Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות במיצובישי אטרז 2014

שימיז

פוסטים מומלצים

יש לי מיצובישי אטרז 2014 

היה לי רעידות בסיבובים נשמע כמו ציריה החלפתי פעם ברכב אחר הלכתי למוסך שאני מטפל אצלו כבר 10 שנים ועד היום הייתי מרוצה

אמר לי צריך להחליף גם ציריות וגם משולשים החלפתי ואז ניהיה לי רעידות ברכב בעיקר בתאוצה זה ממש חזק אבל גם כל פעם שלוחץ על הגז עם ויותר עם תנועה סיבובית (ובעיקר במהירות נמוכה עד 60 קמ"ש זה יותר מורגש אני עדיין באמצע לנסות לזהות מתי זה קורה) התחיל להגיד לי שצריך להחליף תושבות שאלתי אותו אבל לפני זה לא היה אמר לי שבגלל הציריות שהחליף השתנה הכיוון ולכן זה יותר מורגש

החליף לי אחד לא פתר אז החליף גם תושבת גיר וגם לא עזר אז החליף גם תושבת תחתונה של מנוע וגיר וגם לא עזר אמר צריך כיוון פרונט ובאמת היה בעיה ותיקנו אבל גם זה לא פתר את בעיית הרעידות 

לי זה מרגיש שהציריות לא מתאימות ולכן כל הבלגן 

מישהו יודע מה הפיתרון אני ישמח מאוד

גם אם מישהו יודע מה הנזקים שיכולים להיגרם אני לא יודע אם כדאי לנסוע אם הרכב כרגע או להשבית אותו עד שיפתר הבעיה 

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לא יכול לפתור את התעלומה, אבל לדעתי בעל מקצוע שלא יודע לאתר בעיה ולא מוכן ליטול אחריות על אי פתרון הבעיה ורק גורם לך להוציא עוד ועוד כספים, מחייב החלפתו של בעל המקצוע ובשלב שבו אתה נמצא זה כבר היה צריך לקרות.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי לפני מס' שנים רעידות בפלואנס שלי

אקצר 

הלכתי למוסך שמתמחה ברנו בראשון (לא אזכיר את שמו) אמר שצריך להחליף ציריה בפלואנס יש אחת ארוכה מעל 1000 שח לחלק+עבודה ומעמ 

הלכתי לחבר שאני סומך עליו בלוד(היום לצערי כבר לא כ''כ) אחרי בדיקה קצרה על הליפט בחצר אמר לי לפני שנחליף ציריה רוצה לבדוק כיוון אחר יעלה 200 לחלק 200 לעבודה 

החליף כרית בולם זעזועים עבד על סה איזה שעה+ ברנו צריך לפרק את כל הגלגל כדי להגיע לשם 

אחרי זה הרכב נסע כמו חדש 

לפני שפותחים את הכיס לפעמים כדאי לקבל עוד חו''ד 

גש למוסך אחר 

בהצלחה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רציתי לעדכן שהבעיה נפתרה המוסך לקח לי את הציריות הישנות לשיפוץ והחזיר לי אותם הוציא את החדשים ששם לי וזיכה אותי ב300 שקל והבעיה נפתרה הציריות של החלקים כנראה לא התאימו אמר לי שחיפש חברות אחרות ולא מצא 

תכלס יכול להיות שעדיף מקורי משופץ מאשר סיני חלפי 

תודה לכל המגיבים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...