Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טקסני

oryo

פוסטים מומלצים

• תגובות 531
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן. אמריקה. מחוץ לאזורים צפופי תנועה אוירית, ומתחת לגובה מסויים, טסים במרחב בלתי מפוקח. גן עדן לתעופה שלדעתי לא קיים במידה כזו בשום מקום בעולם, להוציא אולי אוסטרליה. כולל הסיפורים על רכב נפקנית שעומד בדד בשדה עם מפתחות בפנים, רק תחזיר עם דלק.

רציתם דיזל צרפתי? יש (בערך). https://www.euroga.org/forums/aircraft/3337-plans-for-diesel-tb20-great-article 

(לא יודע אם תכל'ס יצא מזה משהו מאז. אבל יש יצרן אוסטרי שמוכר מטוסי בוכנה מונעי דיזל באופן שוטף - Diamond.)

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, oryo כתב:

חורסוויל טקסס

לואיסוויל? שלח לינק לגוגל מפות אל תתקמצן..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, outnex כתב:

ואם יש לי מקום בחצר למסוק,זה על אותו משקל לטוס לאן שבא לך?

וואלה, אין לי מושג. מניח שלא, מניח שיש designated airspaces לטובת המראה/נחיתה ברמת המחוז/סטייט, אבל לא באמת יודע.

(...)

אוקיי הרצתי בגוגל ואני קצת בשוק:

ציטוט

G$> can i build a helipad on my property
Cost Considerations. The FAA doesn't prohibit helicopters from operating in most places, so you should be able to land one in your backyard if you can do so safely. And no law says you have to build a helipad to land.

LOL

לפני כשעה, DareDevil כתב:

לואיסוויל? שלח לינק לגוגל מפות אל תתקמצן..

Gatesville, Texas

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, oryo כתב:

אוקיי הרצתי בגוגל

מה? למה? לא ראית הזאב מוול סטריט?

קודם נוחתים:

ואז מקבלים בראש מהאישה כי הערנו את התינוק:

באמריקה, האפשרויות באמת לא חסומות מלמעלה :LOL:

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במדינה שבה אדם יכול לרתך 3 גלגלים לבודי של אמבטיה, לשתול בזה מנוע של היאבוסה, וכל עוד יש לו פנס לבן מקדימה ואדום מאחורה, הוא יכול לעשות לזה רישיון וביטוח ולנסוע בזה לעבודה. אז מנחת של הליקופטר בחצר לא יתנו?! בטח שכן. 

סתם, באמת תענוג לראות איך שסומכים על בני אדם ונותנים להם חופש פעולה ועדיין הכל מתפקד בצורה מעולה וסוף העולם לא מגיע. מעניים אם אי פעם גם אצלנו יגיעו למסקנה הזאת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, oryo כתב:

Gatesville, Texas

60 ק"מ לעיר הקרובה לא מרגיש כזה רחוק אבל כנראה שאחד שגדל רוב חייו בButt-Fuck Nowhere בישראל, יכול להיות שהמדד של קירבה לעיר קצת שגוי אצלו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Gosser1860 כתב:

בפורום הפוליטי עוד איכשהו, אבל בשרשור טקסני? 

האווירה צריכה להיות

לפני 13 שעות, פריג'י כתב:

שרשור טקסני בלי נשק זה כמו שמישהו יפתח שרשור טוסקני ויתחשב בטבעונים

יאללה זורם אתכם -

אז אחרי שנחתנו הלכנו למטווח המקומי, לבדוק את השטות האחרונה שרכשתי.

הקדמה:

יש לי בבית כל מיני נשקים שעליהם לא ארחיב כרגע, אבל אני גם מבין risk mitigation ומודע לגמרי לכך שהסיכון האמיתי אינו מפורץ אלא מסקרן - ולכן מאחסן את הכל בשיטת 2fa: נעילת הנשק באחסון x, נעילת מחסניות ותחמושת באחסון y. הסקרן יצטרך למצוא את שתי הנקודות, לפרוץ בהצלחה את כולן, ורק אז יוכל לעשות עם זה משהו. אם אני לא יודע איך לעשות את זה אז וואלה - סקרן שנמצא אצלי בבית ומצליח לפרוץ 2 כספות באזורים שאין אליהם גישה בלי שאף אחד שם לב... I'm willing to roll this dice. מבחינת ניהול סיכונים יש הרבה יותר סיכוי שהוא יפול במדרגות או יחליק על סכין.

בכל מקרה, כמובן שזה אומר שהנשקים הם בגדר צעצועים (for the lack of a better term) ולא בתור כלי הגנה פרופר, אם אני צריך לשלוף את השוטגן מכספת א׳, תחמושת מכספת ב׳, להתחיל לטעון אותו ורק אז ללכת לפורצצ׳וק פורצובר ולומר לו גט אוף מה פרופרטהההה - ובכן, לא נראה לי שזה יעבוד.

(אז למה יש לך אותם??? כי זה כיף ומותר. אז אתה אומר שכולם צריכים נשק??? לא ממש לא הלוואי שיעבירו חוק נגד זה אשמח לוותר על רובם זה מיותר.)

עם זאת, יש נשק אחד בבית שהוא ׳מבצעי׳, כי בכל זאת אני מאמין שהבית הוא המבצר האחרון שלנו. יש לי משפחה וילדים, אני גר על תא שטח גדול יחסית כך שאין לי שכנים שישמעו אם תהיה מצוקה בבית ואני לא מוכן להסתמך על זה שאם גורם זר הזמין עצמו לתוך הנכס שלי אז נימוס אמריקאי + טלפון למשטרה + 10 דק׳ המתנה ישכנעו אותו ליישר את דרכיו. אני מכיר את הטיעונים שנשק רק מייצר אסקלציה פלוס מה אם זה בכלל הבן החירש-עיוור של השכן שבטעות שבר את החלון והכניס את עצמו לבית, בסדר, לכל אדם יש זכות לדעה. לדעתי, מישהו זר אצלי בתוך הבית שלא מגיב לקריאה להתחפף לא צריך לסיים את המפגש הזה בניידת משטרה.

אבל לא באנו לדון על Castle Doctrine, הפואנטה של זה היא שיש רק אקדח אחד בבית שמאוחסן בכספת נגישה בcondition 3 (יענו עם מחסנית), ואחרי שבדקתי המון כלים זה נפל על הנשק הכי מאעפן שיש: גלוק 19. הטויוטה קורולה של האקדחים.

הבחירה בקורולה היתה יכולה להיות שרשור בפני עצמה, אז אקצר ואומר שצברתי נסיון לא מועט עם הרבה מאוד כלים, והוא פשוט השילוב המושלם של אמינות מופתית + קלות תפעול. את הפרארי והרפטור אני שומר למטווח.

אז אחרי כמה שנים עם הקורולה החלטתי שאם כבר אז כבר, ורכשתי.... טויוטה קורולה עם טורבו(?) יש דבר כזה?

קיצר רכשתי אקדח בשם Shadow Systems MR920 שעבר השבחה ע״י הבעלים הקודם (שוטר, בקטע מקרי גם הגלוק השני נרכש משוטר), ובמטווח בדקתי אותם back to back וגם נתתי לעוד שני חברים לבדוק.

התוצאות היו ללא עוררין, כולם ירו יותר טוב ב920, ולא בגלל הספוילר או הג׳נטים אלא בעיקר בגלל הטורבו - ההדק. אפשר לדבר על זה עוד הרבה אבל לא חושב שזה מעניין במיוחד, אז רק אציין שההדק עבר שדרוג מסוים ששיפר את המהלך שלו פלאים. 

בכ״א ההמתנה היתה שווה ועכשיו אני לא יודע כ״כ מה לעשות עם הגלוק; ממש לא בא לי למכור אותו, ומצד שני זה מפגר להחזיק אותו כי בניגוד לנשקים אחרים שמספקים חווית ירי שונה, כאן זה לגמרי more of the same. ברור שהצעד המתבקש זה למכור אותו ולדפדף הלאה אבל זה מבאס אותי בקטע לא ברור. נראה לי שאתן אותו מתנה לחבר ככה לפחות יהיו לי הסדרי ירייה (הבנתם?? לא משנה :( )

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • אהבתי 5
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור שכתבת שאתה הגעת לחור אז די דמיינתי בראש שאתה באמת מגיע לחור אמיתי ולא איזה עיירה מבודדת טיפה.

ולמה חשבתי ככה? כי לפני בערך חצי שנה קפץ לי ביוטיוב או בטח הודעה פה בפורום, יוטיובר שמריץ פרויקט די גדול של הפיכת שטח מדברי צחיח ליער פורה.

אז היוטיובר הזה באמת בחור אמיתי כזה שכל נסיעה לעיר זה 6 שעות נסיעה - הלוך וחזור.

אם זה מעניין אתכם ->> https://www.youtube.com/@dustupstexas

מה שמעניין שעשו פרויקט בירדן דומה למה שהוא מנסה לעשות בטקסס.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור אני זוכר שפעם העלת לפורום שלקחת לסיבוב איזו למבו של חבר לסופש.

עכשיו אתה מעלה את המטוס הזה.

עוד חודש אתה תעלה לנו תמונות מהחלל?In Fast Furious 9, Ludicrous and Tyrese drives a Pontiac Fiero in outer  space 🚀🚙 : r/shittymoviedetails

נשמע טירוף, כמו עלילה בסרט.

תהנו ותשמרו על עצמכם.

תמשיך להעלות תמונות וסיפורים, כיף לקרוא אותם.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה, נראה לי שסוף סוף קם מחליף ראוי ל- @edan82

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, iEminem כתב:

אור אני זוכר שפעם העלת לפורום שלקחת לסיבוב איזו למבו של חבר לסופש.

האמת שבסוף הסופ״ש התארך לשלוש שנים, אבל היא כבר לא איתי יותר :( 

מהסיפורים המטומטמים האלו שאם לא היו קורים לי אישית לא הייתי מאמין שהם אמיתיים

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...