Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעה בטמבון

שימו לב! השרשור הזה בן 816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אשתי פגעה בטמבון של רכב אחר(דיהטסו סיריון) בחלק השמאלי הקדמי.

הטמבון יצא מהמקום בצד שמאל.

אםשר לראות שהקליפסים שבורים ושכבר בוצע שם תיקון עם ברגים שכנראה נשבר כשאשתי נכנסה בו.

ביום שני הייתי עם הבחור במוסך והמוסכניק הציעה להדביק את זה בעד 100 שקלים, הוא לא היה מעונין בהדבקה בטענה שזה לא יחזיק וביקש את הכסף לעצמו, העברתי לו בביט לחצנו יד ונפרדנו.

היום בבוקר הוא שלח לי הודעה שהוא ניסה לטפל בזה וזה לא יצא יפה ושהוא רוצה ללכת למוסך לקבל הצעת מחיר, אמרתי לו שמבחינתי אני כבר לא בעסק אחרי שלחצנו יד והעברתי לו תשלום.

האם מישהו מכיר את היעילות של תיקון טמבון בהדבקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נורא נחמד שאתה לא רוצה להיות בעסק, אבל כמי שגרם לנזק אתה צריך לפצות אותה בצורה שתחזיר את המצב לקדמותו.

הוא ניסה לחסוך לך עלויות וניסה לתקן לבד, ועכשיו אתה מחזיר לו בכך שאתה מסרב לשלם על תיקון סביר? לא הגון.

ואם הוא מראש היה אומר לך שזה רק לנסיון ואם לא יצליח הוא ילך למוסך היית אומר לו מראש ללכת למוסך ומשלם על תיקון מלא?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמעבירים כסף אחרי פגיעה באשמתך - מחתימים על טופס שאין לו יותר תביעה כלפיך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, m3x7r3m3 כתב:

כשמעבירים כסף אחרי פגיעה באשמתך - מחתימים על טופס שאין לו יותר תביעה כלפיך.

עקרונית נכון, אבל במקרה הזה, הנפגע כנראה פשוט היה מוותר על הנסיון לחסוך לו עלויות ופשוט הולך ישר למוסך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהיה חוסך לנו את השאלה של פות"ש

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Be roo כתב:

זה נורא נחמד שאתה לא רוצה להיות בעסק, אבל כמי שגרם לנזק אתה צריך לפצות אותה בצורה שתחזיר את המצב לקדמותו.

הוא ניסה לחסוך לך עלויות וניסה לתקן לבד, ועכשיו אתה מחזיר לו בכך שאתה מסרב לשלם על תיקון סביר? לא הגון.

ואם הוא מראש היה אומר לך שזה רק לנסיון ואם לא יצליח הוא ילך למוסך היית אומר לו מראש ללכת למוסך ומשלם על תיקון מלא?

לא הבנתי את השאלה שלך, הלכנו למוסך והמוסך הציה הדבקה ב100 שקלים.

הוא ביקש לתקן לבד ולקח את ה100 שקלים.

אז כן, שילמתי לו מחיר מלא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, עדס כתב:

היית צריך להחתים אותו על כך שאין לו דרישה כלפיך אחרי שסיכמתם את הסכום.

אין לך יותר מדי ברירות, אתה האחראי לנזק אתה צריך לשלם ולהחזיר את הפגוש לקדמותו, בכל מקרה אמרת שהמוסך דרש רק 100 שח לתיקון אז זה ממש בקטנה, גם

300-400 זה כסף קטן בשביל לסגור את זה בלי לערב ביטוח.

לדעתי תשלם לו והפעם תחתים אותו על טופס שלא יהיו לו דרישות עתידיות ממך.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2022 בשעה 21:33, עדס כתב:

משהו לא ברור, מצד אחד אתה אומר שהוא לא חשב שההדבקה של המוסך תחזיק, מצד שני הוא החליט לנסות לבד כשאין לו שום נסיון?

עקרונית, אם איש מקצוע הציע את סכום התיקון והוא החליט לנסות לבד, אתה אכן לא אמור לממן את הנסיונות שלו.

מצד שני, אתה כן אמור לפצות אותו על הנזק. הדבר ההגון לדעתי לעשות הוא בדיוק זה, אבל מכל סכום שתשלם עכשיו לתיקון מקצועי תפחית את 100 השקלים שכבר שילמת. כך שאם הוא חוזר למוסך המקורי, אתה לא צריך לשלם כלום. אם הוא הולך על תיקון יקר יותר, תשלם את ההפרש (אין לי מושג מהי אותה הדבקה שדיברו עליה ואם היא תחזיק).

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...