Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לחלקי מחשב מחו'ל :)

alfred10
שימו לב! השרשור הזה בן 6890 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב :)

לאחרונה אני שומע על הרבה אנשים שקונים חלקי מחשב מחו'ל דרך האינטרנט וכרטיס אשראי...

עכשיו השאלות שלי הן...

1. מישהו מכיר אתרים לחלקי מחשב מחו'ל כגון....כרטיסי מסך...זכרונות וכו...

2.מישהו יודע איך בדיוק מתבצע המשלוח לבית שלי מחו'ל?

3. אמרו לי שלא משלמים מכס על חלקי מחשב...זה נכון?? ומישהו אמר שהשולח ירשום ציוד רפואי על המשלוח או משהו כזה ואז אין בכלל מכס...אני מבולבל מכול זה...מישהו יכול להסביר לי על זה..

4. האם המחירים + המשלוח יוצאים הרבה יותר זול מבארץ??

5. אם יש מישהו שקונה בדרך הזאת אני אשמח אם יצור איתי קשר בפרטי....או ישלח לי בפרטי את האייסייקיו שלו..

6. איך הולך תהליך המשלוח ..(איזה חברה...מחירים...זמן..)

תודה רבה לכול העונים :)

"בשביל להגיע לתוצאות משמעותיות יש לערוך שינויים משמעותיים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה אישית - אל תקנה חלקים למחשב מחו"ל.

הפרשי המחירים לא כל כך רציניים. עם הזיכרונות אולי זה קצת יותר משמעותי...

בכל השאר ההפרשים לא מצדיקים, מה גם שקח בחשבון שזה ציוד רגיש והמשלוח יעלה לך לא מעט.

בכל מקרה, תקנה בארץ, גם יש לך אחריות(שלא דורשת 12 שעות טיסה לכל כיוון),גם המחירים נוחים, ובכלליות יש עם מי לדבר.

הדבר היחיד שבאמת משתלם להביא מחו"ל זה גאדג'טים למינייהם, וכל שאר הדברים שאפשר לחשוב עליהם(מכוניות, מטוסים, חכות דייג, מצלמות, אייפודים למינייהם וכו' וכו')...

עד כאן

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אבא שלי עובד בהי טק וכל המחשבים שיש לי בבית הם מחו"ל כל כל חלק שמתקלקל לי הוא מביא מחו"ל. זה לא יוצא יותר זול אבל מחו"ל אתה יכול להביא דברים שאיןם בארץ ובחיים לא יהיה למשל לפני שנתיים קנינו מחו"ל מסך מחשב של קומפקט מסך שטוח דק 19 אינץ' עם 2 רמקוליים בצדדים, אבא שלי הירגן את העיסקה דרך העבודה ככה שזה יצא לי רק 4300 שח, תאמין לי שזה יקר אבל זה שווה את זה!!! עברו כבר שנתיים ועדיין אין משהו שמתקרב לזה בארץ

בכבוד רב

לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאפון ברוב המקרים תוכל להביא איתך בכיס ולהגיד שהוא היה שלך עוד מלפני, יש לי הרבה חברים שהביאו, ולא תפסו אותם, במקרה שתופסים, לא יודע.

יש להביא גם דגם שתומך בתדרים של הארץ, וSIM FREE על מנת שתוכל לשים בו סים של הארץ

בכל מקרה, אם זה לא דגם שנמצא בארץ אין לך עברית.

אם כן, צריך לצרוב עברית, סיפור שעולה גם כסף.

אה ואחריות, אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאפון כל עוד הוא לא "עליך" אזי אין אפשרות להביא דגם שאין לו תקינה בארץ

משרד התקשורת צריך לאשר כל כניסה של פלאפון לארץ

היה כבר שירשור של מושיק בעניין, חפש אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לקחת בחשבון שבקניית פלאפון זה בעייתי, כי פלאפונים בטכנולוגיית CDMA קשה למצוא בארה"ב שיתאימו לחברת פלאפון לדוגמא (לי לפחות היה בעיה עם זה כשרציתי להביא), וצריך תוכנה לעברית ושטויות כאלה...

בקשר לרכיבי מחשבים, ניתן להשיג היום בארץ מציאות של רכיבים טובים מאד באתרי מכירות בארץ, מכירות פומביות בדר"כ וההפרשים ברב המקרים (אם אתה יודע איפה לקנות) יהיו אפילו לטובתך כשתכלול משלוח/תקלות לא צפויות בעסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון שלום,

אם יש דבר אחד שהארץ שלנו עומדת בערך בקו אחד עם שאר העולם זה במחשבים.

מגיעים לארץ כל הרכיבים הכי חדשים, כמובן שתמיד יהיו דברים שהם לוקסוס אמיתי ואין שום אינטרס לייבא אותם מפאת הצלחה מפוקפקת, ומחיר כמובן.

לפני שנתיים מסך LCD היה לוקסוס... והמבחר היה עלוב ביותר. היום כבר הרבה יותר טוב.

בכל מקרה, כל הרכיבים מגיעים לארץ, צריך רק לעדת איפה לחפש.

ולעניות דעתי, עדיף גם לקנות, אפילו בהפרש לא כל כך זעום(מפנדה למשל) ולקבל שירות מעולה ואחריות ששווה משהו...

עד כאן

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון שלום,

מגיעים לארץ כל הרכיבים הכי חדשים, כמובן שתמיד יהיו דברים שהם לוקסוס אמיתי ואין שום אינטרס לייבא אותם מפאת הצלחה מפוקפקת, ומחיר כמובן.

לפני שנתיים מסך LCD היה לוקסוס... והמבחר היה עלוב ביותר. היום כבר הרבה יותר טוב.

ולעניות דעתי, עדיף גם לקנות, אפילו בהפרש לא כל כך זעום(מפנדה למשל) ולקבל שירות מעולה ואחריות ששווה משהו...

עד כאן

שלד

צודק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון שלום,

עד כאן

שלד

שלד ידידי לא כך הדבר

אם תלך לחנות אפילו בימינו תגלה שהדבר הכי טוב שיש בארץ זה מסך של סמסונג והוא יעלה לך 2000 שח ולא שיש לי משהו נגד סמסונג אבל גם המחיר וגם האיכות ששל המוצר מגוחכים ביחס למה שאתה יכול לקנות בחו"ל גם אם בחול זה יותר יקר זה עדיין הרבה יותר טוב והרבה יותר!

בכבוד רב

לאון חבקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון שלום,

ישנם דברים שאכן ארצינו הקטנה אינה יכולה להתגאות בהם.

ייבוא של מוצרים כגון מוניטורים/טלוויזיות/מקרנים הוא דוגמא טובה.

בחו"ל אפשר להשיג מקרנים עם DLP(אם זכרוני איני מטעני) באיכות מעולה עבור המחיר בארץ.

בארץ עוד לא מכירים את המונח HDTV לצערי, ויש עוד שלל דברים והמצאות שלא מכירים פה... וחבל, אבל תחשוב על זה ככה - אין אף קליינט לדברים האלה בארץ.

אחרי מיסים וכו' אף אחד לא יקנה את הגאדג'טים האלה.

ובעניין המסכים - יש מסכי שפורפרות בארץ ברמה עולמית ומקצועית, והדבר תופס גם לגבי מסכי LCD מקצועיים שנמכרים כאן באלפי שקלים. המחיר מופקע - מסכים, אבל אין מה לעשות, אנחנו מדברים על ישראל בסופו של דבר...

אבל בעניין ההיצע - לא חסר.

ואם תחפש לך כרטיס מסך/זכרונות/לוחות אם/מעבדים וכל שאר המעגלים המודפסים, כמעט ואין מוצר שתמצא באתר היצרן ולא תמצא בחנות בארץ. קח את פנדה למשל - מחזיקים בחנות(לא במלאי!) היצע אדיר עם אספקה זמינה ומהירה.

יום טוב

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלד שלום לך!

אני מסכים איתך שבכל הקשור לכרטיסי מסך\זכרונות\לוחות אם וכדומה ניתן למצוא בארץ כמעט הכל אך לא קח אם מדובר למשל במדפסות מסכים עכבר מקלדת וכו'...

בכל הקשור לטלויזיות אני אתן לך להחליט אבל תן לי לספר לך משהו קטן:

באוגוסט הייתי בגרמניה מקום חביב שופע בכל הקשור לטכנולוגיה ואני לא צריך לספר לך כמה התעצבתי כשנגלה לעיניי בחנות חשמל בוטרינה טלויזית LCD של פנסוניק שהייתה יותר גדולה מהאמבטיה בבית שלי והיא עלתה לא יותר מ20,000 לא זוכר בדיוק, אבל כידוע לך במחיר הזה אתה יכול לקנות בארץ רק את המסך הגרוע ביותר (אל תשכח שאני מדבר על מה שהיה לפני שנה ולא כיום, ואז מסכים בארץ עלו 20 אלף ומעלה ובהרבה)

בכבוד רב

לאון חבקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, בכל הנוגע לטכנולוגיה חדשה המחירים מופקעים ואין בכלל וויכוח.

תראה את המחירים של טלוויזיות ה-LCD לפני כמה חודשים ותראה אותם היום.

אל תשכח שיש לך מיסוי כבד על הדברים האלה...אז בטח שאת הדברים האלה תמצא בחו"ל במחירים הרבה יותר זולים.

כמו כן לא חסר כרטיסי מסך במחירים אסטרונומיים, אבל אלה הם המחירים שתמצא גם פלוס מינוס בחו"ל.

ולהיתקע עם כרטיס מסך שרוף שקנית בארה"ב לעומת אחד ששילמת עליו עוד כמה מאות בארץ, אין מה להשוות.

יש לי חבר אחד שהיה לו(אולי יש לו גם היום) GF 6400 TI של גיינוורד הדגם הכי טוב שיצא להם לכרטיס הזה, עלה לו לא מעט בארה"ב.

כשזה נשרף הוא היה צריך לשלוח אותו לארה"ב לתיקון - וזה ידידי - ב-א-ס-ה.

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון ידידי - כנראה שחנות המחשבים אותה בדקת נמצאת בעזה.

אני קניתי לזוגתי מתנה ליומולדת - מסך LCD 23" של Apple. עושה 1920x1200. זמן תגובה של 15ms, כולל usb2 hub + firewire hub.

9000 ש"ח.

לפותח השירשור - המחירים בארה"ב קצת יותר זולים, אין מכס על מחשבים אבל יש מע"מ (17%).

אני לא קונה מחשבים בחו"ל כי ההפרש לא שווה את זה.

לגבי איפה - יש המון, תלך ל pricewatch.com או לdealtime.com (תוודא שאתה בוחר בdealtime האמריקאי...) שם יש השוואות מחירים (zap הוא העתק מקומי שלהם) עם קישורים לאתרים עצמם.

שוב - הפרש המחירים לא שווה את העדר האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלד ידידי לא כך הדבר

אם תלך לחנות אפילו בימינו תגלה שהדבר הכי טוב שיש בארץ זה מסך של סמסונג והוא יעלה לך 2000 שח ולא שיש לי משהו נגד סמסונג אבל גם המחיר וגם האיכות ששל המוצר מגוחכים ביחס למה שאתה יכול לקנות בחו"ל גם אם בחול זה יותר יקר זה עדיין הרבה יותר טוב והרבה יותר!

בכבוד רב

לאון חבקין

לי אישית יש איזה סוני חמוד של 17 אינץ', זמן תגובה של 7ms.. לא משהו רציני. נקנה בארץ.

ולגבי חלקי מחשב טובים ויחסית זולים, כדאי לכם לקפוץ לפנדס (רק דרך אקספלורר). מבחר מטורף ומחירים שלא ראיתי להם תחרות. (אם אתם מוצאים משהו יותר זול, תגידו לי)

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...