Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוססור אופטי/coax

Sqwaden
שימו לב! השרשור הזה בן 540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, Sqwaden כתב:

מה זאת אומרת?

הבעיה שיש כרגע היא יללת אלטרנטור.

האלטרנטור תמיד שורק בגלל שהרצועה מסובבת אותו

משהו במערכת שלך מעצים את הצליל הזה 

לפעמים שהמינוס בrca נשרף זה קורה

Rca מורכב מ2 גידים פלוס ומינוס 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Soundclub_garage כתב:

האלטרנטור תמיד שורק בגלל שהרצועה מסובבת אותו

משהו במערכת שלך מעצים את הצליל הזה 

לפעמים שהמינוס בrca נשרף זה קורה

Rca מורכב מ2 גידים פלוס ומינוס 

מוזר, זה כבר כבל שני שאני מנסה.

הכבל הראשון בכלל היה על הפנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Sqwaden כתב:

מוזר, זה כבר כבל שני שאני מנסה.

הכבל הראשון בכלל היה על הפנים...

אם אתה לא מצליח לבד לעלות על הבעיה אתה יכול לתאם איתי בדיקה מקיפה 

אני נותן שירות בכרמיאל וחולון 

אם צריך להגיע עד אלייך אז התשלום בהתאם למרחק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Soundclub_garage כתב:

אם אתה לא מצליח לבד לעלות על הבעיה אתה יכול לתאם איתי בדיקה מקיפה 

אני נותן שירות בכרמיאל וחולון 

אם צריך להגיע עד אלייך אז התשלום בהתאם למרחק 

אני נמצא בלוד, אין לי בעיה להגיע לחולון.

במידה ואתה מבטיח לסדר לי את זה 🙂

אני רוצה לדעת שמי שאני מגיע אליו יפתור לי את הבעיה, וגם יסדר לי את הבעיה שלחצני ההגה לא מסתנכרנים על מסך המולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Sqwaden כתב:

אני נמצא בלוד, אין לי בעיה להגיע לחולון.

במידה ואתה מבטיח לסדר לי את זה 🙂

אני רוצה לדעת שמי שאני מגיע אליו יפתור לי את הבעיה, וגם יסדר לי את הבעיה שלחצני ההגה לא מסתנכרנים על מסך המולטימדיה.

לחצני ההגה זה קשור לקנבאס אולי הוא לא מסתנכרן עם הרכב 

ולגבי היללה יש לי מספר דרכים 

לבדוק על מנת לדעת

מוזמן לשלוח הודעה 0536221240

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מעדכן, הלכתי למתקין מסכי מולטימדיה, הוא חיבור מערכת של nsa לבדיקה, בבדיקת שמע כמעט ואין רעשים/שריקות מהרמקולים, וגם כשמאיצים בקושי יש רעש.

משמע הבעיה במערכת שהזמנתי מאלי אקספרס.

בעיה שניה שיש במערכת מולטימדיה שלי זה שלחצני הגה לא עובדים/מסתנכרנים עם המולטימדיה.

גם את זה בדקנו עם המסך השני, זה נראה שיש בעיה בכפתורים אצלי בהגה או שצריך להחליף סליל הגה.

לגבי השליטה מההגה חשבתי פשוט להזמין מדוד אלי כפתורים שמתלבשים על ההגה/שיושבים במחזיק כוסות, הם מגיעים עם קנבס שמחברים למולטימדיה, וזה אמור לעקוף את הבעיה של השליטה מההגה.

לגבי הרעש מהמערכת שלי, המערכת שהזנתי מדוד אלי תומכת גם בחיבור דיגיטלי, כרגע מחוברת עם rca למגבר.

השאלה שלי היא כזאת, אם אני אקנה מתאם אנלוגי דיגיטלי, אפילו הכי פשוט ואחבר למולטימדיה, האם הרעשים יעלמו???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Sqwaden כתב:

לגבי הרעש מהמערכת שלי, המערכת שהזנתי מדוד אלי תומכת גם בחיבור דיגיטלי, כרגע מחוברת עם rca למגבר.

השאלה שלי היא כזאת, אם אני אקנה מתאם אנלוגי דיגיטלי, אפילו הכי פשוט ואחבר למולטימדיה, האם הרעשים יעלמו???

סיכוי גבוה שכן - בתנאי שהרעשים, מקורם לא משאר חלקים אלקטרוניים ברכב שלדרכם יעבור כבל הRCA.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, lanosforce כתב:

סיכוי גבוה שכן - בתנאי שהרעשים, מקורם לא משאר חלקים אלקטרוניים ברכב שלדרכם יעבור כבל הRCA.

אשמח להמלצה למתאם אם אתה מכיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה - אני משתמש בדברים זולים בד"כ - אני לא מאמין ביכולת אנושית להבדיל בדברים האלה. 

מתאם פשוט ב10-20 דולר מאמזון, הם כמעט תמיד עובדים על 5V - לוקח את הכבל חשמל שלהם - לוקח כבל טעינה UBS כתורם איברים ומלחם ומייצר לי מוצר לרכב. 

אם אתה ממש מתעקש על מוצרים יותר איכותיים תנסה את IFI AUDIO למשל. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, lanosforce כתב:

תראה - אני משתמש בדברים זולים בד"כ - אני לא מאמין ביכולת אנושית להבדיל בדברים האלה. 

מתאם פשוט ב10-20 דולר מאמזון, הם כמעט תמיד עובדים על 5V - לוקח את הכבל חשמל שלהם - לוקח כבל טעינה UBS כתורם איברים ומלחם ומייצר לי מוצר לרכב. 

אם אתה ממש מתעקש על מוצרים יותר איכותיים תנסה את IFI AUDIO למשל. 

https://www.amazon.com/Digital-Converter-Hdiwousp-Aluminum-Headphone/dp/B0863F49PS/ref=sr_1_5?keywords=analog+to+digital+audio+converter&qid=1668102203&sprefix=analog+to+%2Caps%2C237&sr=8-5

נראה מתאים, מה אתה אומר?
ואני מקווה שזה לא יחתוך תדרים או יפגע באיכות הסאונד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני משתמש במשהו דומה, כאמור אתה רוצה להמיר יציאת rca לאופטי במקרה הזה.

אני משתמש גם בהמרה כזו לצורך פעולה ספציפית, זה עובד יפה. שים לב שכדאי לרכוש לשם כך ספק כוח usb 3 אמפר ללדים ברכב, גם זה נגיש באמאזון.

אפשרות נוספת היא לנסות להשיג סכימת הגברה של הhu ולראות אם יש לו אופציה ליציאה דיגיטלית ולשלוח לטכנאי אלקטרוניקה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, lanosforce כתב:

כן אני משתמש במשהו דומה, כאמור אתה רוצה להמיר יציאת rca לאופטי במקרה הזה.

אני משתמש גם בהמרה כזו לצורך פעולה ספציפית, זה עובד יפה. שים לב שכדאי לרכוש לשם כך ספק כוח usb 3 אמפר ללדים ברכב, גם זה נגיש באמאזון.

אפשרות נוספת היא לנסות להשיג סכימת הגברה של הhu ולראות אם יש לו אופציה ליציאה דיגיטלית ולשלוח לטכנאי אלקטרוניקה טוב.

מה זאת אומרת ספק כוח 3 usb?

לפי מה שהבנתי מהמפרט של המכשיר זה שהוא מקבל חשמל דרך חיבור usb, זאת אומרת שאם אחבר אותו למצת/usb במערכת הוא יעבוד כמו שצריך, לא?,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 540 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...