Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי רכב שיחזיק לשנים

שימו לב! השרשור הזה בן 601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מאז שקניתי מאזדה 3 חדשה, דאגתי לרכוש כיסוי רכב מעליאקספרס (עלה 80 ש"ח), הוא עשה את העבודה, אבל הוא מתחיל להיקרע אחרי 6 חודשים בלבד של שימוש עדין.

אני הייתי רוצה לקנות חדש, המליצו לי על HR סופרים (עולה 300 ש"ח) בטענה שיחזיק שנים.

האם מישהו יכול לאמת שכדאי לקנות אותו, ושווה את המחיר, או שאולי עדיף להזמין בתפירה אישית (שמעתי שיש כאן אנשים שניתן להזמין אצלם), אשמח להמלצות מה עדיף, או אולי לקנות כיסוי אחר.

מה שחשוב לי הוא כיסוי שיהיה עדין הרכב (ללא האבזם שמאפשר כניסה לצד הנהג, זה מיותר לדעתי ושורט את הרכב), פשוט ושלא יקרע עם השנים.

תודה לעונים וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ לך על שני כיסויים:

פוגל

https://fogelshop.com 

כיסוי טוב ובמחיר סביר 250-300 שקל, אני עובד איתו עם רכב אספנות כבר כמה שנים (נמצא 24/7 בחוץ).

אנדרקובר

https://fogelshop.com

משהו יותר איכותי אבל גם יותר יקר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי על הפונטו כיסוי פוגל ורק עברתי לפני כמה חודשים למיקום שבו המכסה מנוע עם הכיסוי מקבל שמש כל היום וזה אפילו לא חצי שנה ככה והכיסוי נהיה פריך ובשבוע האחרון נהיו בו חורים קטנים שמים עוברים קצת. לחורף זה כבר לא יעבוד. אז זה לא בדיוק עמיד לשמש חזקה.

כל עוד הייתי בחניה עם צל חלק מהזמן היה בסדר גמור.

עושה לי רושם undercover יותר איכותי, אבל לא בדקתי בתנאים דומים עדיין.

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גליתי שהדרך הכי יעילה היא כיסוי איכותי (ויקר) ומעליו כיסוי זול.

את הכיסוי הזול אני מחליף כל שנה (~80-120 ש"ח).

זה מאריך את האורך חיים של הכיסוי היקר כי הכיסוי הזול מקבל את כל האבק והשמש אבל אני עדיין נהנה מאיטום איכותי (מהשכבה של הכיסוי האיכותי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כיסוי של בוגרט שעולה 650, 700 שקל. כיסוי איכותי מאד ועדין לרכב שיחזיק שנים. מומלץ לעשות חורים קטנים ליד כל בית גלגל ולהשחיל ביניהם חבלים כאלה שאותם תקשור לג'אנטים. הכיסוי הזה, כמה שכבד, יכול לעוף כשיש קצת רוח. במיוחד אחרי כמה חודשים כשיש "עייפות החומר". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...