Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שאפשר לישון בו 2 אנשים

ידני
שימו לב! השרשור הזה בן 605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמע בתור אחד שישן  הרבה פעמיים ברכב בטבע, זו אכן חוויה. היה לי אוטו יותר גדול מסטיישן, אז לא הייתה בעיה של מקום.

אם אתה מתכוון לישון בחורף, אתה תהיה מוגבל, לא תוכל לישון בטבע ממש, פשוט כי לא תוכל להגיע בגלל מצב השטח

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב אז כבר החלטתי לישון באוהל 

תנו רעיון למקום בצפון הגבוה  גליל עליון והגולן

מקום בגובה רב מעל פני הים שיהיה נעים מבחינת מזג אוויר וגם מקום מוצלח מבחינה סביבתית  (בני דודים וכאלה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הר מירון:

1. חניון הפיתול (שנה שעברה היה בשיפוצים. לא יודע מה המצב השנה) מעלה: מרחק הליכה מציון הרשב"י כך שיש שירותים \ חנויות במרחק הליכה. חסרון: החלק החיצוני קרוב לכביש. בחלק הפנימי יש לפעמים רעש מכיוון הציון \ הולכי רגל.

2. חורבת חממה (צמוד לבי"ס שדה מירון). מעלה: מקום גדול עם אוויר מעולה (ישנו שם בשנה שעברה בשיא החום, כשהיה 40 מעלות ביום והיינו צריכים שמיכות). חסרון: המקום הפך להיות מוכר ובחופשים די מלא. מרחק נסיעה ממקומות ישוב (בנית את האוהל ונזכרת שחסר לך משהו, אתה קצת בבעיה).

בשתי המקומות יש רק מים זורמים (ברזים) ותו לא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית ג'אן בתצפית ליד "חוות האריות"

דרום רמת הגולן הר 500 מטר דרומית לקיבוץ מבוא חמה בתצפית.

גילבוע: ממרא שאול

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, fanman כתב:

בית ג'אן בתצפית ליד "חוות האריות"

דרום רמת הגולן הר 500 מטר דרומית לקיבוץ מבוא חמה בתצפית.

גילבוע: ממרא שאול

מנסיון, אם אתה מנסה לישון במקום לא מוכרז, פקח של רט"ג עלול במקרה הטוב להעיף אותך באמצע הלילה ובמקרה הרע אף לקנוס אותך.

לפחות בחופשים אני רואה אותם מסתובים הרבה במקומות המועדים.

אם אתם זוג עם אוהל קטן ושומרים על פרופיל נמוך (כולל הסתרת המכונית) אתם תמיד יכולים להתחבאות באיזו חורשה. מצד שני, לא יודע כמה זה נעים לישון לבד, בודד, באמצע השום מקום כשברקע שומעים את יללות התנים והצבועים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה מה אני רוצה מקום שקט אבל בלי לחץ שכל מנוע מרחוק אני כבר יפחד שזה פקח 

דווקא  הממרא שאול הזה נשמע לי טוב אבדוק עליו 

לפני 16 שעות, במבליק כתב:

רום רמת הגולן הר 500 מטר דרומית לקיבוץ מבוא חמה בתצפית.

זה ההר שממריאם ממנו עם גלשן רוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נכון. כל האתרים שרשמתי הם עמדות המראה.בבית ג'אן לא יגיעו פקחים בוודאות כי האדמה פרטית.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינת לילה בחניונים של קק"ל לקבוצות קטנות מותרת ללא צורך באישור.

ובכל מקרה אין לקק"ל סמכות אכיפה.

רשימת חניונים בצפון:

https://www.kkl.org.il/night_recreation_areas_north/

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...