Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונית ספורט לאיש שעובר משבר אמצע החיים

alonc
שימו לב! השרשור הזה בן 6849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מסכים עם הטענה שה-S2000 גדולה עליו. להיפך- הוא בחור בן 44, בוגר, שקול. לא איזה פרחח צעיר בן 20. ה-S2000 גם אופציה טובה. אבל לא הכי משתלמת. אני חושב שההצעה של גיא היא הטובה ביותר. שייכנס לסוכנות מאזדה, יקח נסיעת מבחן על המיאטה החדש, ויראה אם חסר לו משהו. אני חושב שזה יספיק לו. ובפחות מ-200K ש"ח יש לו את החבילה הטובה ביותר בשבילו.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נסה לבדוק את הסטטיסטיקה התאונתית של ה-S2000 ותבין מדוע האוטו הזה הוא לא רכב התדמית המושלם. (למרות מראהו והחבילה על הנייר שהוא מציע).

אם הוא מפחד מאופנועים , אז S2K זה Be afraid , be VERY afraid...

אגב , מה בדבר סופ"ש עם צעירה בת 18 ? יכול לעשות פלאים לליבידו...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה אנשים נהגו פה על ה S2000 או נסעו ברכב כזה.

ה S2000 זה בדיוק בדיוק הרכב שלא :!: הייתי מציע לבחור.

ה S2000 מאוד מהנה אבל הכוח שלה מגיע בנקודה מאוד גבוהה שלאו דווקא מתאימה לבחור כזה. הרכב מאוד נוטה לאיבודי אחיזה וצריך יד קשה ומיומנת לשלוט בו .

אני הייתי ממליץ על S2000 לנהג ספורטיבי בעל ניסיון רב, לפחות רכב אחד ספורטיבי הנעה אחורית בעברו, יכולת נהיגה טובה, שיקול דעת בוגר וחוסר גופני רב (לתאונה הצידית).

בקשר לעניין זה אני בהחלט חושב שיש מספר אופציות טובות:

1. פורשה בוקסטר משומשת - 200K תהיה שנת 1999 או 2000, יש לה כוח, פינוק והמון פוזה. מצד שני עלות אחזקה גבוהה מאוד ...

2. Z3 רכב יפה ובעל פוזה, מהיר עם המנוע המתאים. לא יודע איזו שנה תכנס בתקציב (תלוי בנפח מנוע המתבקש) עלות אחזקה לא זולה.

3. אודי TT רכב יפה ומיוחד, המון פוזה, הרבה כוח. לא בשבילי (הנעה קידמית) אבל מתאים לבחור בגילו.

4. מיאטה חדשה - תעלה פחות מ200K, מאיצה לא רע (7 שניות אפס למאה) ורודסטר קלסית.

אני הייתי הולך על המיאטה החדשה. בשביל אבא שלי הייתי קונה TT או Z3 לפי הטעם האישי שלו מבחינת מראה ...

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה אודי TT רודסטאר בפוקוס שנראות שמורות, מתאימות לו בול!

קלה מאוד לשיפורים, במיוחד הקוואטרו והיא ממש חזקה כסטנדרט (225 כ"ס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

זה אכן משבר ידוע שמתרחש אצל הרבה אנשים בגילו ... טוב שיש כסף כדי לצאת מהמשבר :)

אני גם ממליץ על מיאטה חדשה , לדעתי זה הפתרון המושלם לבעיה שלו , רכב פתוח עם "פוזה" מצויינת , שמאפשר ממש להנות מהנהיגה , הרי זה מה שהוא באמת צריך , לצאת לסיבוב ולהרגיש כיף ... ואת זה הוא יקבל לדעתי מצויין מהמיאטה , גג פתוח + הנעה אחורית ... מה צריך יותר.

יש לי היכרות אישית עם מישהו שרכש בוקסטר משומשת , זה אכן רכב מדהים שנראה מדהים ונוסע מדהים , אבל הוצאות האחזקה שלה פשוט נוראיות , כל טיפול זה 8-10K ,

ביטוח מקיף זה 10K !!!! .

מחיר הקנייה אומנם סביר אבל הוצאות האחזקה הם פורשה לכל דבר.

אני בדיוק עכשיו נמצא במשבר גיל ה - 23 , ואני גם חוסך לי למיאטה 97-98 , בשאיפה בתחילת השנה הבאה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האבא שלך חם על רכישה מיידית, בתקציב של 200K שציינת אין שום בעיה לרכוש מיאטה משומשת ולהפוך אותה לטורפת אימפרזות שידידותית גם ליומיום, גם בתאוצות וגם בסיבובים.

היא גם נראית מעולה ואחלה אוטו לפוזה, כמה שאני שונא להסתכל על זה ככה (אבל יודע שבארץ זה נכון).

אם האבא מסוגל להתאפק טיפה, הייתי ממליץ גם כן לחכות למיאטה מודל 2006, מדובר ברכב חדש לגמרי, מנוע 2.0L עם 160 סוסים בגרסה הישראלית-אירופאית (170 בארה"ב, 180 ביפן) וכל היתרונות של רכב חדש לגמרי מהחברה.

היא גם נהנית משילדה מעולה ומיתלים שיהיו ממש בסדר ליומיום גם בחבילת הספורט (שהיא רכה מהצפוי).

מבחינה כלכלית שווה יותר לחכות לחדשה, מבחינת ביצועים נטו הישנה המשופרת תאכל את החדשה בלי מלח... השיקול שלכם.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בידיעות אחרונות של הסופ"ש אודי TT רודסטאר שנת 2002, עם כל התוספות - ב... 200 אלף שקל..

תתחדש? :)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד מוטי, למיאטה החדשה אין במקרה בעיה בהיגוי? :roll:

אגב, TT ו-Z3 הם לא מכוניות ספורטיביות. לא שאני יודע את זה מניסיון אלא מקריאת מבחני רכב/טופ גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

" קוטלת אימפרזות"

איך אני אוהב כשאומרים את זה בזילזול כאילו אימפרזה טורבו זו איזו פיאט אונו מסכנה....

עזוב אותך שיפורים,עזוב אותך הוצאות שלא נגמרות,דבר גורר דבר.

במיוחד בארץ שלנו שעל כל שטות יורידו אותך מהכביש.

קנה אימפרזה טורבו , שים דלק(הרבה דלק) ותרביץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד מוטי, למיאטה החדשה אין במקרה בעיה בהיגוי? :roll:

אגב, TT ו-Z3 הם לא מכוניות ספורטיביות. לא שאני יודע את זה מניסיון אלא מקריאת מבחני רכב/טופ גיר.

בןאדם כמו הבןאדם המדובר לא מחפש רכב ספורטיבי לתקוף איתו סיבובים ולשבור שיאי מסלול..

הוא מחפש רכב ספורט בשביל הפוזה וההרגשה של העניין הרבה יותר מאשר בשביל היכולות של

הרכב

הדבר היחיד שהוא אולי "ינצל" זה את ההאצות של הרכב בקו ישר.. ואת זה יש גם לטיטי וגם לבימר..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר מקרה דומה...

אדם מבוגר בגיל הנ"ל שהבעיה אצלו זה לא משבר, אלה האהבה למכוניות ספורט.

הוא החזיק 306 XSI מהשמורות והמלוקקות אי פעם (יד 2, ק"מ נמוך, מצב מדהים לחלוטין)

והוא עבר לסיאט לאון טורבו חדשה (אני חושב שזו אופציה מעניינת גם כן)..

איזו שנה היתה ה XSI הזאת, איזה צבע?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האבא שלך חם על רכישה מיידית, בתקציב של 200K שציינת אין שום בעיה לרכוש מיאטה משומשת ולהפוך אותה לטורפת אימפרזות שידידותית גם ליומיום, גם בתאוצות וגם בסיבובים.

היא גם נראית מעולה ואחלה אוטו לפוזה, כמה שאני שונא להסתכל על זה ככה (אבל יודע שבארץ זה נכון).

אם האבא מסוגל להתאפק טיפה, הייתי ממליץ גם כן לחכות למיאטה מודל 2006, מדובר ברכב חדש לגמרי, מנוע 2.0L עם 160 סוסים בגרסה הישראלית-אירופאית (170 בארה"ב, 180 ביפן) וכל היתרונות של רכב חדש לגמרי מהחברה.

היא גם נהנית משילדה מעולה ומיתלים שיהיו ממש בסדר ליומיום גם בחבילת הספורט (שהיא רכה מהצפוי).

מבחינה כלכלית שווה יותר לחכות לחדשה, מבחינת ביצועים נטו הישנה המשופרת תאכל את החדשה בלי מלח... השיקול שלכם.

מוטי.

הבן אדם בן 40+, אין לו זיקה מיוחדת למכוניות או משהו כזה - הוא פשוט במשבר קטן. אז אתה מציע לו לקחת מיאטה ולשפר לה את הצורה? זה לא לעניין בכלל.

המיאטה החדשה תיהיה מעולה בשבילו בגלל שהיא הרבה יותר יפה מבפנים (הבדל עצום לפי התמונות של החדשה והכרות עם הישנה), וגם יותר חזקה. אני לא יודע עד כמה זה נכון הנתון הזה (7.0 0-100, אחרי הכל זה כולה 160 כ"ס), אבל היא לא אמורה להיות חלשה.

אז כן, המיאטה החדשה זו אופציה נחמדה מאוד. TT זוהי אופציה שיושבת עליו מעולה לטעמי (לא הייתי רוכש אותה לעצמי בחיים, אבל בשבילו זה נשמע בול). גם Z3. הונדה S2000 לא כי היא, בניגוד ל TT, נועדה לתת ערך ספורטיבי כלשהו - והבחור בן ה 40+ הזה לא מחפש את זה.

עוד אופציה שאני מתפלא שלא עלתה היא ה SLK בצורתה הישנה. ים של פוזה, הרבה נוחות, אפשרות לאוטומטית (אני חושב שהוא לא יתנגד...).

האפשרות צריכה להיות לדעתי בין ה TT, ה SLK, Z3, והמיאטה החדשה.

אימפרזה? לשפר מיאטה? זה משהו שהייתי ממליץ לבחור בן 25 שאוהב את הספורטיביות ונהנה לנהוג בצורה ספורטיבית, לא רק פה ושם טיפה להאיץ בקו ישר.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי לא נראה לי שאבא שלי יחכה עד שהמיאטה החדשה תצא כי עד אז יעבור המשבר(או יעמיק?)

הבוקסטר נשמעת כמו אופציה לא רעה אבל לפי מה שאני מבין ממכם הוא יצטרך לקנות מכונית שנת 99-00 והיא בטוח תצטרך יישור קו וזה יעשה את המכונית יותר יקרה מ200k.

הz3 נשמעת כמו אופציה טובה ואני אגיד לאבא שלי לבדוק אם יש למכירה אחת במצב נורמלי.

הslk נראה לי שתעלה מעבר ל200 אלף וגם אין לה בדיוק את הפוזה המתאימה.

אבא שלי אמר שהאודי TT לא מוצאת חן בעניו אז אפשר להוריד אותה מהפרק.

מוטי כמה יעלה פחות או יותר לשפר את המיאטה כך שהיא תתן האצה חזקה?

וכל מי שאמר שיקנה את ההונדה S2000 אני אזכור את זה אם אני ארצה להיפטר מאבא אבל בינתיים עדיף (מבחינה כספית) שהוא ישאר בחיים:wink:

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,

מספיק לרשום תחת היוזר שלי! מספיקקקקקקקק!!

תודה!

טוב ניב כבר ענה במקומי והתגובה שלו מאוד דומה למה שרציתי לכתוב

הייתי בתערוכת זנבה האחרונה וההבדל בין המיאטה החדשה לקודמת מבפנים למיטב זכרוני גדול מאוד!

הגה מתכוונן - פשוט המצאה גאונית!

תום

"its one of the most magical letters in the world of performance automobiles, its the latter M, and with combinning with the number 3 causes uncontrollable envy hatred and despair for those who will never experience the view from the cockpit." Web Riders Shoot Out

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לו שידבר איתי אני משחרר אותו ממשבר גיל הארבעים ועל הדרך מצמיד לו משבר או שניים אחרים.

אם זה יעזור אני מוכן לנדב לו את ההולדר 59 לסיבוב של שעה, הויברציות וריח הסולר השרוף יעשו אותו בן אדם חדש.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...