Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היתכנות של הקמת חניה משותפת לדיירי הבניין במקום גינה מוזנחת

Daewoo_Racer
שימו לב! השרשור הזה בן 515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם הייתי מתנגד. גם הקומות הראשונות צריכות לסבול את האגזוזים וגם במקום שתהיה כניסה עם גינה יהיה לי חניון מתחת לבית? אתה אומר שהגינה קצת מוזנחת? אז הנה פרוייקט להשביח את הגינה ולהביא גנן שיהיה יותר נעים בכניסה לבניין. בחרתי לגור בבניין שיש לו גינה וכניסה יפה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע עד כמה רווח של חנויות יהיה לך, לפי איך שזה נראה בבניין השכן נכנסים 5 מכוניות וללא השינוי היו נכנסים 4 מכוניות על הכביש אז בשביל חניה אחת לא הייתי עושה את כל הכאב ראש הזה ומסתבך עם השכנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, wa11a כתב:

גם הקומות הראשונות צריכות לסבול את האגזוזים

זו הגזמה, זה לא שעומדים לך עם מנוע עובד במשך שעה מתחת לחלון. באלפי בניינים ישנים וחדשים יש מגרש חניה שממקם רכבים מתחת לחלון של הקומות הראשונות. בבניינים ישנים על עמודים החניה ממש מתחת לדירה. בהנחה שלרוב האנשים אין 911 gt2 זו הפרעה מינורית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא יודעים אם זה מינורי או לא. זה מאוד תלוי במבנה הספציפי.

יש גם הבגל אם חונים לי בחלון של המטבח או בחלון חדר השינה.

מעבר לזה אסור לשכוח שאנשים קנו דירה עם גינה ליד החלון ולא עם חניה. בטח שהם יעדיפו חלון פתוח לדינה ולא לתחת של איזו רנו מאסטר.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פספסתם משהו... זה לא רק קומה ראשונה.

יש קומת קרקע שיש לה חלונות הישר לחנייה המתוכננת.

כך שהאגזוז עם הריחות והרעש נכנס ישר לתוך הדירה 364 יום בשנה כאשר יכול להיות בכל שעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...