Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מושב ברכב. מה החוק אומר בנושא?

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעוניין להחליף מושבים קידמיים בדאצ'יה סנדרו. הרכב הוא רכב עבודה. סוס עבודה שמספק את הסחורה כבר 3 שנים בתנאים קשים ולא איכזב מעולם. אם הרכב יעמוד בכך ללא תקלות משמעותיות. הוא צפוי לשרת אותי עוד כ3 שנים. רק בעיה אחד יש לי איתו - המושבים. לכיסא של כתר יש יותר תמיכה ולכן מחפש חלופה. יש לי כרגע מעין תומך גב תחתון מרשת שבנתיים משפר מעט את המצב. אבל אני מחפש משהו טוב יותר. באתר של אספיר יש כל מני מושבים של ריקארו, שיש לי ניסיון איתם באיגניס ספורט שהייתה לי והם היו מספקים. מה אומר החוק בעניין? האם זה לא שינוי מבנה? ואם כן, מה אני עושה כדי לגרום לזה לעבוד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש כריות אוויר בצד של המושב (ברוב הרכבים עם 6 כריות אוויר ומעלה אחת מהן בצד של הכיסא) - לא הייתי נוגע.

אחרת - הייתי עושה את זה מול יבואן שעושה את זה מסודר (בשביל עניין התקינה)

קח בחשבון שזול זה לא יהיה ומן הסתם לא יעלה את שווי הרכב - למעשה - הייתי שומר את המושבים הישנים שתוכל להחזיר אותם בזמן מכירה

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! ברכב יש 4 כריות אויר ולא במושבים. ערך הרכב לא פקטור עבורי כי שאמכור אותו הוא יהיה עם ק''מ בשמיים גם ככה. אתקשר לאספיר ואעדכן. העניין היחיד שמסקרן אותי הוא עניין החוקיות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדוק אם מושבים של קליאו יתאימו לרכב (ולך) ומחפש מפירוק. בכל זאת דאצ'יה זו רנו זולה.

הנושא הועבר לפורום הטכני, שם מקומו.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, Taipan כתב:

העניין היחיד שמסקרן אותי הוא עניין החוקיות.

היה לי 4 שנים רכב עם מושבים לא מקוריים של רכב אחר, עברתי איתו טסטים ואף אחד אף פעם לא שאל שאלות. זה היה רכה ישן בלי כריות אוויר, מי שמכיר את הדגם ראה ישר שהמושבים לא מקוריים כי הם היו מודרניים יחסית לרכב ועדיין לא שאלו שאלות. 

עריכה, כי בטח ישאלו איזה אוטו זה היה:

פולקסווגן חיפושית הקלאסית עם מושבים של סובארו ג'אסטי :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כיסוי מושבים שנותנים תמיכה בצדדים. לגב תחתון יש כריות ורשת תמיכה.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבחור מוכן להוציא את העלות של ריקליינר של ריקארו - אין סיכוי שכיסוי מושב ושאר הדברים יתקרבו אפילו.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Coro כתב:

יש כיסוי מושבים שנותנים תמיכה בצדדים. לגב תחתון יש כריות ורשת תמיכה.

יש לי עכשיו את הרשת הזו והיא נותנת פיתרון חלקי. כיסוי מושבים טוב לכמה חודשים. אחרי זה, זה נראה כמו אוהל סיירים שלא מתחו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...