Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יאריס 2010

אם-אנד-אמס
שימו לב! השרשור הזה בן 616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב ב' שייקח אותי 10 קמ' לרכבת וחזרה, עם אופציה מידי פעם לנסיעה של 90 קמ'.

התקציב נמוך ומצאתי יאריס 2010 עם 150k קמ'.

בהנחה שבדיקה לפניה קניה תקינה, יש דגלים אדומים?

כמו כן - ראיתי גם i20 קצת יותר חדשות, 2013 , עם קמ' דומה באותו טווח מחיר - האם מבחינת אמינות הן נחשבות פחות?

אני יודע שמאזדה 2 וג׳אז גם אופציה אבל אני רואה פחות כאלו זמינות באזורי.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם יאריס וגם I20 רכבים אמינים מאוד, בתנאי שטופלו נכון.

יונדאי יותר נוחה, יאריס יותר חסכונית. 

לצרכים שלך יותר חשוב מצב הרכב מאשר צריכת דלק.

לרשימה שלך אפשר גם להוסיף סוזוקי סוויפט או ספלאש. 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומר נפשו ירחק... תקלות או נוחות נסיעה?

וגם - אני רואה במחירים דומים מאזדה 3 (150k km, 2010). זה אחלה רכב - היה לי כזה, אבל זה מהתקופה שבה היו הרבה רכבי ליסינג כאלו על הכביש, ומה שראיתי יד 3 אחרי ליסינג. לשקול בכלל?

עריכה אחרונה על ידי אם-אנד-אמס
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה הרובוטית החד מצמדית היא גיר ידני רק שבמקום קלאץ וידית הילוכים שהנהג מתפעל יש רובוט שמחליף הילוכים במקומך רק הוא עושה את זה בצורה מאוד לא נעימה.

הרכב חובט ומטלטל בהעברות הילוכים , מאוד לא נעים בנסיעה ואף מדרדר לאחור בעזיבת דוושת הבלם בעלייה וצריך לעשות זינוק בעליה עם בלם יד. בנוסף יש בלאי של המצמד ונדרש להחליפו מדי כמה שנים ויתכנו תקלות בזרוע הרובוטית ובמחשב הגיר.

חווית נסיעה מאוד לא נעימה, הייתה לי כזאת בקורולה 2008 והעפתי אותה אחרי שנה עשתה לאשתי בחילות ולי עצבים בגוף.

יש המון מזדות 3 מהשנתונים האלה עם היסטוריית ליסינג, 150K לרכב כזה זה ק"מ סביר. תבדוק שיש היסטוריית טיפולים, במידה והרכב טופל כנדרש אחת לשנה לפחות הייתי שוקל לבדוק אותו יסודי יותר.

עריכה אחרונה על ידי TZR84

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזושהי דרך לדעת אם הרכב טופל? יש מצב שאחרי 10 שנים בעלים פרטיים שמטפל במוסך לא מורשה שומר תיעוד של הכל עם קבלות?

כמו כן, האם יונדאי i10 , 2012, גם יכולה לבוא בחשבון?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגעת בגיר הרובוטי!!!

יש לי חבר שקנה מטויוטה סלקט 2010 ואחרי חודש הלך כל המערכת של הגיר בעלות של 10.000 ש''ח

ניתן להתייעץ בכל הנוגע למערכות גפ''מ והסבה - ללא תשלום

בעבר: מיצובישי אטארז' 2015-טויוטה קורולה 2009 GLI מוסבת לגפ''מ

בהווה: סובארו B4 2015 מוסבת לגפ''מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, אם-אנד-אמס כתב:

יש איזושהי דרך לדעת אם הרכב טופל? יש מצב שאחרי 10 שנים בעלים פרטיים שמטפל במוסך לא מורשה שומר תיעוד של הכל עם קבלות?

פשוט לבדוק שיש קבלות, להשוות מול שגרת הטיפולים שעליה ממליץ היצרן, ולראות שהדברים שהוחלפו מתאימים להמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, איש שמח כתב:

לא לגעת בגיר הרובוטי!!!

יש לי חבר שקנה מטויוטה סלקט 2010 ואחרי חודש הלך כל המערכת של הגיר בעלות של 10.000 ש''ח

מה שאמרתם. נסיעה עירונית של 2 דקות הבהירה לי שזה לא בשבילי... השילוב מראשון לשני: בחילה מיידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 616 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...