Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לכל הרוחות אני תקוע בתחביב הזה ומה בעצם מדליק אותי???

Guest AKICHU
שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה אני אוהב?

לא יודע

זה בפנים, בדם.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אוהב בעיקר מכוניות עם פינות חדות שבד"כ יש במכוניות מנהלים ישנות,אמריקאיות וולוואים למינהם.

כשאני רואה אוטו שכזה אני חייב להיצמד לשימשה להסתכל בפנים ולהתלהב כל פעם מחדש .

כמו שבני כתב זה פשוט בדם ואין דרך לשנות!!

אורן

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זה בדם! אני היחיד מכל חברי שתמיד בטוח שחיסון הטטנוס שלו בתוקף, כי פעם בכמה שנים כשאני לא מצליח להפסיק עם האוטו למרות שאני עייף מדי, אני מגיע עם איזה חתך נוטף חלודה למיון...

ולמה זה מדליק אותי? תסתכלו סביב. תפתחו עיתון. לא טבעי שנתגעגע לעבר, לימים התמימים יותר?

ובגלל זה אני מקשיב לדיון דימוצ'י ברגעים אלו ממש תוך כדי ההקלדה.

אז מה הדרך הטובה ביותר להתחבר לעבר אם לא לשמר אותו חי וקיים, אפילו להחזיר אותו לחיים, ולגרום לאנשים שאתם לא מכירים להזכר בימים טובים יותר ולחייך רק בגלל שראו אתכם נוסעים בכביש! :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשELIBABA נטע בי את הרעיון של השירשור הזה, דבר ראשון שחשבתי עליו הוא שיהייה נחמד ובטח מעניין להבין מדוע באמת אנשים נמשכים לתחביב כזה, הרי בטוחה אני שכולכם נתקלתם בתגובות של גיחוך של פליאה מעורבבת בקרטוב (כתיב חסר) של זילזול , מה ירדת מהפסים??? , גרוטאות למען השם ועוד להוציא כסף??? ועל מה מכוניות ישנות ??? אילו היית שם בבנק את מה שהשקעת יכולת לקנות בית "כעלק" , ואפשר לראות כאלו במוזיאון במחיר כרטיס כניסה??? מה אשתך מסכימה כל הכבוד... והילדים איזו פדיחה עם מה אבא נוסע...

מדוע חמי חורש את האינטרנט לחפש מכונית כמו שהייתה לאביו עליו השלום והוא מייצג קבוצה לא מבוטלת שנעולה על רכב כזה או אחר מסיבות דומות .

מדוע אנשים מכל קצוות הארץ ברגע שרק מתאפשר להם מתחברים לפורום זה ומבלים שעות או לחילופין ציטוט " איך שאני קם בבוקר אני מתחבר כי אני חייב" , ולמרות ריבים פה ושם הפורום הזה חי ונושם ו"דופק" בלשון העם.

מדוע אנשים מחכים לימי שישי להפגש במפגשישי, כאלו שבאים אחרי יום עבודה מפרך או כאלו שרק נחתו מארצות ניכר ומגיעים אפילו עם מזוודות .. כן יש גם כאלו.

מה מחבר אנשים בעלי אותו תחביב מכל העולם , ואיך מתקשרים ללא כל בעיה למרות שלא דוברים את אותה השפה.

הפורום ומפגשישי הם בדיוק כמו הפאב השכונתי בו תמצא את אותם הנוכחים ותמיד יהיו שם אלו שלא מפספסים אף מפגש ותמיד יהיו שם יותר מדור אחד במשפחה ותמיד יהייה שם גם איזה כלב, ושתמיד נעים לבוא למקום בו כולם מכירים אותך (CHEERS) וגם אם לא תמיד בשמך או כנוייך תמיד ימצאו איזה פרט מזהה, ואם תקופה מסויימת תעלם כולם ירגישו ( קובי מילוא), וכאשר תגיע או תכריז על רכישה חדשה של חלום ישן כולם יביעו את שמחתם ויברכו.

ELIBABA היחיד שהעז לספר על המורה, הרי לכולם הייתה אותה המורה או אותו סיפור "פיקנטי" שקשור לעבר ולתחביב הזה.

אני למשל למדתי נהיגה בשנת 1977 על VW ברזיליה שנת 1973 , בביה"ס לנהיגה שלמדתי בו לבעל הבית הייתה פאסאט שנת 1977, עברה שמועה בין בנות המחזור שלי שישנו מורה נהיגה חתיך הורס שהיה שכיר אצלו עם ברזיליה מיושנת , והבחירה ממש לא הייתה קשה בין מכונית חדישה עם מורה אמממ סתמי לחתיך הורס עם מכונית מיושנת , שלימים היה אהבתי הראשונה, השירשור של דניאל באום החזיר אותי לאותה תקופה.

אמר נכון אישפוז, עם כל האיוולת שמסביב מה נכון יותר מאשר לברוח למחוזות הנפלאים האלה שמחזירים אותנו לעידן התמימות.

ראו מה עשה שירשור CAPTURE מתוך סרט ישראלי ישן

משהו זוכר את מוכר הקרח עם הסוס ועגלה או מוכר הנפט??? משהו זוכר את בקבוקי החלב עם פקק אלומניום והשמנת למעלה??? מישהו זוכר את הצ'קרים עם הפס המשובץ שחור לבן??? משהו זוכר את קולנוע מוגרבי??? משהו זוכר ארטיק לוקס???

מישהו זוכר את מסטיקים עם ריבועהפלסטיק שמזיזים אותו התמונה משתנה (ההולוגרמה של פעם)???

במקום לפנות אלי בה"פ עם דברים נפלאים ומרגשים, תעיזו ותחשפו זו לא חולשה.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למשל למדתי נהיגה בשנת 1977 על VW ברזיליה שנת 1973 , בביה"ס לנהיגה שלמדתי בו לבעל הבית הייתה פאסאט שנת 1977, עברה שמועה בין בנות המחזור שלי שישנו מורה נהיגה חתיך הורס שהיה שכיר אצלו עם ברזיליה מיושנת , והבחירה ממש לא הייתה קשה בין מכונית חדישה עם מורה אמממ סתמי לחתיך הורס עם מכונית מיושנת , שלימים היה אהבתי הראשונה, השירשור של דניאל באום החזיר אותי לאותה תקופה.

איזה שרשור שלי הזכיר לך את המורה החתיך והברזיליה שלו? :shock:

כעוד מחווה נוסטלגית לימים ההם, הנה VW ברזיליה. לצערי אין לי תמונה של המורה החתיך:

993_OwzOCRtawd.JPG

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דניאל

VW באופן כללי שמזוהה אתך, אני למדתי על כתומה, והסדר היה שנהגתי הרבה לפני הרשיון, נו טוב באילת הכל היה מותר, עשיתי את התאוריה ולמחרת את הטסט, נכון שהקשר הרומנטי למורה עזר לא מעט, אבל זו לא הייתה סיבת הקשר ממש לא.

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה דניאל

VW באופן כללי שמזוהה אתך, אני למדתי על כתומה, והסדר היה שנהגתי הרבה לפני הרשיון, נו טוב באילת הכל היה מותר, עשיתי את התאוריה ולמחרת את הטסט, נכון שהקשר הרומנטי למורה עזר לא מעט, אבל זו לא הייתה סיבת הקשר ממש לא.

אירית

אההה. ממש love bug.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי לי היה מורה חתיך שרירי וחסון...

המורה שלי היה חבר טוב של ההורים. איש מצחיק מאוד, ומשעשע ביותר. הבן שלו רצה לצאת אתי, אבל דאגתי לנפנף אותו במהרה...

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ לא משתתף בכאילו שירשורים כי אני מקליד ל-א-ט אבל כל-כך נהניתי לקרוא כך שאני חייב לכם :

שימור התמימות והטוב של פעם,וכמובן כל אחד והתמימות שלו , למחנכת החתיכה שלי היתה אסקורט (בצהוב של לירון,2 פנסים ולא 4),העלתי הרבה תצפיות פיברגלס לכבוד(או לזכר) הגלבוע-שהיתה האוטו הראשון שהיה ממש שלי, רק כאן תבינו למה כשאני חוזר ב 02:30 (AM) מהמחסן הביתה מסריח מבנזין ונפט אני מבסוט ומחייך, וחושב איך כשהייתי בן 8 הייתי אחראי על הקלצלך מתחת לגלגלים כשהעלו אוטו על בור ,בחצר,בשבת,אבל תמיד מצאתי דרך להשתחל לתוך הבור, מי ידע מה זה ליפט,מקסימום רמפה. ודרך אגב,כל הגדולים שהיו בתוך הבור כבר לא חיים היום.

ואני לא מדבר על שריטה תורשתית בנושאי אופנועים , אימי זוכרת את אבי,שהרכיב אותה כחברה,יורד לתעלה בצד הכביש עם הסאנבים כי הוא נרדם.ולא , אני לא היכרתי אופנועים במשפחה בה גדלתי , זה חייב היה לעבור בדם.

זהו

מעולם לא כתבתי כה רבות בפורום , והפעם זה בזכותכם. היום כבר אין זמן ללכת למחסן-וזה בגללכם.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני תקוע בתחביב הזה?

צירפתי תמונות... (השתיים עם המרצדס)

מה בעצם מדליק אותי?

נו, צירפתי תמונה, ודי לחכימא ברמיזא

לא בטוח שזה המקום לפרט יותר.... :wink:

4.jpg

M2.jpg

Rolls-Royce.jpg

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אני תקוע בתחביב הזה?

צירפתי תמונות... (השתיים עם המרצדס)

מה בעצם מדליק אותי?

נו, צירפתי תמונה, ודי לחכימא ברמיזא

לא בטוח שזה המקום לפרט יותר.... :wink:

בהחלט כן האם אתה מוכן לאתגר???

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט כן האם אתה מוכן לאתגר???

אירית

לא ברור...? האקדח בתא הכפפות של הרולס-רוייס :wink:

פרשתי לישון... (בלי מרצדס, בלי אקדח ובלי בחורה)

עריכה:

בקרוב! בקרוב! בקרוב?

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...