Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות שמן... מה הדיאטיה המהירה ביותר שיש כיום

המהיר הזהיר
שימו לב! השרשור הזה בן 611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 18 דקות, David32 כתב:

ואז הם חוטפים אבנים בקליות. כמה שמעתי את הסיפור של נהג לילה מלא פעמים 😉

תה ירוק פותר את הנושא אבל אם זה לא קצת יותר כהה מקפה שחור זה לא תה אמיתי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 36 דקות, David32 כתב:

הרגתם אותי עם הממתיקים המלאכותיים.

אם היה עוד משהו שהיה אפשר מדי פעם "להתפנק", עכשיו גם זה לא טוב.

וכמה כבר תה אפשר לשתות...

אינעלדינק.

אתה יכול להירגע, הממצאים נוגעים בעיקר לסכרין וסוכרלוז, בעוד שהממתיקים הפופולריים ביותר למשקאות נטולי/דלי סוכר הם אספרטיים (שלא הראה תוצאות שליליות במחקר הזה) ו ACE-K שנחשב לממתיק המלאכותי ה "עדין" ביותר לגוף. במקום שיש שילוב של ממתיקים, סוכרלוז בד"כ יופיע בכמויות מזעריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מאכלים שכדאי מאוד להדביק להם ( מחשבתית) את הסמל בזה:

image.png.1027ed84b59aa4c025b76abc0d36d8ee.png

אצלי בעבודה לא מעט פעמים ( על בסיס יומי) מגישים כיבוד : בורקסים,  קרואסונים,  וופלים,  חטיפים וכו... גם בארוחת צהריים יש מבחר פחממות ( פסטה, אורז, קוסקוס, לחם, קינוחים)

על כולם באופן קבוע אני מדמיין את הסמל.

ואז כוח רצון מנצח יותר בקלות. וזה מאפשר לי כבר 6 שנים לא לעלות בחזרה את כל מה שהורדתי אז בעזרת סלט  ירקות+ חזה עוף.

ממליץ לפות"ש לאמץ גישה כזאת לגבי כל מה שהוא החליט למחוק מהצריכה היומית , אבל בסוף נכנע לפיתוי. 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממצאים האלה הם כוללניים למשקאות מוגזים עם ממתיקים מלאכותיים, לא מפולחים לפי סוג.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, vladclar כתב:

ישנם מאכלים שכדאי מאוד להדביק להם ( מחשבתית) את הסמל בזה:

image.png.1027ed84b59aa4c025b76abc0d36d8ee.png

אצלי בעבודה לא מעט פעמים ( על בסיס יומי) מגישים כיבוד : בורקסים,  קרואסונים,  וופלים,  חטיפים וכו... גם בארוחת צהריים יש מבחר פחממות ( פסטה, אורז, קוסקוס, לחם, קינוחים)

על כולם באופן קבוע אני מדמיין את הסמל.

איזה הגזמות.

אורז? הפחמימה הכי נפוצה בעולם? עם הסמל הנ"ל? לגבי בורקסים ושאר המשפחה הזו- כן, מסכים איתך (לא שאפסיק לצרוך אותם....)

פסטה אורז וקוסקוס? הגזמה.

לפני 3 דקות, sperial כתב:

הממצאים האלה הם כוללניים למשקאות מוגזים עם ממתיקים מלאכותיים, לא מפולחים לפי סוג.

המחקר מפולג לפי סוגים. ואגב, יש לי -הרבה- שאלות בנוגע למחקר הזה, אבל זה יקרה שתהיה לי גישה למחקר המלא ברגע שאגיע לעבודה. האבסטראקט נראה די מבולגן ואני לא מבין מה המתודולוגיה בדיוק.

2_11.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגזמתי בכלל.

מי שרוצה לרדת במשקל, ועוד מהר, ועוד לא יכול לעשות פעילות ספורטיבית, שיוותר על פחמימות ריקות , לפחות בזמן ירידה במשקל או יצמצם את הצריכה שלהם לכמויות קטנות מאוד. 

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על המחקרים האפידמיולוגיים. לא שואלים את הנבדקים האם הם שותים קולה זירו או קולה דיאט, אלא רק אומדים את כמות המשקה שנצרכה, ובודקים קורלציה לתוצאים בריאותיים. גם בלי פילוח עדין אלה מחקרים לא פשוטים - אבל התוצאות עקביות.

המחקרים שעליהם אתה מדבר מנסים לבדוק מנגנונים אפשריים, אבל הסקה ממנגנון לתוצאה קלינית היא עניין בעייתי. במחקרי תזונה יש קושי גדול לבצע מחקרים מבוקרים - קשה מאוד לפקח על התזונה של אנשים שהקשר איתם הוא מפגש פעם בכמה חודשים - אז נעשה שימוש במחקרים תצפיתיים כל מיני הנחות לגבי עקביות התזונה. נכון שמבחינה מדעית הם פחות "חזקים", אבל זה מה שיש, ואם התוצאות עקביות הן מתקבלות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

הרגתם אותי עם הממתיקים המלאכותיים.

אם היה עוד משהו שהיה אפשר מדי פעם "להתפנק", עכשיו גם זה לא טוב.

מה טעים בזה, חתיכת רעל

לפני כשעה, DareDevil כתב:

צריך לשאול את העיראקים של הפורום

או יוצאי חבר העמים

אני אישית הפסקתי לשתות קפה לפני כמה שנים, עכשיו שותה רק תה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:

מה טעים בזה, חתיכת רעל

לא דיאט קולה. סירופ 0% סוכר. סוגר פינה לפעמים.

לגבי הפעילות הספורטיבית. היא לא כזה עוזרת להוריד במשקל. אני עם BMI של 33.5 (יעני שמן. מאוד. לפי נקמיצ'י). ואני מאוד מאוד פעיל. ולא טוחן אינסוף ממתקים, לא שותה משקאות עם סוכר וכו' וכו' והירידה מאוד מאוד מאווווד איטית.

הכול זה נטו אוכל ואיך שמגיבים לו. אם אני אוכל לחם - אין ירידה גם אם שרפתי פי 2 קלוריות באימונים מהקלוריות של הלחם שאכלתי.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David32 כתב:

ואני מאוד מאוד פעיל. ולא טוחן אינסוף ממתקים, לא שותה משקאות עם סוכר וכו' וכו' והירידה מאוד מאוד מאווווד איטית.

image.png.a05a03604fd640abb2043f3032a9b025.png

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן. ספורט עושה הרבה דברים טובים. הפחתת משקל לא ביניהם, אלא כתגבור להשפעת תזונה.

מכל מקום, פעילות גופנית סדירה היא אמצעי חשוב בשיפור המצב הבריאותי. רק לשים לב שלפני תחילתה כדאי לעבור הערכה רפואית, במיוחד אם אתה כבר לא לגמרי צעיר (נניח מעל גיל 30-35).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק שספורט לא מרזה, כי סה"כ אתה שורף קלוריות, מה שצריך כדי להגיע למאזן קלורי שלילי.

על הדרך, ספורט עוזר לבנות מסת שריר ולהאיץ חילוף חומרים- מה שגורם שקצב שריפת הקלוריות של הגוף במנוחה יהיה גבוה יותר, ובמידה מסוימת- הגוף יוכל להתמודד טוב יותר עם סוכרים ושומנים. אדם בריא ופעיל שאוכל גלידה "ינזק" פחות מבטאת כורסאות שיאכל את אותה גלידה.

אז ספורט זה חלק אינטגרלי בירידת משקל, גם אם לרוץ מרתון מחר לא יגרום לאף אחד לאבד את כל הקילוגרמים שהוא רוצה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי פעילות ספורטיבית בא תיאבון בריא...

ידיד טוב שלי רץ כמעט כל יום 7-8 קילומטרים ומקנח עם שווארמה בלאפה.  להוריד כרס קטנה הוא לא מצליח שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...