Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחברות מרחוק לסלולרי אחר איך עושים?

renault5

פוסטים מומלצים

דודתי אישה מבוגרת רכשה טלפון סמסונג חדש.

והיא הסתבכה לגמרי רוצה שאסדר לה את ההגדרות של המכשיר,

אבל לצערי היא גרה רחוק. ניתן להתחבר מרחוק לסלולרי שלה ללא צורך שהיא תתקין באפליקציה מיוחדת?

אני יודע שיש אפליקציות לשליטה מרחוק אבל משהו פשוט לא ידוע לי.

תודה

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את האפשרות כדי לנסות להתחבר למכשיר עם מסך מקולקל. מחייב התקנת אפליקציה על המכשיר, כך שאם הגברת לא מסוגלת לעשות זאת מישהו יצטרך לסייע לה.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, sperial כתב:

בדקתי את האפשרות כדי לנסות להתחבר למכשיר עם מסך מקולקל. מחייב התקנת אפליקציה על המכשיר, כך שאם הגברת לא מסוגלת לעשות זאת מישהו יצטרך לסייע לה.

איזה אפליקציה?  אתה מתכון לanydesk או team viewer?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר. חפש בגוגל samsung galaxy remote access

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לשתף מסך בשיחת וידאו בוואצאפ היום. הייתי מנסה להשתמש בזה ולהדריך אותה בפעולות שונות ואיפה ללחוץ. זה יהיה הכי קל.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לשניכם יש גלקסי עדכני, יש פונקציה מובנית. הסבר כללי פה: https://r2.community.samsung.com/t5/Others/Remote-access/m-p/15295902/highlight/true#M19013

אם לא, אז תוכנות כמו team viewer אמורות לעשות את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,לפי התיאור שיתוף מסך לא יספיק, נדרשת השתלטות מרחוק,כפי שתאר @DubelBoom, בהנחה שהגברת תוכל לבצע את הפעולות בצד שלה לפי הדרכה טלפונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את הפתרון הזה שמומלץ בפורומים רבים לסביבת אנדרואיד. 

https://www.airdroid.com/

אין לי מושג אם זה חינם, צריך לבדוק לעומק באתר.

• רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחייב התקנה על שני המכשירים - כך שרלוונטי רק אם יש מי שיתקין על המכשיר של קרובת המשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, dalet11 כתב:

יש אפשרות לשתף מסך בשיחת וידאו בוואצאפ היום. הייתי מנסה להשתמש בזה ולהדריך אותה בפעולות שונות ואיפה ללחוץ. זה יהיה הכי קל.

אף פעם לא עשיתי שיתוף מסך איך עושים רק שאתה בתוך שיחת וידיאו?

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

שלח אותה למעבדה מקומית, שלם כמה גרושים וכשהיא שם תסביר טלפונית לעובד מה אתה רוצה שיגדיר.

היא רכשה טלפון חדש טוענת שהכול נראה לה שונה אמרתי לה שתחזור לחנות

בנתיים היא אמרה לי שפחות או יותר מסתדרת אבל נראה אם שוב לא תתסדר אז נראה מה נעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה היא התרגלות לממשק תן לה 3 ימים והיא תשכח את המכשיר הישן.

יש לי ניסיון בעניין עם אשתי, פוחדת מכל החלפת מכשיר (לא רק טלפון) כי חוששת שלא תסתדר עם הממשק. בדרך כלל זה עובר לה אחרי יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.2.2024 בשעה 19:24, sperial כתב:

אם הבעיה היא התרגלות לממשק תן לה 3 ימים והיא תשכח את המכשיר הישן.

יש לי ניסיון בעניין עם אשתי, פוחדת מכל החלפת מכשיר (לא רק טלפון) כי חוששת שלא תסתדר עם הממשק. בדרך כלל זה עובר לה אחרי יום.

אני גם חושב אבל היא אומרת שרואים חשוך שרוב הסיכוים שזה בהירות מסך

והיא אמרה שהאיכות של התמונות פחות טוב מהקודם והווטסאפ שלה לא מסתדרת קשה לי להבין

כול עוד לא ראיתי בעיניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהירות מסך זה עניין של 3-4 תנועות על המסך, תוכל להסביר מרחוק (רק לשים לב שאם מופעלת בהירות אוטומטית הוא יחזור לסורו, אז היא תצטרך לשים לב למילה auto).

סידור בוואטסאפ - אני לא מכיר משהו חדש, אלא אם מדובר בקיבוע איזה איש קשר או קבוצה לראש הממשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, sperial כתב:

בהירות מסך זה עניין של 3-4 תנועות על המסך, תוכל להסביר מרחוק (רק לשים לב שאם מופעלת בהירות אוטומטית הוא יחזור לסורו, אז היא תצטרך לשים לב למילה auto).

סידור בוואטסאפ - אני לא מכיר משהו חדש, אלא אם מדובר בקיבוע איזה איש קשר או קבוצה לראש הממשק.

כן אני חושב שאולי זה מכוון אצלה משהו בהגדרות הבעיה שלא מצליחה להבין עם הנחיות בשיחה.

היא תלך מחר לחנות תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...