Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למשפחתית בת 3 שנים לקראת התינוק שבדרך

liranbri

פוסטים מומלצים

התינוק השני בדרך מגיע והיונדאי i22 כבר לא תעשה את העבודה 🙂

מחפש רכב משפחתי שיתאים לשני ילדים קטנים (2 עגלות), כ- 3 שנים על הכביש.
התקציב גמיש ובגדול נוציא כמה שצריך, אך לא מחפש להתפזר ליוקרה אלא להוציא מספיק עבור רכב ״שיעשה את העבודה״ ומצד שני שיהיה נוח, אמין ובונוס כמה שפחות ירידת ערך עתידית. לא חשמלי.
השימוש היומיומי הוא דיי צנוע, חצי שעה לכל כיוון. בעיקר השימוש יהיה בסופ״ש כשניסע כל המשפחה.

אשמח לשמוע את דעתכם! תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה תתאים לך בול למה שאתה צריך, חפש יד ראשונה פרטית עם תיעוד מלא של הטיפולים ובזמן. ככה תשמור על אמינות והמחיר לא יצנח בעתיד. מזל טוב

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה קורולה סטיישן היברידית תתאים לדרישות בצורה טובה.

אפשר גם לרדת בשנתון ( כדי לשלם פחות ) ולרכוש טויוטה אוריס סטיישן היברידית, אם תמצאו אחת במצב שמור ונתונים סבירים ( הרוב היו בליסינג ועם קילומטראז' אסטרונומי ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה קודמת שלי נמחקה. כנראה היתה עוקצנית מידי.

אני מתנצל ואנסה שוב. בצורה יותר עניינית.

בלי קשר לרכב, אני חושב שבסופו של דבר פותח השרשור לא ימצא עצמו עם שני ילדים ושתי עגלות. להערכתי בסוף יהיה עם עגלה אחת. או עגלה רגילה אחת או עגלת תאומים.

כי התנהלות עם שתי עגלות מחייבת תמיד שני מבוגרים.  לכן בכל הרכב גילאים של שני ילדים כמעט תמיד הפתרון יהיה עגלה אחת, ולא שתיים.

מעולם לא נתקלתי במשפחה עם שני ילדים ושתי עגלות. אני לא אומר שאין כאלו, אבל זה החריג שמעיד על הכלל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, razi_pazi כתב:

תגובה קודמת שלי נמחקה. כנראה היתה עוקצנית מידי.

אני מתנצל ואנסה שוב. בצורה יותר עניינית.

בלי קשר לרכב, אני חושב שבסופו של דבר פותח השרשור לא ימצא עצמו עם שני ילדים ושתי עגלות. להערכתי בסוף יהיה עם עגלה אחת. או עגלה רגילה אחת או עגלת תאומים.

כי התנהלות עם שתי עגלות מחייבת תמיד שני מבוגרים.  לכן בכל הרכב גילאים של שני ילדים כמעט תמיד הפתרון יהיה עגלה אחת, ולא שתיים.

מעולם לא נתקלתי במשפחה עם שני ילדים ושתי עגלות. אני לא אומר שאין כאלו, אבל זה החריג שמעיד על הכלל.

קיבלתי. מודה שזו הפעם הראשונה שהיו לי שני ילדים:) 

העותק הראשון שלי יהיה בן שלוש כשיוולד העותק השני. הגיוני שלא תהיה הרבה חפיפה עם צורך בעגלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש כלי רכב בסיסי, שישנע אתכם מנקודה א'-ב' בעלויות אחזקה נמוכות ואמינות גבוה, הייתי מחפש (באותו שנתון שתיהן תהיינה האותו סגמנט של מחיר)
1. מיצובישי ASX 2.0
2. קאיה ספורטאז 1.6
שני רכבים שהם "גבוהים" (לטעמי יותר נוח), נחשבים למאוד אמינים, עם שמירת ערך טובה, לא גדולים מידי ולא קטנים מידי

לכל אחד מהנ"ל יתרונות וחסרונות, אבל הם אופציה שפויה למדי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, vladclar כתב:

טויוטה קורולה סטיישן היברידית תתאים לדרישות בצורה טובה.

אפשר גם לרדת בשנתון ( כדי לשלם פחות ) ולרכוש טויוטה אוריס סטיישן היברידית, אם תמצאו אחת במצב שמור ונתונים סבירים ( הרוב היו בליסינג ועם קילומטראז' אסטרונומי ).

מצד שני האוריס גם מיושנת יותר, פחות מאובזרת מבחינת מערכות בטיחות, מולטימדיה מיושנת יותר וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרישות דומות הביאו אותי לחפש ולמצוא לבן שלי אוריס סטיישן היברידית וכל פעם שהם באים אלינו לשבת עם תיקים וחבילות אני נהנה לראות את גודל תא המטען.

הצלחתי למצוא לו אמנם ליסינג אך ק"מ מאוד נמוך . 

להפתעתי , המחיר שלה צנח חזק לעומת מחיר הקנייה בנובמבר 2022 וזה יכול להיות לטובתך הקונה .

מסכים שהיא קצת מיושנת אבל לא נשמע שזה חשוב לפות"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, liranbri כתב:

העותק הראשון שלי יהיה בן שלוש כשיוולד העותק השני. הגיוני שלא תהיה הרבה חפיפה עם צורך בעגלה

פער של שלוש שנים רק מחזק את דעתי שלא תתנהל עם 2 עגלות

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, liranbri כתב:

אצלנו הפער הוא 2.4, והילד הגדול פינה את העגלה לטובת הקטנה.

הוא מתחבר אליה בטרמפיסט או עצמאית עם תלת אופן של דונה, שגם מתקפל לגודל קטן מעגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.3.2024 בשעה 09:08, liranbri כתב:

אין צורך בשתי עגלות.

גם אם הוא עדיין בעגלה. תרגילו אותו שזהו. הוא גדול והוא יכול ללכת לבד. 

אני אישית הייתי נשאר עם הi20. היא מספיקה ל2 ילדים בקלות. במיוחד שהגדול בן 3 שאז הוא מסתכם בתיק קטן- בינוני ליציאה (בקבוק. בגדים להחלפה. וטיטולים אם עדיין לא גמול)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, om2 כתב:

אין צורך בשתי עגלות.

גם אם הוא עדיין בעגלה. תרגילו אותו שזהו. הוא גדול והוא יכול ללכת לבד. 

אני אישית הייתי נשאר עם הi20. היא מספיקה ל2 ילדים בקלות. במיוחד שהגדול בן 3 שאז הוא מסתכם בתיק קטן- בינוני ליציאה (בקבוק. בגדים להחלפה. וטיטולים אם עדיין לא גמול)

אנחנו בכל מקרה רוצים להחליף אותה. היא כבר שנת 2012..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתעניין בקארוק בדוק את הסקודה סקאלה. זו למעשה פאביה סטיישן, עם תא מטען עצום.

כמובן שכבת למשפחת וואג היא עושה שימוש בתיבת ה-dsg ותצטרך איזו הסתגלות קלה.

יתרון הקארוק הוא הגובה, הגישה למושב האחורי יותר נוחה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לפני שנתיים וחצי בדיוק את המעבר הזה, מילד אחד לשניים, ומעבר מסופר מיני 2012 (פאביה) למשפחתית.
כל האופציות שעלו פה הן טובות, אבל אני ממליץ לך לקחת את אשתך לעשות סבב מגרשים, במקום שאפשר לראות שם את כל מגוון הדגמים הנפוצים, למשל בגלילות, לשבת בתוך הרכבים, לראות את הבגאז׳, לראות מה נוח לכם, מה יפה בעיניכם ואחרי זה לחזור להתייעץ. לדעתי אין תחליף לסיבוב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...