Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ב-25K לילדה בת 17

שי פ

פוסטים מומלצים

שלום.

מחפש רכב ראשון לילדה בת 17. תקציב כ-25,000 ש'ח. עדיפות מבחינתי זה בטיחות ואמינות.

כא

כחובב גרמניות חשבתי על פולו או קורסה, בתקציב מדובר על שנת 2013 פחות או יותר. 

חבר המליץ לי לרדת מהקורסה, טוען שלא אמינה בשנים האלו. והמליץ לחפש איביזה.

מה אומרים ?

עריכה אחרונה על ידי שי פ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומט?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר שלך כנראה לא הכי בקיא. האיביזה והפולו במחירים האלה באוטומט זה מנועי 1.2 טורבו עם משאבות מים רגישות וטורבו ישן שעלול לעלות כמה אלפים כשימות.

בנוסף הגירים לא הכי אמינים ועלולים לדרוש תחזוקת מצמדים ומוח גיר.

הקורסה יותר אמינה מבחינת גיר מנוע, אבל צריך למצוא אחת שתוחזקה כראוי והיא לא הכי זריזיה ומאובזרת.

במחיר הזה הייתי מחפש יפנית כמו מאזדה 2 או סוזוקי סוויפט, או לחלופין מבין האירופאיות נצמד לרכבים עם גיר פלנטרי דוגמת הקורסה ופורד פיאסטה עד 2011

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם לבדוק. סוזוקי ספלאש. גם מיצובישי ספיסטאר. אבל יש לה גיר רציף

צריך גם לבדוק את עלויות הביטוח.

עריכה אחרונה על ידי yor2

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EuroNCAP

אל תסתפק בכוכבים, קרא גם את הפירוט. הרכבים נבחנים במפרט הבטיחות הנמוך ביותר שמוצע אפילו באחת ממדינות האיחוד, סביר שהרכב בארץ במפרט שונה ויתכן גם מרכב שונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הביטוח עלול לעלות שליש ממחיר הרכב.

היה עדיף שתוסיפו אותה כנהג נוסף לרכב המשפחתי אם יש לכם או שתקנו רכב, תרשמו על שמכם ותוסיפו אותה

כנהג נוסף.

• רעיון טוב! 1

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, שי פ כתב:

תודה, 

ארחיב את החיפוש לסוויפט ומאזדה 2. יש אתר בו ניתן לראות/השוות ציוני בטיחות של רכבים לפי שנות ייצור ? 

מאזדה 2 שים לב לחפש מרמת הגימור הגבוהה, ברמת הגימור הבסיסית הרכב מגיע רק עם שתי כריות אוויר. ברמת הגימור הגבוהה יש 6.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום אחרי 5 שנים כמעט עם סוזוקי ספלאש 2014 אפשרי למצוא אחת בתקציב שלך אם תחפש היטב. 

אמינה בצורה יוצאת דופן, די חסכונית וחלפים זולים.

מרוצה מאוד.  

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לבדוק ספייס סטאר, בזמנו השיגה תוצאות טובות במבחן הריסוק, אמינה וחסכונית. מסוף 2014 גם מאובזרת במיוחד. חשוב להקפיד על החלפת שמן גיר כול 80 אלף או 4 שנים.

• רעיון טוב! 2

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.4.2024 בשעה 22:56, dorsht כתב:

מאזדה 2 שים לב לחפש מרמת הגימור הגבוהה, ברמת הגימור הבסיסית הרכב מגיע רק עם שתי כריות אוויר. ברמת הגימור הגבוהה יש 6.

לבחור דגם דינמיק ולא אקטיב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.4.2024 בשעה 17:10, שי פ כתב:

כחובב גרמניות חשבתי על פולו או קורסה, בתקציב מדובר על שנת 2013 פחות או יותר. 

למרות שאתה חובב גרמניות, הילדה לא מבינה בזה וזה לא מעניין אותה. מבחינתה שהרכב יהיה נקי והעיקר נוסע... כך שבמקרה זה כדאי לקנות את האמין והפשוט מאשר הגרמניות המפנקות אך עם תחזוקה יקרה יותר.

לשיקוך, הייתי מציע אולי כדאי לקנות משהו ממש ממש פשוט כמו סיטרואן c1 או פיג'ו 107 2010 (מנוע וגיר של טויוטה) בכ10,000 ש"ח כדי לבדוק את הסתגלות הילדה לנהיגה וכו' ואח"כ להשתדרג למשהו יותר טוב...

ככה גם הילדה תהנה פעמיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, מאיר מאיר מאיר כתב:

למרות שאתה חובב גרמניות, הילדה לא מבינה בזה וזה לא מעניין אותה. מבחינתה שהרכב יהיה נקי והעיקר נוסע... כך שבמקרה זה כדאי לקנות את האמין והפשוט מאשר הגרמניות המפנקות אך עם תחזוקה יקרה יותר.

לשיקוך, הייתי מציע אולי כדאי לקנות משהו ממש ממש פשוט כמו סיטרואן c1 או פיג'ו 107 2010 (מנוע וגיר של טויוטה) בכ10,000 ש"ח כדי לבדוק את הסתגלות הילדה לנהיגה וכו' ואח"כ להשתדרג למשהו יותר טוב...

ככה גם הילדה תהנה פעמיים...

בגלל שיקול הבטיחות לא הייתי מציע את סיטרואן c1 והתאומות של פיג'ו וסיטרואן. 

באותה הקטגוריה יש את השלישיה של סיאט מי, פולקסווגן אפ וסקודה סיטיגו שהן מכוניות מאוד בטיחותיות יחסית לקטגוריה, ונותנות יותר, בערך באותו תווך מחירים. מחירי התחזוקה שלהם גם כן נמוכים מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...