Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שווארמה עגל ואיטלקי עם נגיעות טרנספורטר

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סורי, אבל לא מסכים בכלל. זה מאוד תלוי איפה ומתי. אם אתה יוצא לבלות בחמישי בשעה 18:00 אז ברור, כי כולם בדרך הביתה מהעבודה. 

שישי בבוקר דווקא מאוד נוח להתנייד ברכב, חצי עיר מתרוקנת. רוב העומס זה חוצנים שמגיעים אל תל-אביב :)

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה גר במלבן שבין הירקון, איילון, יפו והים - אין שום סיבה בעולם לנהוג בתל אביב אף פעם. אני מניח שזה גם נכון למי שגר ליד האוניבריסטה אבל פחות מכיר את האזור. אישית הפסקתי להזיז את הרכב לחלוטין לנסיעות בעיר. אפילו לרמת החייל אני כבר מעדיף לקחת 189. אם משהו במרחק 10 דק׳ הליכה-  הכי טוב וכיף ללכת אותו. ועם כל השנאה שלי ל״תרבות״ הרכיבה שהתפתחה כאן, יש גם יותר ויותר אפשרויות לרכב בלי להסתכן או בלי להיות חרא לכל הסביבה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, יבגניפ כתב:

ועם כל השנאה שלי ל״תרבות״ הרכיבה שהתפתחה כאן, יש גם יותר ויותר אפשרויות לרכב בלי להסתכן או בלי להיות חרא לכל הסביבה.

כןןן כןןןן

בוא תעבור צד. אתה כבר בדרך.

יבגני טוב.

• מצחיק 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, carsgo כתב:

גרל'ה בראשל"צ. 48 ש"ח ללאפה עגל מצויינת!
מפנקים בבשר, בר סלטים וצ'יפס חופשי. המקום נקי, מומלץ!

תודה על ההמלצה,

אשמח להמליץ גם על "הרצל 2" בכתובת הרצל 2, ראשל"צ.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, ניקו פ. כתב:

סורי, אבל לא מסכים בכלל. זה מאוד תלוי איפה ומתי.

הפואנטה שלי הייתה כאשר מדובר על "אירוע", כמובן לא על בסיס יומיומי. יש סירוב עיקש לנסוע ל "צפון הרחוק" של חיפה והאיזור למרות שבמקרים רבים התל אביבי הממוצע יבלה יותר זמן ברכב כדי להגיע למחוז חפצו עבור "אירוע" בתוך גוש דן, כי זו טריטוריה "ממופה", לא חס וחלילה האיזור של ה wildlings beyond the wall. 

בכלל, תזכיר מילה כמו "עכו" או כל דבר צפונית לחיפה, על חיפה הם לפחות שמעו, מעבר לזה? זה כבר בייסיקלי טורקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, David32 כתב:

כןןן כןןןן

בוא תעבור צד. אתה כבר בדרך.

יבגני טוב.

הייתי רוכב אם התשתית היתה יותר טובה. 

זה לא סותר.

גם רוכבים נורמלים, שהם מיעוט אבסולוטי בת״א, לא מתלהבים מזה שהעיר נמסרה במתנה ללא פראיירים על קורקינטים וקטנועים חשמליים מחופשים לאופניים

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Pika007 כתב:

הפואנטה שלי הייתה כאשר מדובר על "אירוע", כמובן לא על בסיס יומיומי. יש סירוב עיקש לנסוע ל "צפון הרחוק" של חיפה והאיזור למרות שבמקרים רבים התל אביבי הממוצע יבלה יותר זמן ברכב כדי להגיע למחוז חפצו עבור "אירוע" בתוך גוש דן, כי זו טריטוריה "ממופה", לא חס וחלילה האיזור של ה wildlings beyond the wall. 

בכלל, תזכיר מילה כמו "עכו" או כל דבר צפונית לחיפה, על חיפה הם לפחות שמעו, מעבר לזה? זה כבר בייסיקלי טורקיה.

אני הסכמתי איתך הטדעה אחת מעל המצוטטת :)

מה שציטטת כיוונתי לפאלו. 

אירועים זה באמת מוזר לסרב, אבל הסיטגמה בהחלט נכונה. חברים פתחו עסק בבנימינה מתוך מחשבה שזו נקודה אסטרטגית למרכז ולצפון, המלצתי שישלחו כרוזים בביירות יביא להם יותר לקוחות מאשר מתל אביב. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Mr.Hybrid כתב:

תודה על ההמלצה,

אשמח להמליץ גם על "הרצל 2" בכתובת הרצל 2, ראשל"צ.

מסכים, אחלה שווארמה נכון ללפני כמה שנים שגרנו בראשון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המקום שהמלצתי עליו ברמת גן מול קניון ביאליק לפני כמה עמודים כשר.

עוד מקום מומלץ (גם כשר) ברמת גן, הסוטלן. לא ישבתי שם אבל הזמנתי הביתה הרבה פעמים. תמיד הגיע טוב. כבש אין לו אבל עגל יש, וטעים מאד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SlowRide

אם אני לא טועה אתה מתכוון ל''גרונר"

יצא לי לאכול שם כמה פעמים, לאחרונה לדעתי הרמה ירדה.

מקום שאני אהבתי "הלו תימן" בתחנת דלק פז קוקה קולה. כשר. יש עגל.

עריכה אחרונה על ידי - XM -

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא גרונר, בדקתי וזה נקרא שאוורמה סטריט.

גרונר הזמנתי הביתה פעם אחת, היה בינוני.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

המקום שהמלצתי עליו ברמת גן מול קניון ביאליק לפני כמה עמודים כשר.

עוד מקום מומלץ (גם כשר) ברמת גן, הסוטלן. לא ישבתי שם אבל הזמנתי הביתה הרבה פעמים. תמיד הגיע טוב. כבש אין לו אבל עגל יש, וטעים מאד.

בסמי ובניו בבן גוריון-כצנלסון יצא לך לאכול? אם כן איך הוא? הוא "מתגאה" בכך שיש לו שווארמה עגל

הייתי אוכל שם לא מעט בתור ילד בכל ביקור אצל סבא וסבתא... אבל אני לא באמת זוכר את האוכל לטובה או לרעה...

עריכה אחרונה על ידי BloodFist
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...