Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפחד מכלבים ושוקל לאמץ כלב\ה, האם רעיון טוב?

Guest Mikelt89

פוסטים מומלצים

הזכרת לי משהו. 

What animals won't kill you if you take a tour of Australia ...

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Guest Mikelt89

באופן מפתיע או לא כשהייתי נער\ילד היו לחבר שלי גם רועה גרמני וגם אסקי, שניהם כלבים גדולי מימדים, חיבבתי אותם מאוד ובחיים לא פחדתי מהם,
וגם מאוד נהנתי בחברתם משהו שהיום אין מצב שקורה ליד כלב לאורך זמן, קטן כגדול. 
משהו השתבש אצלי בבגרות וזה לא רק בגלל איזה כלב קטן של חבר של חבר שניסה לפמפם לי את הרגל, אני מניח שזה קרה לכולם. 

עריכה אחרונה על ידי Mikelt89
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Mikelt89 כתב:

באופן מפתיע או לא כשהייתי נער\ילד היו לחבר שלי גם רועה גרמני וגם אסקי, שניהם כלבים גדולי מימדים, חיבבתי אותם מאוד ובחיים לא פחדתי מהם,
וגם מאוד נהנתי בחברתם משהו שהיום אין מצב שקורה ליד כלב לאורך זמן, קטן כגדול. 
משהו השתבש אצלי בבגרות וזה לא רק בגלל איזה כלב קטן של חבר של חבר שניסה לפמפם לי את הרגל, אני מניח שזה קרה לכולם. 

כשהייתי ילד לא היתה לי בעיה לטפס על הברוש שצמוד לבית ולקםפוץ ממנו למרפסת שלנו בקומה השלישית. למזלי שרדתי כדי לקבל שכל והיום אין סיכוי שאפילו אחשוב על זה (או לגלוש בעמידה על דלת ישנה במורדות הר נפולאון ועוד כל מיני רעיונות הזויים שיו לנו כנערים).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...