Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי פריט מעלי אקספרס, הגיע לארץ לפני שבוע ומאז ״נעלמו עקבותיו״, יש מה לעשות?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע, אותי החזירו לבית פעם כי באתי עם תעודת זהות של אישתי ואמרו לי לא לבוא בלי יפוי כח. אני מניח שזה תלוי מקום. אבל כולכם בעצם מחזקים את הנקודה של שהפות"ש צריך ללכת להביא את החבילה לפני שמישהו אחר יעשה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יש אנשים כאלה רעים שעושים דבר כזה, הולכים לקחת חבילות מהדואר שלא שייכות להם?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא רעים, הדואר (או שלוחות שלו, מכולות וכו') נותנים להם חבילות בלי לבדוק.

אני יכול לומר שבמרכז המסירה שלידי בקרית אונו, אתה ניגש לפקיד עם מספר מדף ותמיד- אבל תמיד- הפקיד\ה שואל\ת אותי מה השם ומסתכל על החבילה לראות שתואם. ככה שלפחות זה תקין. בשביל לגנוב חבילה של מישהו אחר אני קודם כל צריך לדעת מספר מדף ולמי ממוען. קשה לי לחשוב שיש יותר מדי אנשים שאשכרה עושים את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל נניח שאתה יודע בוודאות שלא צפויה/אמורה בכלל להגיע לך חבילה מחול, אז למה ללכת בכלל לדואר ולנסות לקבל אותה? לגבי מספר מדף, הוא יודע אותו מן הסתם מהמסרון ששלחו לו לנייד בטעות מהדואר.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, קיבלתי פעם-פעמיים מסרון לחבילה שלא מיועדת אליי. אם לא הייתי עירני, זה בדיוק מה שהיה קורה... במיוחד בתקופות של הזמנות מרובות.

לפני 3 שעות, laplug כתב:

לא יודע, אותי החזירו לבית פעם כי באתי עם תעודת זהות של אישתי ואמרו לי לא לבוא בלי יפוי כח. אני מניח שזה תלוי מקום.

בדואר זה ככה. במרכזי מסירה - הכול יכול להיות.

אני משתדל תמיד לחווט למכולת שבה מכירים אותי מצוין, ועדיין, תמיד מוודאים שם פרטי לפני מתן הת.ז.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...