Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצתות רכבים נרחבות בעיר - מתי הכדור עובר מחברות הביטוח לעירייה\מדינה?

שימו לב! השרשור הזה בן 203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וערב טוב, בעיר הנחמדה שאני מתגורר בה מתחוללת סוג של מלחמה והאזחים הנורמטיביים כנראה משלמים את המחיר (כרגיל).

קצת מספרים:

בחודשיים האחרונים התרחשו משהו כמו 30 הצתות רכבים, רנדולמליות לחלוטין. לא קשור לרחוב, סוג רכב, ואפילו לא למזג האויר.

בפועל מדובר על 70 כלי רכב שנשרפו כליל. עד שבת האחרונה לא התעמקתי כל כך בנושא. אבל בשבת הציתו 6 רכבים ברחוב המקביל, ואתמול (לילה בין ראשון לשני) הציתו שוב 6 רכבים והפעם ברחוב שלי (!).

בגלל שהפעם זה היה די קרוב (אפילו התעוררתי באמצע הלילה מרעש ההמולה)  וגם מכיר אישית שני קורבנות - אני יודע שלא לכל הרכבים היה ביטוח מקיף.

וכאן באה השאלה שלי: הלך הכסף?

מתי זה מגיע לאחריות העירייה\משטרה\ראש הממשלה? בכל זאת.. 70 מכוניות תוך חודשיים. מישהו כנראה לא הכי עושה את העבודה שלו בלשון המעטה.

מצ"ב תמונות להמחשה מהפעולה של שבת וגם מזו של אתמול.

הצתת-רכבים.jpeg

2023-10-02 22_20_06-מציאות עגומה - Brave.png

• מבאס 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רקע לאומני - מס רכוש (גם אם יש מקיף - הם ישלחו אותך למס רכוש).

על רקע אחר - הביטוח מקיף למי שיש, למעט חריגים בפוליסה - התקוממות וכאלה. למי שאין ביטוח - הרוויח כל השנים שלא שילם פוליסה....

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Muzic4Ever כתב:

מתי זה מגיע לאחריות העירייה\משטרה\ראש הממשלה? .

זה שייך לשרשור הפוליטי. העדר הרתעה ואכיפה שהולך ומחמיר.

אגב, אם מישהו זוכר את יום חמישי השחור של חיפה? נזקי אותו יום שולמו על ידי מס רכוש. לא יודע מה טיב השיפוצים שבוצעו, אבל כל יום אני עובר ליד בניין שעדיין עומד בשממונו כי היה בדרך לפינוי בינוי (או תמא 38/2, לא מכיר את הפרטים המשפטיים), ומס רכוש לא מוכן לפצות אלא רק לשפץ. העניין בדיון משפטי וטחנות הצדק טוחנות לאט מאוד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכדור לא עובר למדינה אף פעם. גם אם יתפנצ'ר לך גלגל בגלל בור כזה או אחר בכבישי ישראל, אתה תצטרך להתחיל לרדוף ולהקדיש משאבים כך שכנראה תעדיף ללכת לפנצ'ריה ולהחליף את הצמיגים על חשבונך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, tinoki כתב:

על רקע לאומני -

הרקע הוא פלילי.

עצרו איזה עבריין וחילטו לו כספים, אז הוא נוקם...

https://www.mako.co.il/men-men_news/Article-44f5fa863c7ba81026.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...