Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - אתה יודע שיש לך צרפתיה (מכונית!) בחניה כאשר

lanosforce

פוסטים מומלצים

כדי שזה יהיה מובן - סיטרואן C5 2003, מתלים הידראולים.

1. כשאתה בא להראות לחבר את הרכב שקנית בגרוש, ופתאום הוא מהנהן כן כן.. (הרכב חונה מנוע דומם, הסרן הקדמי פשוט עולה ויורד כל 2 שניות).. הוא פשוט מאושר שאני הבעלים שלו כנראה.

2. כשהמזגן שבק חיים, לא נותן להפעיל בשום מהירות (בקרת אקלים, כנראה נגד) גם ככה חורף ולא צריך מיזוג אז פשוט לא ממהרים לטפל.. ופתאום ביום בהיר אחד (אחרי מספר חודשים כן?) באמצע נסיעה הוא פשוט חוזר לחיים כאילו לא קרה שום דבר. (נשבע, פשוט פתאום נדלק בכל הכוח והכל חזר להגיב עד יומו האחרון אצלי)

3. כשהרכב לפנייך מפעיל וישרים והשפריצר לא מכוון ואתה מאחוריו, כמה שפריצים על השמשה שלך וכוסאומו הרכב פשוט סוגר לך את כל החלונות.

4. כשרשום בהוראות הרכב שכשמרימים את הרכב עם ג'ק חייב להרים את המתלים ההידראולים לגובה מקסמלי לפני (כדי שהרכב לא ינסה לבצע איזונים תוך כדי הגבהה) ואז אתה מגלה שבעצם בכלל לא צריך להרים את הרכב. או שאם עשית את זה על כביש מעט משובש אחד הגלגלים פשוט מרחף באוויר.

האמת שקניתי אותו די כגורטאה אחרי צבא בגרוש וחצי כשידעתי שהמנוע אוכל קצת שמן אבל חוץ מיזה נוסע די בסדר - תכננתי להחזיק בו לכמה חודשים-שנה לכל היותר ואפילו להעיף לגריטה לאחר מכן. הרכב הזה פשוט לא מת.. המנוע היה גמור, כל תדלוק ליטר שמן. מעשן כמו קטר, השד יודע איך עבר פעמיים טסט וחרשתי איתו נסיעות אפילו לאילת מהצפון (עם גריקן שמן כמובן), הוא היה נוח להפליא ובגדול הכל די עבד בו כמו שצריך. תוחזק בתחזוקת שבר כי ממלא הוא לא היה שווה פרוטה והמנוע גמור (מלבד יישור קו בסיסי אחרי הרכישה). בסופו של דבר אפילו נמכר בחצי מהגרוש שהוא עלה 😅.

אז מי אמר שצרפתי זה בהכרח בור כלכלי? נשבע ביקר לי שזה הרכב שהוצאתי עליו הכי מעט לפרק זמן כזה.

עריכה אחרונה על ידי dalet11
  • אהבתי 3
  • מעניין 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המחשה יפה 

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום היה יום ת*ת. כי רכב צרפתי.

ואני לא מוסיף יותר מהתמונות, תבינו לבד. (אני מקווה, ואם לא - תחפשו ב Manuel technique)

20230805_173908.jpg

20230805_174245.jpg

20230805_174258.jpg

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מפחד מאריה בחניה בדיוק כמו שאתה מפחד מאחד בספארי. 

(אמיתי חבר היום רשם לי ציטוט בפרטי של מוסכניק - כשאתה מפחד מאריה בג'ונגל ככה אתה צריך לפחד מלהיות בעלים של פג'ו") 

והבוקר מתחיל כשאותו חבר שולח לי תמונה של השער של גבע בשש בבוקר והוא רושם לי בתדהמה - הגעתי רביעי בתור! בשש בבוקר!!! ומיד אחרי הגיעו עוד 4!

תבינו - הם לא פתחו את השערים כבר חיכו להם 8 רכבים בחוץ שלא לדבר על אלה שעדיין בפנים. 

ואצלי לבינתיים - בכל פעם שאני חושב על כלניות של שושנה דמרי מה שעובר לי בראש זה: 

צררררפתיוווווות

צרררפתיוות 

צרפתיות מקולקלות או סתם תקולוווווות

צררררפתיווות

צרררפתיות

לא מניעות הן לא זזות, מפונקוווווות. 

• אהבתי 1
  • מצחיק 4

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lanosforce כתב:

כשאתה מפחד מאריה בחניה בדיוק כמו שאתה מפחד מאחד בספארי. 

(אמיתי חבר היום רשם לי ציטוט בפרטי של מוסכניק - כשאתה מפחד מאריה בג'ונגל ככה אתה צריך לפחד מלהיות בעלים של פג'ו") 

והבוקר מתחיל כשאותו חבר שולח לי תמונה של השער של גבע בשש בבוקר והוא רושם לי בתדהמה - הגעתי רביעי בתור! בשש בבוקר!!! ומיד אחרי הגיעו עוד 4!

תבינו - הם לא פתחו את השערים כבר חיכו להם 8 רכבים בחוץ שלא לדבר על אלה שעדיין בפנים. 

ואצלי לבינתיים - בכל פעם שאני חושב על כלניות של שושנה דמרי מה שעובר לי בראש זה: 

צררררפתיוווווות

צרררפתיוות 

צרפתיות מקולקלות או סתם תקולוווווות

צררררפתיווות

צרררפתיות

לא מניעות הן לא זזות, מפונקוווווות. 

אני כבר חושב לשים את הרכב יום לפני בסגירת המוסך, ככה הוא יהיה ראשון על הליפט בבוקר...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, lanosforce כתב:

תבינו - הם לא פתחו את השערים כבר חיכו להם 8 רכבים בחוץ שלא לדבר על אלה שעדיין בפנים

הם עוצרים שם בדרך לעבודה רק ליתר ביטחון.

• מצחיק 5

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 שעות, lanosforce כתב:

אמיתי חבר היום רשם לי ציטוט בפרטי של מוסכניק - כשאתה מפחד מאריה בג'ונגל ככה אתה צריך לפחד מלהיות בעלים של פג'ו"

שמע, כשאני נוסע לספארי אני פוחד שהיא תגמגם ותיכבה באמצע המסלול עם כל החיות... 

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 6.8.2023 בשעה 19:43, SlowRide כתב:

שמע, כשאני נוסע לספארי אני פוחד שהיא תגמגם ותיכבה באמצע המסלול עם כל החיות... 

אם זה קורה לך באמצע הכלוב אריות - זה נחשב גילוי אריות? (כמובן בהנחה והצרפתיה שלך שואגת) 

• מצחיק 3

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, lanosforce כתב:

בהנחה והצרפתיה שלך שואגת

אתה משנה את חוקי המשחק. בשרשור הזה הצרפתיה דוממת.

• מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמיד בימני, כי לך תדע מתי תצטרך לעצור בצד.

אתה תמיד נוסע מהר, כדי לצמצם את הסיכוי שתידלק נורה.

בlt בהנעה אתה רק מקווה ששום דבר חוץ מאורות לא יישאר דולק.

• אהבתי 1

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.9.2023 בשעה 11:21, lanosforce כתב:

אם זה קורה לך באמצע הכלוב אריות - זה נחשב גילוי אריות? 

אריות בספארי:

אריה ללביאה,  הגיעה עוד צרפתיה,  רוצה לעשות סיבוב לפני שמגיע הגרר ?

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...