Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - אתה יודע שיש לך צרפתיה (מכונית!) בחניה כאשר

lanosforce

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מה לעשות שסוסים לא אמורים לחיות על יין אדום ובגטים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, SlowRide כתב:

מה לעשות שסוסים לא אמורים לחיות על יין אדום ובגטים?

סוסים לא אבל יש לא מעט חמורים שכן.

• מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כששוטר עוצר אותך על פלאפון ואתה אומר לו אני כבר שעה מדרדר בכביש ומנסה לתפוס שעות ניידת שתעצור אותי עד שבאת ....

עריכה אחרונה על ידי אוריס 2015
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עדיין מרבית הנהגים מתנהגים כמו עגלונים.

תמיד שואלים - על מה אתה נוסע , - עגלון נוסע על העגלה. נהג נוהג בה 😆

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקדוטה מעניינת על צרפתיות -שכן שלי מצהיר שהוא קונה בזול ומשתמש עד שזורק, בינתיים נהנה מהנוחות. בארסנל שלו כיכבו שתי  C5  ברמות הגימור הגבוהות. היום יש שתי 3008 דור ראשון עם המנוע האהוב של פות״ש. לדבריו הוא רכש את המכוניות אחרי שהבעלים הקודמים התייאשו מהן ואף ביצעו תיקונים משמעותיים כולל בשני מקרים החלפת המנוע. המחיר לדבריו היה ״בריצפה״ .

בעבר אמר לי שהוא קונה מכוניות בתקציב של 15 אלף אחרי מיקוח 😂 .

עכשיו הבת שלו מחזיקה אסטרה סטיישן שלדבריו כבר שופץ בה מנוע על ידי הבעלים הקודם והיא כרגע במצב ״מצויין״ . אגב חשוב לציין שקוסמטית המכוניות במצב טוב.

אז כן יש כאלה שיש להם צרפתיות בחניה והם לא סובלים. מן הסתם ״משתמשים וזורקים״ 😂

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השלב של זורקים 😂

מעיון קצר ביד 2, דגמי 3008 שנתון 12/13 מבקשים פחות מ 20 אלף, לכן הסיפור של השכן שלי שאומר שקנה ב15 אחרי מיקוח, סביר. עובדתית אלה ה daily drivers שלו ושל אישתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה נקרע מצחוק מתגובות של אנשים כשאתה מספר להם שהרנו לוגאן 2009 (!!) שלך עברה  350000 ק"מ, ובכסף שחסכת בדלק (נוסעת על גז), התחדשת ברכב (דאצ'יה לוגאן מהחדשות) בן שנתיים, סתם כי הגיע הזמן למשהו חדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.6.2023 בשעה 09:53, GaT כתב:

כשהייתה לי ה206 זה היה הכלי הכי שימושי בארגז

Screenshot_20230602-094538_Chrome.jpg

נגד רעשים כאלה שמצריכים אוטם עדיף לקרוא למכונאי עוד בשלב הציוץ

• מצחיק 2

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

כשבאחד הימים החמים ביותר, 40 מעלת בחוץ, האוטו שלך מחליט שעכשיו דווקא אחד הימים הקרים ביותר בחורף. 

ולמה להפעיל את המזגן במינוס מעלה אחת? לא צריך, נכון? מי יפיעל מזגן בקור כזה? 

בכל מקרה, המחשב דואג שלא תפעיל 😁

IMG_20230724_202257.thumb.jpg.36f991417ba545862a8335fd09edd045.jpg

• מצחיק 10
  • מבאס 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Buki כתב:

כשבאחד הימים החמים ביותר, 40 מעלת בחוץ, האוטו שלך מחליט שעכשיו דווקא אחד הימים הקרים ביותר בחורף. 

באג 2000 הצרפתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Buki כתב:

קרה לי פעם אחת בכיוון כמו שלך אבל מאז כבר כמה שנים הפוך - הטמפ המוצגת נעה בין 55 מעלות (ביום קר באריאל) ל85 או שכבר לא מציגה - ביום חם במרכז. לפחות כשמדובר בחימום אז כשמים על HI המחשב מסכים להתעלם מהטמפ וכן להוציא חום. (307).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, elihershko כתב:

קרה לי פעם אחת בכיוון כמו שלך אבל מאז כבר כמה שנים הפוך - הטמפ המוצגת נעה בין 55 מעלות (ביום קר באריאל) ל85 או שכבר לא מציגה - ביום חם במרכז. לפחות כשמדובר בחימום אז כשמים על HI המחשב מסכים להתעלם מהטמפ וכן להוציא חום. (307).

שחוגגת מחר 17 שנים על הכביש ולפני שבועיים כ"ח ריבוא ק"מ. כשיש לך צרפתייה...

עריכה אחרונה על ידי elihershko
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...