Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות שמן... מה הדיאטיה המהירה ביותר שיש כיום

המהיר הזהיר
שימו לב! השרשור הזה בן 610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בורר את מי שעושה הליכות פעמיים בשבוע. 

אני בורר אנשים שעוסקים בפיתוח הגוף או באימונים מאוד אינטנסיבים. שמראש המדד הזה לא נועד להם. 

ואז אתה נשאר עם העניין של מבני גוף. אז אתה בעצם אומר הוא לא שמן - יש לו עצמות כבדות. 

ואני מסכים איתך. מבנה גוף יכול לעוות את התוצאה אבל לא ברמה הזאת. 

אז במידה ויש אנשים עם BMI גבולי - לכל כיוון - בסדר.

הגובה הממוצע בארץ הוא 1.76מ' לגברים. 

מי שמוגדר כבעל עודף משקל בגובה הזה (BMI 25) ישקול - 77.5

בשביל BMI 36 הוא צריך לשקול - 111.5 ק"ג

זה הפרש של 34 קילו. אז עם כל הכבוד לפרקי כף היד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשהייתי רווק היו לי אחלה פרקי כף יד. 

פות"ש יש פוסט על סקסנדה ונכתב שם מידע מפורט גם על תופעות לוואי וגם מאנשים שטופלו. תריץ חיפוש. 

מדגיש כבר מעכשיו, זה לא תחליף לשינוי באורח החיים. עדיין. 

• מצחיק 3

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2022 בשעה 23:12, המהיר הזהיר כתב:

נמאס לי סופית מהמשקל הרב ותחושת הכבגות...

מה האופציה הכי מהירה לרדת במשקל?

BMI 36

טוב לא עברתי על כל השרשור אך רציתי להוסיף את השניקל שלי. בהיותי רופא דנדש, וגם ספורטאי וותיק יחסית יכול להגיד לך שהגוף שלך מתנהל כמו חשבון בנק. אתה מפקיד כסף אז הוא יהיה חיובי, ויגדל, אתה מבזבז כסף אז הוא יצטמטם ויקטן.

הכי מהיר ויעיל זה גירעון קלורי. מתי שאתה צורך פחות ממה שאתה שורף, אז אתה תתחיל לרדת כמו גדול. מטמטיקה פשוטה. ותאמין לי, זה לא קשה לביצוע, רק דורש אסרטיביות וניהול נכון של היום. אם תצטרך יותר פירוט, שלח לי DM. בהצלחה

• מעניין 1

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.clalit.co.il/he/lifestyle/nutrition/Pages/ketogenic_diet.aspx

לא רק שמהירה, אחרי כמה ימים הגוף יגעל מאוכל מתוק.

לגבי ספורט - ממליץ על אפליקציה בשם Fitify, ממש נהדרת- תרגילים שמותאמים לך אישית לפי הפידבק שאתה נותן על רמת הקושי.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Night Driver כתב:

בררן מאוד באוכל ולא מצליח לוותר על בצקים ומתוקים לתקופות ארוכות

תתחיל קודם לעבוד על פתרון הבעייה הזו.

המטבוליזם אישי לכל אחד, אצלך עם מאכלים כאלה, הוא תורם לא מעט להשמנה.

אני יודע שזה תהליך קשה, כמו גמילה מהתמכרות, אבל אין מנוס.

במקביל, יש לשלב פעילות ספורטיבית סבירה, כמו הליכות לכמה קילומטרים, שחיה, רכיבה על אופניים וכדומה.

אסכם שחייבים קודם לטפל ב"לא מצליח לוותר..."

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותש, שאלת שאלה כללית, תקבל תשובה כללית, אנחנו לא יודעים מה מצבך המטבולי, הבריאותי, הנפשי, אורח החיים שלך, ועוד.

התשובה הכללית, שנכונה לרוב המקרים של אוביסטי בתזונה מערבית מודרנית, היא שתזונה ״טובה״ לאורך זמן היא שילוב של הפחתת פחמימות (דרמטית יותר או פחות), הפסקת אכילה הדונית (אמר פה נכון מישהו ״להפריד בין אכילה רגשית לאכילה פונקציונלית״), אכילה של מזונות עם יחס שובע לקלוריות טוב (high satiaty eating), התמקדות במזונות ״אמיתיים״ כלומר שלא הורכבו על ידי מהנדס מזון ואורח חיים פעיל בצורה סבירה לחיים שלך.

אם תפרט יותר, אפשר יהיה לדייק יותר בתשובה. האם בריא, האם יש חלבון מסוכרר גבוה ואם כן כמה, האם מערכת העיכול בגדול תקינה ועוד.

בכל מקרה בהצלחה וחתימה טובה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Basko כתב:

תתחיל קודם לעבוד על פתרון הבעייה הזו.

המטבוליזם אישי לכל אחד, אצלך עם מאכלים כאלה, הוא תורם לא מעט להשמנה.

אני יודע שזה תהליך קשה, כמו גמילה מהתמכרות, אבל אין מנוס.

במקביל, יש לשלב פעילות ספורטיבית סבירה, כמו הליכות לכמה קילומטרים, שחיה, רכיבה על אופניים וכדומה.

אסכם שחייבים קודם לטפל ב"לא מצליח לוותר..."

בהצלחה

כמו שכתבתי, פעילות גופנית מחוץ לתחום.

אני עם 30% נכות אורטופדית עקב פציעה ופשוט לא יכול.

לגבי גמילה אני מודע לזה וכמו כל גמילה קל להגיד אבל קשה לעשות. עד היום תמיד נשברתי.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

כמו שכתבתי, פעילות גופנית מחוץ לתחום.

אני עם 30% נכות אורטופדית עקב פציעה ופשוט לא יכול.

לגבי גמילה אני מודע לזה וכמו כל גמילה קל להגיד אבל קשה לעשות. עד היום תמיד נשברתי.

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

לגבי גמילה אני מודע לזה וכמו כל גמילה קל להגיד אבל קשה לעשות. עד היום תמיד נשברתי

מסכים בהחלט אבל ככל שדוחים יהיה הרבה הרבה קשה יותר. כמו מעשן כבד שמקבל אירוע לב קשה ואז מבין בדרך הקשה מה שיעור הנזק. זה לא המקרה שלך, אבל אין להתעלם. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא עישון הפסקתי בקלות.

פעם ראשונה פשוט החלטתי וזרקתי את הסיגריות. אלרי יותר משנתיים חזרתי בשיקום אחרי הפציעה.

בפעם השניה עברתי לאלקטרונית ואחר כך הפסקתי. כברו מאז 11 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כן יש לך כח רצון. זה למעשה מה שצריך, כדאי לקבוע תור לדיאטנית טובה, בקופה שאתה מבוטח, תיתן לך כוון כללי בלי הרבה התפלספות...

ממליץ על דיאטנית של אשתי, יעל שנפס, מקצועית וחביבה.

בהצלחה, ותזכור שהכל בכח הרצון, איך שאשתי אומרת "הכל בראש". שנה טובה וחתימה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהכל בראש.

אחת הבעיות שלי זה לו"ז עמוס מידי שגורר אכילה לא מסודרת. 

הכוונה שלי היא לרדת עם הסקסנדה ואז להתחיל להוריד מינון בהדרגה תוך שימת לב למשקל ולתזונה. הזריקה לא גורמת לך לשרוף אנרגיה אלא פשוט הופכת את האוכל לנון אישו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Coro כתב:

לא רק שמהירה, אחרי כמה ימים הגוף יגעל מאוכל מתוק.

הגוף לא יגעל ממתוק אל תבנה על זה

אבל אחרי שמרגילים את הגוף לפחות גאנק, פחות מלח, פחות מתוק, הוא פחות דורש את זה

מכיר את זה מעצמי כשאני בשיא של האימונים ולא נוגע בפחמימות כי אין לי עניין בכלל

אבל זה לא שישימו מולך את העוגת פחזניות של רותי ברודו מול העיניים ואתה תגיד וואו איזה מגעיל זה. לא זה לא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רזה בלי להתאמץ אבל רוצה לזרוק את השנקל שלי ולברוח, אני מסתובב בחברת חננות מתכנתים שהדבר האחרון שהם יעשו זה ספורט אבל לחשב חשבונות יאללה רק תביאו את התרגיל.

אני ראיתי כמה פעמים כבר איך הם רק סופרים קלוריות, מורידים מהארוחות מה שלא צריך (שתיה מתוקה, ציפס, לחמים וכאלה) מורידים כמות, עושים 0 ספורט ומרזים בקצב מרשים מאוד מאוד ומחזיקים את זה ככה שנים.

אם הייתי שמן אני בטוח במיליון אחוז שאם היו חופרים לי שאני חייב לעשות ספורט ולאכול סלטים וחזה עוף יבש וחייבבבבב ללכת לדיאטנית שבטח לקבוע אליה תור זה כמו כל קביעת תור בקופות חולים - אז הייתי נשאר שמן. לפתור את הבעיה בתכלס תכלס בהורדת כמות בלי בלבולי שכל של ספורט לא רלוונטי זה הפתרון היחיד שהיה עובד עלי, ואני רואה את זה קורה אצל אחרים. 

אני גם יכול לחשוב על אנשים מסוג אחר, שצריכים משהו פשוט, אם תתנו להם הרבה כללים הם יוותרו על הכל. תנו כלל אחד - להתחשב בקלוריות, וזה לא עכשיו ללמוד תיארויות שלמות ואיך לרוץ וכמה לרוץ ולמה לרוץ. לא צריך לסבך. מי שרוצה לעשות בודי בילדינג ושרירים ולהיות הבאנדם הכי בריא בעולם ורק חופר לאיזה עצלן שרוצה להיות רזה עם השטויות האלה - רק הורס לשמן ומייאש אותו ולא עוזר לו בכלל.

תעשו את זה פשוט. מה שלא קשור לא צריך לדחוף בכוח.

עריכה אחרונה על ידי liorwohl
  • רעיון טוב! 1

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...