Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו לגאסי 1992

פרדה
שימו לב! השרשור הזה בן 715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש ברשותי סובארו לגאסי 1992 נגנב לה הממיר רוצה לדעת אם יש אפשרות לקנות חדש שווה להשקיע וכמה בערך כל הסיפור יעלה מציין שאני לא מבין כלום ברכבים הרכב קיבלתי מתנה מאבא שלי שאומר שהוא כבר אספנות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב בגיל שיכול להיות מוגדר אספנות , 

אם הוא כבר מוגדר אז רשום ברשיון + צריך להופיע גם על הלוחית 

המשמעות של רכב שמוגדר כרכב אספנות אומר שאסור לך לנסוע בו בין השעות 7 ל 9 בבוקר בימי חול (לא כולל ימי שישי / שבת / חג וערבי חג )

כמו כן עלות האגרה השנתית , והביטוח נמוכים באופן משמעותי.

כמו כן יש לבצע מבחן כשירות לרכב (טסט ) רק פעם בשנה בניגוד לפעמיים בשנה לרכב שלא מוגדר אספנות.

לגבי עלויות , לא יודע. אל תצפה שאם רכב הוגדר אספנות פתאום המחיר שלו יעלה באופן משמעותי.

מחיר של רכב נגזר מסוג הרכב , שנתון , והמצב שלו גם מכאני וגם קוסמטי  

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, YaronNahum כתב:

הרכב בגיל שיכול להיות מוגדר אספנות , 

אם הוא כבר מוגדר אז רשום ברשיון + צריך להופיע גם על הלוחית 

המשמעות של רכב שמוגדר כרכב אספנות אומר שאסור לך לנסוע בו בין השעות 7 ל 9 בבוקר בימי חול (לא כולל ימי שישי / שבת / חג וערבי חג )

כמו כן עלות האגרה השנתית , והביטוח נמוכים באופן משמעותי.

כמו כן יש לבצע מבחן כשירות לרכב (טסט ) רק פעם בשנה בניגוד לפעמיים בשנה לרכב שלא מוגדר אספנות.

לגבי עלויות , לא יודע. אל תצפה שאם רכב הוגדר אספנות פתאום המחיר שלו יעלה באופן משמעותי.

מחיר של רכב נגזר מסוג הרכב , שנתון , והמצב שלו גם מכאני וגם קוסמטי  

היא נסעה רק  95000 קילומטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר חשוב מהק"מ שהרכב עשה הוא מה מצבו והאם הוא מטופל.

אם יש לו טסט בתוקף והוא טופל באופן רציף, תוכל בקלות להעביר אותו לסטטוס אספנות.

אם הוא עומד כמה שנים , צבר חובות אגרות, צמיגים מרובעים, וחלודה, אז צפויה לך הרבה עבודה והוצאות על מנת להחזיר אותו לכביש.

באיזה דגם מנוע מדובר?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת ל1994 אני לא חושב שבודקים זיהום אוויר בטסט בצורה מחמירה. יכול להיות שאפשר לוותר על ממיר. אבל אל תתפוס אותי במילה.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...