Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך משלמים על מוצר שקיבלתי בחזרה את הכסף והמוצר הגיע אחרי חודשיים והמוכר לא מגיב?

eladns

פוסטים מומלצים

היי. הוזמן מעיל מעלי אקספרס.

אחרי חודש+ , שלא ראיתי שום שינוי במשלוח- עמד בסין עם מספר משלוח הזוי.

פניתי אל המוכר ושאלתי מה קורה עם זה?

לא ענה

אחרי שבוע פתחתי דיספיוט

הוא לא הגיב גם לזה

עליאקספרס זיכו והחזירו את הכסף.

היום, 3 חודשים אחרי, נחת המעיל בבית על ידי צ'יטה - לא התקשרו לא כלום פתאום טוק טוק טוק הנה מעיל ביי.

שלחתי הודעה למוכר,שאני מצטער שפתחתי דיספיוט והמוצר אכן הגיע ואני מעוניין לשלם.

המוכר לא ענה  ואפילו לא ראה עוד את ההודעה שנשלחה אליו בעבר.

מה עושים עכשיו?

תודה לעוזרים

• אהבתי 3

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוכר קיבל את ההודעה ולא מגיב - מצפונך נקי, שלום וסלמאתכ.

כשזה קרה לי עם אמזון (יותר מפעמיים...) תמיד ענו לי בצ'אט "סבבה תיהנה לא צריך לשלם כלום", וכשזה קרה פעם עם מוכר חיצוני באמזון, קשקשנו יחד בצ'אט / אימייל עד שנמצא פיתרון בדמות הזמנה באתר נפרד עם הערה "נא לא לשלוח כלום וגו", וזהו.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר עדיין פעיל? תחפש מוצר שכרגע הוא מוכר ותשלח הודעה דרך דף המוצר.

• רעיון טוב! 2

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה אבדוק.

יש מה לדבר עם עלי אקספרס בצט על זה?

או בגלל שזה מוצר מוסתר זה בעיה {הוא פירסם מפה כי אסור לפרסם את המעילים של נורת' פייס}

image.thumb.png.37395cf0e88ad9f81c4b9c84d159d9eb.png

זה אומר שהוא לא קיים יותר נכון?

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר נו זה היה ניסוי תחת ההזמנות הסודיות של עלי אקספרס שיש בטלגרם. אמרתי נהמר. כולה 130 שקל. 

ואני רואה שאתה לא מכיר את אמנון טיטנסקי.

טיטנסקים לא קונים בעונה!

תראה קופה ראשית. זה מצחיק מאוד.

ערוץ 1

אפשר לקלוט בכל מקום. רק לחבר אנטנה

• רעיון טוב! 1

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד שחרר, ניסיתי פעם גם לעשות טוב, אפילו הגדלתי לעשות וקניתי שוב ושלחתי הודעה למוכר אחרי שרכשתי. עוד פעם שלח לי.

יש דברים שלפעמים עדיף לשחרר. כי זה לא יגמר.

רוצה לעשות טוב? תן צדקה על אותו סכום. לפחות תועלת תביא לעולם עם הכסף הזה..

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה משלם תמורת מוצר המחיר כולל משלוח בזמן סביר. המוכר שלח בדרך ארוכה ולא הגיב לך? לא קיבלת תמורה לכספך. זה בדיוק כמו המשלןח מרמי לוי בשרשור המקביל.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אספר לך עוד דבר אחד:

קרה לי מקרה דומה. חבילה של כמעט 50 דולר, מה*מאוחדות" האלה, מכמה מוכרים בעלי.

דואר ישראל הגאונים איבדו אותה.

פוציתי על ידי עלי אקספרס עצמם בכל הסכום של ההזמנות האבודות (אבל נאלצתי לפתוח קייס לכל הזמנה בנפרד...), הזמנתי מחדש מכל המוכרים, עברה כמעט שנה-כבר שכחתי מהעניין.

פתאום החבילה צצה.

אמרתי- אני לא אאסוף אותה שהיא תחזור למוכרים. לא מעוניין לגזול אף אחד, ולא צריך אאת הפריטים בדאבל ממילא.

אז אעדכן אותך,  שאין מצב. החבילה מסומנת, וכל פעם שמודיעים לי ש"היא מוחזרת למוכר", שבוע אחרי זה היא "מגיעה מחו"ל" מחדש....

אמרתי- ניתן להם, נראה מתי הם יתייאשו...נתתי לזה איזה 3 פעמים, בסוף הם שברו אותי😝.

לפני איזה כמה שבועות אספתי אותה, ופרסתי את תכולתה למסירה, לחברי בקבוצת הפייסבוק שעוסקת בעניין...

תהנה מהמעיל בלי שום רגשות אשם.

יש כאן אסופה של אידיוטים, שאף אחד מהם לא מתעניין בכלל מה קרה עם הפריט, ולכולם העלות שהם ספגו בשל אובדנו לא מזיזה אף שערה באוזן.

• אהבתי 2
  • מצחיק 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מעניין אותם.

אשתי (כלומר אני) הזמינה כמה בגדים מאיזה אתר סיני (לא עלי). שניים-שלושה פריטים לא תאמו את התיאור, אז שלחנו אותם חזרה לסין. הפריטים ישבו בדואר בשנזן או בסביבה 3 חודשים ובסוף חזרו אלינו. המוכרים האלה לא רוצים להתעסק עם ההחזרות והזיכויים, פשוט מתעלמים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

קרה לי בדיוק מה שקרה לך, במקרה שלי המוכר כן הגיב ושלח לי לינק למעין עסקה ללא מוצר וביקש שאמלא את הסכום.

פה הכל עבד ומהר אבל אם לא היה מגיב, הייתי פשוט ממשיך בחיי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתית אתה בסדר, אם זה מעניין אותך יותר בוא לפרטי.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...