Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב לגרירת פודטראק

גילי.מ

פוסטים מומלצים

שלום.

לפני שנה קניוני נגרר והפכתי אותו לפודטראק. שוקל סביב 1,000 ק"ג. עד עכשיו השתמשתי ברנו קוליאוס 2011. אחרי מספר חודשים הלך הגיר ועכשיו גם המנוע..אני מחפש לקנות רכב בעלות של עד 70,000 שיהיה חזק ולא יעשה לי בעיות. המשקל של הנגרר הולך לעלות כי אני מוסיף העונה גם גנרטור...אשמח להמלצות לרכב עבודה חזק ואמין בתקציב שיכול לשמש גם רכב משפחה. תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית כלי רכב בקטגוריות ה״משפחתיות״ כלאמר רכבי כדוגמת הרנו שהזכרת יכולים לגרור 650 קילו שזה בהרב מקרים באזור 50% ממשקל הרכב. ולכן המכלולים מחזיקים מעמד באופו סביר.

גרירת 1 טון ומעלה שוות ערך לגרירת רכב נוסף בעל משקל קרוב לרכב הגורר, לכן ימליצו לך להשתמש ב״רכב עבודה״ כזה שמיועד למעמס של טון עד טון ןחצי. זה בדרך כלל יהיה טנדר או רכב כבד דומה דוגמת לנדקרוזר או מסחרית כבדה ששוקלת כ 2 טון ומעלה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם עניין רישוי הרכב והנהג לגרירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, גילי.מ כתב:

שלום.

לפני שנה קניוני נגרר והפכתי אותו לפודטראק. שוקל סביב 1,000 ק"ג. עד עכשיו השתמשתי ברנו קוליאוס 2011. אחרי מספר חודשים הלך הגיר ועכשיו גם המנוע..אני מחפש לקנות רכב בעלות של עד 70,000 שיהיה חזק ולא יעשה לי בעיות. המשקל של הנגרר הולך לעלות כי אני מוסיף העונה גם גנרטור...אשמח להמלצות לרכב עבודה חזק ואמין בתקציב שיכול לשמש גם רכב משפחה. תודה לעונים

קוליאוס 2011 שסחבה את הנגרר הזה מספר חודשים זה מאוד מרשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, גילי.מ כתב:

שלום.

דאציה דאסטר דיזל ידנית.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא קשר שים לב טוב לאיזה גנרטור אתה קונה,
חבר טוב מאוד שלי מפעיל פוטראק כבר זמן ארוך, קנה גנרטור תלת פאזי אבל לא מושתק (טעות ראשונה),
שים לב טוב שהמתח מתאים למכונות שאתה מפעיל בנגרר (כן אפילו מכונת קפה תעשייתית) ושהגנרטור מיושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...