Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ קצת מוזר - מחירי ביטוח

MZN

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

חשבתי לקנות CX5 שנת 19 ~ 20 מהצורה החדשה עם בקרת שיוט אדפטיבית.

קראתי על שני חסרונות גדולים - צריכת דלק ומחירי ביטוח.

לא היה לי כח לעשות סבב טלפונים לפני שיש בידי רכב בכלל אז הלכתי על WOBI, רק לראות טווחים.

אנחנו זוג נהגים בני 29 עם רישיון מגיל 17\18, עבר ביטוחי מלא וללא תאונות.

הלכתי לאתר וחשכו עיניי, 7 אלף מקיף, הכי זול שהיה באתר...

אמרתי טוב - נגיד ביי לCX5. לאחר מכן בדקתי בשביל הספורט גם עבור יונדאי טוסון מאותה שנה, וקיבלתי את אותו מקיף בערך (6,700 במקום 7,000). אז בעצם אלה מחירי המקיף למישהו בגילי? הרכבים המדוברים הם בשווי של 110 ~ 120 אלף שח.

אין סיכוי שאשלם מחיר כזה, השאלה לאן אני צריך להגיע כדי לשלם מחיר נורמאלי (בערך 3 עבור מקיף?) ולקבל רכב בסגנון הזה? לאיזה שנים? שנתון 2012? מה יהיה פה? :(

אשמח להצעות או תובנות, תודה..

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוזב את WOBI ההצעות שם לא אמיתיות
תריץ סבב טלפונים לכל החברות (האמת שמספיק שתמלא פרטים באתר להצעת מחיר ומיד הם חוזרים אחרי שתצא מהתהליך)
תקבל מנציג הצעת מחיר והיא לבטח הרבה יותר נמוכה
ב 3K לא תגיע רחוק לרכב של 100K בנפח 2 ליטר...
אני יכול לנחש לרכב המדובר בהתחשב בהיותו גניב... מדובר על 5-5.5K

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, סולל הדרך כתב:

עוזב את WOBI ההצעות שם לא אמיתיות
תריץ סבב טלפונים לכל החברות (האמת שמספיק שתמלא פרטים באתר להצעת מחיר ומיד הם חוזרים אחרי שתצא מהתהליך)
תקבל מנציג הצעת מחיר והיא לבטח הרבה יותר נמוכה
ב 3K לא תגיע רחוק לרכב של 100K בנפח 2 ליטר...
אני יכול לנחש לרכב המדובר בהתחשב בהיותו גניב... מדובר על 5-5.5K

תודה, אז למה בעצם יורדים על ה cx5 בהקשר מחירי הביטוח? אם ההבדל בינו לבין הטוסון זה 500₪ זה לא מצדיק את השם שיצא לו.

אעשה טלפון לביטוח הנוכחי שלי ונראה מה יציעו 🤷🏻‍♂️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לכולם, תלוי ברכב.

אכן ההצעה להתקשר ישירות לחברות טובה, כבר כמה פעמים שיצא לי זול יותר מאשר ב WOBI, מאז אני כבר לא בודק אפילו בWOBI אלא ישר מתקשר לחברות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון אחרי סבבים רציניים ברוב סוכנויות הביטוח תמיד יצאתי אצל סוכנים במחירים הרבה יותר שפויים לפעמים בהפרשים של 40% מהכי זול בחברות

הבנתי מהסוכן שלפעמים הם מפצלים את הביטוחים

יש סוכן משה טובול ביטחתי אצלו כמה שנים נותן אחלה מחיר ואמין (עדיף לדבר איתו בערב שאז הוא עונה ולא אחד העובדים) 08-9494604

ועכשיו עשיתי אצל סוכנות שווארץ בהפרש של 4K (חובה וג') מסוכנויות 03-6283011

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, MZN כתב:

אין סיכוי שאשלם מחיר כזה, השאלה לאן אני צריך להגיע כדי לשלם מחיר נורמאלי (בערך 3 עבור מקיף?) ולקבל רכב בסגנון הזה? 

אשמח להצעות או תובנות, תודה..

גם אני בדיוק בסרט הזה של חידוש ביטוח ומחירים שעלו בצורה מטורפת.
זה כבר לא עניין של גיל, זה בעיקר עד כמה הרכב גניב.
יש לי יונדאי אלנטרה 2017 בן 40 וקצת עם עבר ביטוחי נקי, לפני שנתיים שילמתי 2800 שח על מקיף + חובה!!
בשנה שעברה זה היה בערך 3300 מקיף + חובה. 
עכשיו המקיף הכי זול שמצאתי (עד כה) זה 3000 שח. יחד עם החובה יוצא 4400 ש"ח.

הג'יפונים יותר גניבים, גם CX5 וגם טוסון מככבים בעשיריית הדגמים הגניבים ביותר, לכן לשניהם הביטוח יקר ואין הבדל משמעותי בין שניהם.
אם אתה שואף להגיע ל 3 עבור מקיף כנראה שתצטרך לוותר על תצורת ה SUV.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001434494

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, shlomiko כתב:

מניסיון אחרי סבבים רציניים ברוב סוכנויות הביטוח תמיד יצאתי אצל סוכנים במחירים הרבה יותר שפויים לפעמים בהפרשים של 40% מהכי זול בחברות

הבנתי מהסוכן שלפעמים הם מפצלים את הביטוחים

יש סוכן משה טובול ביטחתי אצלו כמה שנים נותן אחלה מחיר ואמין (עדיף לדבר איתו בערב שאז הוא עונה ולא אחד העובדים) 08-9494604

ועכשיו עשיתי אצל סוכנות שווארץ בהפרש של 4K (חובה וג') מסוכנויות 03-6283011

מצטרף להמלצה לפנות לסוכן ביטוח טוב.

א. הרכישה של הביטוח קלה יותר. הוא משווה בשבילך.

ב. השירות בעת תאונה טוב בהרבה. זה המקצוע שלהם. כשאתה מבטח בחברה עצמה אין מי שנותן לך גב מולם

ג. עכשיו אמורה לבוא התובנה הבסיסית לפיה סוכן ביטוח נותן לך שירות וששירות עולה כסף וזו גם עוד יד שגוזרת כסף. אבל איכשהו אצל הסוכנים גם המחיר טוב יותר. ההסבר היחיד שלי לזה הוא שבביטוחים הישירים המחירים מופרזים. אנשים נוטים לחשוב שיותר זול לבטח ישיר. בפועל זה לא ככה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וובי היא סוכנות ביטוח. צריך להתייחס להצעה שלהם - ושל כל חברת ביטוח אחרת - ברשת רק כנקודת מוצא למו״מ. כשיהיה מספר רישוי ספציפי מלא את הטופס ברשת והמתן לשיחת טלפון נכנסת, המספרים יהיו שונים לחלוטין.

מכל מקום, כבר ציינתי כאן: הבן שלי קנה באביב קורולה 2019 מליסינג. מכל מיני סיבות טכניות לא מקבל ה.ה.ת. - אז משלם בסביבות 7,000₪ לשנה כאשר מדובר בשני נהגים נקובים מעל גיל 30. אני משלם למכוניות שלי (ארונה 2020 וסוזוקי קרוסאובר 2016) סביב 3000 ₪ למקיף ו-1100 ₪ לחובה לכל נהג  מעל 24 (מכסה את הבנים) וללא תביעות כ-10 שנים. מבוטח בביטוח ישיר שהיו הזולים ביותר אחרי מו״מ טלפוני עם כמה חברות, כולל סוכן.

אגב, עד לפני 3 שנים הייתי מבוטח אצל סוכן, עברתי לישיר אחרי שההצעה האחרונה של הסוכן היתה יקרה ב-60%, והיה באמצע טיפול בתביעה נגד צד ג׳.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבימים האחרונים קבלתי הצעה לחידוש מהחברה הנוכחית,  דברתי עם חברות הביטוח הישיר, בדקתי בוובי וכו',
דברתי עם החברת הביטוח הנוכחית טלפונית...

לקחתי את ההמלצות שלכם ברצינות ודברתי הבוקר עם 3 סוכנים.
שניים היו יקרים יחסית להצעות שקבלתי עד כה,
שלישי- ש  shlomiko  המליץ עליו כאן בשרשור  -נתן fight יפה יחסית אבל עדיין לא הצליח להגיע לחברת הביטוח הדיגיטלית הנוכחית שלי עם ההנחות המקסימליות.

בשורה התחתונה - אם אני לוקח את ההצעה הכי טובה של WOBI וחברת ביטוח ישיר לצורך העניין מול  ההצעה הכי טובה שקבלתי מסוכן ביטוח מומלץ - הסוכן נתן הצעה יותר טובה בכ 10%-15%.
הלוואי וזה היה 40%.

עריכה אחרונה על ידי rolling_stony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה

אני עם מאזדה 3 2017 והציעו לי סכומים של 7500 שח מקיף+חובה. לפני מערכות מיגון איתוראנים, שגרות, כספות וכו'.. או שיש כאלה 6500 שח מקיף חובה + לך תעשה מיגון + תשבור חצי רכב + דמי מנוי

בסוף העברתי את הביטוח חובה ומקיף מהרכב שמכרתי. יצא שהוספתי 1800 שח, נשאר לי לפוליסה עד 31.5.24  זאת אומרת סה"כ כ- 5500 שח שילוב של שני הרכבים לכל תקופת הפוליסה. בלי מיגון ושטויות.

רק דחיתי את הקץ 😆

עוד כמה חודשים זה שוב יהיה אותו סבב. וזה יגמר כמו במחיר הראשון שנקבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשנים האחרונות בודק כל הזמן ותמיד חוזר ל 9 מיליון שזה ביטוח ישיר .

WOBI כבר לא רלוונטי , לא תחרותיים.

ניסיתי גם כל מיני כאלה שמפרסמים ברשת ולא מצאתי כלום.

עכשו חדשתי ביטוח לסוזוקי קרוסאובר 2016 שלי שרק אשתי ואני נוהגים עליה ואין תביעות.

AIG גם נתנו הצעה לא רעה אבל די דומה ל 9 מיליון אז נשארתי איתם.

סוכן לא בדקתי שנים רבות מאז שראיתי שגזר עלי קופון סתם ושכנע אותי לבטח מקיף רכב ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...