Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - אתה יודע שיש לך צרפתיה (מכונית!) בחניה כאשר

lanosforce

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

היה לי בברלינגו.  אני חושב שיש גם בפיקאסו.

לשם ה Surete מכניסים מועמדים לחקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נפתח או שזה רק נקודת עיגון?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפיקאסו. הכרזתי "צרפתיה" מוקדם מדיי.

הרכב של אבא, כשסיימנו את הנסיעה הוצאנו משם את המים וראינו שהם ורודים, מסתבר שהיה לאבא שלי ג׳ריקן של נוזל קירור שכנראה לא היה סגור טוב. 

מודה ועוזב ירוחם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אתכם צרפתייה או לא

אני טוען שנים שרכב עבודה זה הרכב הכי טוב בעולם בכול פרמטר אפשרי

(כושר העמסה, טיפוס צוקים, טיול שטח, בקרת יציבות בכיכרות, פתיחות  ברמזור עד שהמנוע מתחיל לשיר ביידיש, ועוד דברים שאם הבוס שלי קורא את השרשור אפי' כיסא חשמלי זה יהיה עונש מקל מבחינתו...)

וסיטרואן ברלינגו זה אבי אבות הרכב עבודה ואם יש לך טחינה וחמוצים במדף למעלה בכלל...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, shlomiko כתב:

אבי אבות הרכב עבודה ואם יש לך טחינה וחמוצים במדף למעלה בכלל...

ואז אתה מתעורר ומבין שהטחינה היא בכלל מהרדיאטור

והחמוצים זה הבוס שלך והמוסכניק

ולך כבר אין עבודה בכלל...

• מצחיק 7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, zaf כתב:

זה נפתח או שזה רק נקודת עיגון?

ברנו מגאן2 שהיתה לי היו תאי אכסון באזור הרגליים של כל מושב קדמי - הייתי בטוח זה למסמכים או סתם לשים שם חפץ. 

אבל בסופו של דבר היה לילה חורפי אחד שהוכיח לי שהתאים האלו נועדו לקלוט מים שלא הספיקו לצאת דרך פתחי ניקוז מקיר האש שנסתמו חלקית מעלים שעברו את הרשת באזור המגבים. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, lanosforce כתב:

ברנו מגאן2 שהיתה לי היו תאי אכסון באזור הרגליים של כל מושב קדמי - הייתי בטוח זה למסמכים או סתם לשים שם חפץ. 

אבל בסופו של דבר היה לילה חורפי אחד שהוכיח לי שהתאים האלו נועדו לקלוט מים שלא הספיקו לצאת דרך פתחי ניקוז מקיר האש שנסתמו חלקית מעלים שעברו את הרשת באזור המגבים. 

מעניין... כשאני קניתי את המגאן 2 (השניה) המוכר פתח את התא הזה כדי להוציא מסמכים ושנינו היינו בשוק שהתא מלא מים... הוא הוריד על זה עוד כמה מאות מהמחיר שעברו כמעט ישירות למוסך שטיפל בפתיחת הניקוזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בפלואנס כבר אין את זה כי הבינו שהרכב ילך למגרש גרוטאות הרבה לפני שהניקוזים יספיקו להיסתם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה קורא את כל השירשור הזה על כל עמודיו ושמח ששלך פחות גרועה.
מודה שמיפגשים עם המשפחה במרכז מתואמים עם הביקורים אצל יוסי ורונן.
כמו כן ראיתי בשירשור לפחות שני תיאורים של גניבת צרפתיות, מבקש מהכותבים להצהיר בשבועה שזה נכון

• מצחיק 2

לכו קיבינימאט כולכם.

גם מסלפים מה שאמרתי, גם מוציאים דברים מהקשרם, גם משמיצים, גם חוסמים, גם לא נותנים הזדמנות להגיב ולהסביר, וכולכם פותחים עלי ג'ורה מאחורי הגב כשאני לא יכול לענות. "גברים"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כשאתה אוכל יירוט ישירות מעל גג הבניין וכל החניון והגינות למטה מתמלאים ברסיסים - ואחרי שאתה בודק שכל הדברים הקריטיים תקינים. 

אתה יוצא למרפסת להביט אם משהו קרה לצרפתיה ויש איזשהו מקום ששואל את עצמו - אולי? סיכוי לקבל מחירון? 

לא קרה כלום לא לבניין, לא לדירה ולא לרכבים - בלי שריטה. אמיתי לגמרי.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, lanosforce כתב:

אתה יוצא למרפסת להביט אם משהו קרה לצרפתיה ויש איזשהו מקום ששואל את עצמו - אולי? סיכוי לקבל מחירון? 

לא קרה כלום לא לבניין, לא לדירה ולא לרכבים - בלי שריטה. אמיתי לגמרי.

אולי להביא פסיכולוג רכבים שייקבע שלאוטו יש פוסטראומה? הרי בצרפתיה גם זה יכול להיות, לא?

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מכריז שלא יקח לך הרבה זמן למכור את הרכב והיקום עצמו מגיב בלהתגלגל מצחוק על הרצפה

ואז קונה עוד אחת. והיקום צוחק אפילו חזק יותר.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...