוא יביא לך אותו - ויגיד שזה לא משהו ("את האאאמת אחשלי,ואלבוליין זה לא משהו.נוזל שאאאאני מביא מה קוראים פרסטון האאאארבה יותר טוב).

ואז מקריאים לו מהקופסה (בוצע אתמול) שלפי הנתונים,מה שאתה באמת צריך הרבה יותר טוב - ואז הוא עושה את עצמו כאילו שהוא מבין עיניין ופשוט לא שם לב ("אהה אחשלי,נאאכון.רק עאאאאאאכשיו אני שם לב שבאמת כאאאתוב זה נוזל קירור מינוס יותאאאר גאאאדול וזה מוהלים במים מבראאאז .אז סיליחה. למה לא אמרת זה פיייז'ו אחשילי? אני מיסטאאאער נתתי לך פרסטון).

(ד"א זה דיאלוג מאתמול!!)

ואז יש את הקטע של המחיר.

אתמול בכלל לא שאלנו מחיר - וישר הוא פצח בדיאלוג על זה שלו זה עווווולה האארבה יותר יקר - אז הערתי שבכלל לא דיברנו על מחיר.

והוא נהיה אדום....

במקביל,הוא גם מוכר אביזרי רכב ליגה דלת בסגנון בת ים - וזה פשוט תענוג לשמוע אותו מתאר את נפלאות המוצר ל"קונים" (מי קונה דברים כאלה?!?!?!)

בסגנון:

אחשילי,זה כיייסוי הגה מאאאמש כמו עור אמייייתי!! אני נישבע לך (המיבטא הפרסי!!) אני אווומר לך נשמה-אני מיתבייש לשאאקר אז אני מסיין מראאש שזה לא עור-אאאחרת חווושבים זה עור - עוד יאאאשימו זה במרסדס.

או "תיראה זה וילון אאאחרוי משהו שופרא דה שופרא - תיראה איזה יאאפה - עים תמונות של באאאאחורות!!"

או "תיראה,זה עס ריח האאאכי פופולארי שלי!! ניחוח כמו פרדס תאאאפוחים!!!"

אדם שלא בא לפאאארסי ומתמקח - כאילו שלא בא אל הפרסי בכלל.

הבן אדם אומן! ! !

"תאאאמין לי,צוצו,אאאאני מישלם יוותר!!"

"אאאני לא יאאכול!!! זה מחיר גאאאאבוה הרבה"

"זה מחיר בשבילך מאאיוחד,למה אתה בא דרך אינטרנט"

"אני שם לך עס ריח תאאפוחים!!!"

בקיצור - חוויה.

מה שכן - וזה שורה תחתונה - עוד לא פגשתי מישהו זול (ומצחיק) כמוהו.

תומר שורה תחתונה!

חשבת על לכתוב ליצאפן???

יש כאן חומר לתוכנית שלמה!!!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, ההודעה נכתבה לפני יותר משנה.

BigMak הקפיץ אותה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, ההודעה נכתבה לפני יותר משנה.

BigMak הקפיץ אותה.

אין שום קשר לביג מאק!

פשוט התיאור הציורי של תומר הדר, השכיב אותי מצחוק, ונתן לי חשק לראות מי זה הפרסי הזה???

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

....הקטע הוא שהמחיר הראשוני נמוך מאד(ביחס לאוטו דיפו),הוא "עושה לך טובה "ומעגל למטה

מ-12 ל-10 וכו

ואם קנית כמה דברים-התמקחות קטנה וקיבלת בזול ככה שאתה לא תשיג באף מקום-בדוק!!!

באמת,אין עליו.(ואני לא מדבר על "אחשלי", ו"גבר" וההרגשה שהוא נותן לך שגם שיש ים אנשים אתה מקבל שירות מעולה).

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...