Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות מול אי מקצועיות של חנות חלפים

פוסטים מומלצים

לפני חודש + קניתי כמה חלקים לרכב מחנות גדולה ומוכרת, רק עכשיו התפנתי ללכת לעשות את הטיפול, במהלך הטיפול התברר שחלק מהחלפים לא מתאימים, החנות לא קרובה ולכן קניתי באזור ושילמתי בהתאם+משלוח... 

השאלה היא כרגע מה אני יכול לעשות עם החלקים שלא הותקנו, מבחינה חוקית, האם אני יכול להחזיר את החלקים?  מה אני יכול לקבל עבורם? החזר מלא/חלקי?, כסף או זיכוי? 

שאלה נוספת ולא פחות חשובה, מה מקובל ומצופה מהחנות לעשות במקרה כזה (יש מקום לדבר על פיצוי?) 

יצויין שזו לא פעם ראשונה שהחנות עושה לי פדיחה, פעם קודמת הם הביאו לי פלאגים לא מתאימים אמנם התברר שיש רכבים עם אותו דגם כמו שלי עם פלאגים שונים אבל אני מצפה מחנות מקצועית לדעת את זה ולבדוק טוב לפני שמוכרים. אחי גם סיפר לי על כמה פעמים שהם טעו אצלו.  

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, fatboy1340 כתב:

בקשו ממך מספר רישוי של הרכב כאשר קנית את החלפים?

שאלו איזה רכב אמרתי את הדגם והשנה כשאני מראה להם את הרכב בחנייה (רואים מהדלפק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנויות חלפים מפשלות לא פעם בנושא..

תחליף אצלם לחלפים הנכונים.

הייתי מנסה להוציא שליחות ממך ואליך על חשבונם( אבל לא הייתי בונה על זה או על פיצוי).

זה שעבר חודש+ לא לטובתך,פשוט  תדאג לקבל מהם את החלפים הנכונים עבורך במינימום התעסקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Gauss כתב:

תחליף אצלם לחלפים הנכונים.

הייתי מנסה להוציא שליחות ממך ואליך על חשבונם( אבל לא הייתי בונה על זה או על פיצוי).

אחי באמת הוציא מהם משלוח ישירות למכונאי. אבל אצלי המוסך לא היה באזור וכבר קניתי חלקים נוספים ואין לי מה לעשות עם החלקים האלו.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וורסט קייס  אם לא יסכימו להחזיר כסף, תוציא מהם זיכוי שתשתמש בו למשהו אחר בפעם הבאה(או עדיף אפילו תקח משהו שווה ערך למחיר+- שתצטרך בקרוב-או לא עוד יותר מדי זמן).

עריכה אחרונה על ידי Gauss
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו מעל 14 יום, כך שעל פי חוק הם לא חייבים לבטל את העסקה בכלל.

אבל, היות והטעות היא שלהם , ולך בתור לקוח לא היתה יכולת לדעת על חוסר ההתאמה עד שהגעת למוסך, אפשר לבקש מהם זיכוי לרכישה הבאה. 

אם הם חכמים הם יסכימו וירוויחו אותך כלקוח (ואולי עוד כמה חברי פורום שתספר להם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.2.2024 בשעה 09:29, Be roo כתב:

עברו מעל 14 יום, כך שעל פי חוק הם לא חייבים לבטל את העסקה בכלל.

אבל, היות והטעות היא שלהם , ולך בתור לקוח לא היתה יכולת לדעת על חוסר ההתאמה עד שהגעת למוסך, אפשר לבקש מהם זיכוי לרכישה הבאה. 

אם הם חכמים הם יסכימו וירוויחו אותך כלקוח (ואולי עוד כמה חברי פורום שתספר להם).

הוא הראה אמר להם דגם ושנה והראה להם את הרכב מרחוק, כל עוד  הוא לא נתן מספר שילדה של הרכב אין להם אפשרות לדעת איזה חלקים מתאימים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Dani.berkowich כתב:

כל עוד  הוא לא נתן מספר שילדה של הרכב אין להם אפשרות לדעת איזה חלקים מתאימים

אז הם צריכים לומר לו את זה, ולא לתת לו חלקים שעלולים לא להתאים.

הם אנשי המקצוע, הם אלה שיודעים איזה מידע דרוש להם כדי לספק חלפים מתאימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Dani.berkowich כתב:

כל עוד  הוא לא נתן מספר שילדה של הרכב אין להם אפשרות לדעת איזה חלקים מתאימים

עם מספר רכב הם יכולים להגיע להכל.

בכל מקרה הלכתי אליהם והם זיכוי אותי לכרטיס אשראי, בסכום נמוך ממה שקניתי אבל לא היה לי איך להוכיח (החשבונית הייתה של כמה דברים) ולא רציתי להתחיל לריב איתם על זה שיתחרטו מההחזר הזה, בגדול אני איתם סיימתי אני יחפש המלצה ממקומיים על חנות אחרת וזהו. 

קטע קצת מוזר שבדקתי את המספר חלק שהייתי צריך והיה כתוב לי על המדבקה של החלק שהם הביאו אותו מספר, האריזות היו פתוחות אז אולי זה התבלבל אבל עדיין נראה לי מוזר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם החנות הקבועה שלי שאני מרוצה מהם מאוד, עשו פשלה ברכישה הראשונה למרות שלקחו מספר שלדה,

הסיבה שאתה מזמין חלקים בעצמך כנראה קשורה לרמת האמונה שלך באנשי מקצוע, אז תרחיב את זה לכלל המקצועות, תבדוק טוב את מה שקיבלת ברגע שקיבלת אותו

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...