Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט פריקה - אתה יודע שיש לך צרפתיה (מכונית!) בחניה כאשר

lanosforce

פוסטים מומלצים

אפשר לשאול מה מטרת השרשור הזה? חוץ מלעשות צחוקים ולהעלות את מונה ההודעות האישי...?

למחצית מהמגיבים פה אין ולא הייתה צרפתיה בחניה והם נשענים על סטיגמות ששמעו מהשכן או מהדוד שלהם, או לחילופין הצרפתייה האחרונה שהייתה להם הייתה דה שבו בליסינג ומכאן הם משליכים על כל הקונצרן גם 50 שנה קדימה.

החצי השני אולי הייתה לו צרפתיה לאחרונה וכנראה שהייתה לא אמינה כי מד הטמפ' הציג טמפ שלילית במקום חיובית, אבל עדיין, מה מטרת השרשור? לבכות לאחרים על מר גורלך?

אתם במו ידיכם מתחזקים את הסטיגמה ונותנים לה במה. וכן, ברור לי, הומור עצמי וכו... אבל הבדיחות האלו קצת מיצו את עצמן והן לא מצחיקות.

• מעניין 2

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, פליקס כתב:

חוץ מלעשות צחוקים ולהעלות את מונה ההודעות האישי...?

מה רע בלצחוק קצת?

והודעות באוף לא נספרות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שאפשר לחלק באופן גס את המשתתפים לשתי קבוצות, כאלו שבאמת חושבים שמכוניות צרפתיות זה זבל מוטורי, את תפיסת אלו השירשור הזה כמובן מחזק, למרות בדיחות הדעת. וכאלו שמבחינתם באמת מדובר בסטיגמה, אבל זה כיף להחליף דחקות, גם באלו מוטמעת הסטיגמה לאט לאט, אחרי הכל גם גז צחוק הוא גז. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה לי שדה שבו בליסינג זה הרבה יותר טוב מהצרפתיות המודרניות.

בדה שבו אין אזעקת צבע אדום והתקפת לב באמצע הנסיעה כשלחץ אויר באחד הגלגלים יורד קצת...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, פליקס כתב:

אפשר לשאול מה מטרת השרשור הזה? חוץ מלעשות צחוקים ולהעלות את מונה ההודעות האישי...?

זה פוסט פריקה לבעלי צרפתיות שאוהבים אותן אבל רוצים גם לתת לתיסכול של חווית האחזקה פורקן.  (כתוב בבירור בכותרת) 

אין בפוסט הזה כוונה לפגוע, להעליב או לציין סטטיסטיקה - פריקה בלבד. 

אני מחזיק בחניה שלי צרפתיה, היא הצרפתיה השניה שלי ואני מת עליה אבל אני גם "מת" ממנה לפעמים - ואני מעדיף אותה נכון לעכשיו על כל דבר אחר למרות הכל!

וגם היתה לי עוד צרפתיה לפניה שלא ידעתי ממנה תקלה אחת - לא רציתי למכור אותה אבל הנסיבות אילצו אותי. 

אה - ויש מצב מאוד מאוד רציני - שתהיה צרפתיה שלישית. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר ומדגיש - תקראו את הפוסט הראשון בשרשור הזה ואת הכותרת - אין כאן שום כוונה ללעוג למותג ספציפי ובטח שלא לפגוע ביבואן או להעליב. 

זה פוסט פריקה - בלבד. 

• רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פליקס כתב:

אתם במו ידיכם מתחזקים את הסטיגמה ונותנים לה במה. וכן, ברור לי, הומור עצמי וכו... אבל הבדיחות האלו קצת מיצו את עצמן והן לא מצחיקות.

אל תדאג, זה לא יפגע לנו במחירון. לוי יצחק כבר דאג לשחוט אותו לפנינו.

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פליקס כתב:

אתם במו ידיכם מתחזקים את הסטיגמה

למה אתה חושב שזו סטיגמה אפרופו? 

יש לך כאן שרשור שלם של בעלי מנוע 1.2 פיורטק שחוו את נושא השרשרת. 

יש לך כאן את השרשור תחזוקה שלי על הTHP155 שבחיי - נפלתי שם על כל תקלה אפשרית בזמן שהרכב מתוחזק בצורה סופר קפדנית ואפילו מעבר. 

יש לך את השרשור על ה508 שפשוט לא מפסיקה לפלוט תסכולים. 

ועוד אין ספור דוגמאות - האם זו בהכרח סטיגמה או שזו מציאות - ולא של מעטים. 

ולמרות הכל - אני אוהב את הרכב בצורה שקשה להסביר - תקרא את הפוסט שלי עם כל ה80+ עמודים שלו - יש מקום גם לפרוק תסכול בהומור. 

ודרך אגב המגיבים כאן הם בעיקר - הרוב המכריע, בעלים של צרפתיות או כאלו שהיו להם רבות כאלו בעבר - ושים לב, הם אוהבים אותן! 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, lanosforce כתב:

דרך אגב המגיבים כאן הם בעיקר - הרוב המכריע, בעלים של צרפתיות או כאלו שהיו להם רבות כאלו בעבר - ושים לב, הם אוהבים אותן! 

תסמונת האישה המוכה, תסמונת שטוקהולם או שילוב של שתיהן?

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה יותר הבנה בסופו של דבר שהתמורה בעד האגרה היא גדולה מעול האגרה.  (בהרבה!)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, lanosforce כתב:

למה אתה חושב שזו סטיגמה אפרופו? 

יש לך כאן שרשור שלם של בעלי מנוע 1.2 פיורטק שחוו את נושא השרשרת. 

יש לך כאן את השרשור תחזוקה שלי על הTHP155 שבחיי - נפלתי שם על כל תקלה אפשרית בזמן שהרכב מתוחזק בצורה סופר קפדנית ואפילו מעבר. 

יש לך את השרשור על ה508 שפשוט לא מפסיקה לפלוט תסכולים. 

ועוד אין ספור דוגמאות - האם זו בהכרח סטיגמה או שזו מציאות - ולא של מעטים. 

ודרך אגב המגיבים כאן הם בעיקר - הרוב המכריע, בעלים של צרפתיות או כאלו שהיו להם רבות כאלו בעבר - ושים לב, הם אוהבים אותן! 

אז...? היו המוני שרשורים על הגירים הרציפים של סוזוקי וניסאן, ומנועי הקורולות משנות ה2000 עם הבוצה והרובוטי של הקורולה \ יאריס או מנועי ה 1.5 טורבו של הונדה...

ראית שמהסיבות הללו פותחים פה שרשור ענק על איך זה להיות בעל רכב יפני ולמה סוזוקי זה רכב לא אמין? 

ברור לי, צוחקים... נחמד מאוד. אבל נראה לי שההומור הזה מיצה את עצמו בערך בעמוד ה5.

שאר הזמן זה אותן בדיחות שחוקות שחוזרות על עצמן וסתם מעצימות את הסטיגמה והנרטיב השלילי שיש לאנשים לגבי צרפתיות ומבוסס על זה שלבן דוד של השכנה הייתה פעם דה שבו ומאז הוא לא קונה יותר צרפתיות.

• רעיון טוב! 1

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, פליקס כתב:

ראית שמהסיבות הללו פותחים פה שרשור ענק על איך זה להיות בעל רכב יפני ולמה סוזוקי זה רכב לא אמין? 

יש לי גם סיקור תחזוקה מלא על סובארו B4 שנתון 2010 - אתה מוזמן לעבור עליו. 

את התגובות שמגיעות לשרשורים אני לא מסוגל לשלוט עליהן או לאמר לאנשים איך להגיב או מה להגיב. 

תשים לב להבדלים על השרשור של הDS5 שלי לתגובות ולזה של הסובארו - זה לא אני... זה באמת לא אני - זו המציאות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, פליקס כתב:

אז...? היו המוני שרשורים על הגירים הרציפים של סוזוקי וניסאן, ומנועי הקורולות משנות ה2000 עם הבוצה והרובוטי של הקורולה \ יאריס או מנועי ה 1.5 טורבו של הונדה...

נו?

פה יש לך מדינה שהצליחה לאחד את הכל לשרשור אחד ואפילו להוסיף רעיונות יצירתיים משלה (כמו למשל אם הלך חיישן מאפ אז בוא נטריל את הנהג ונודיע לו שהלך לו הגיר, הבלמים, המנוע ותגבור ההגה. וזו התקלה היחידה שיהתיה לי בפלואנס על 7 שנים ו 180,000 קילומטר).

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...