Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למצלמת רשת זולה לצורך פגישות בזום ושום דבר מעבר

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אשמח להמלצה מניסיון למצלמת רשת. המצלמה תשמש לשיחות זום בלבד (הרצאות שאני מעביר וישיבות צוות). לא סטרימינג ולא שום דבר אחר. תעבוד כשעתיים, 5 ימים בשבוע. לא עומס גדול מדי.

דברים שאשמח אליהם, אבל לא דיל ברייקר:

1. שתהיה 1080P. זה לא חובה וגם 720P זה סבבה, אבל המינימום זה 720P.

2. שיהיה מיקרופון. לא קריטי בכלל בכלל בכלל, אבל יכול להיות נחמד.

3. שתהיה אמינה (ולכן שואל מניסיונכם).

4. אני לא בקיא בזה, וכנראה שזו דרישה טיפשית, אבל בכל זאת אכתוב שאשמח לאחת שמתחברת עם חיבור USB ולא צריכה שקע או משהו.

לא נראה לי שזה הרבה דרישות ולפני שאני מזמין את הזבל הרנדומלי מגוגל במאה שקלים, הייתי פשוט שמח לדעת אם יש למי מכם ניסיון עם אחת.

תודה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אתחיל מהסוף - כל המצלמות רשת הן בינוניות להחריד -> גם אלו ב200 דולר ויש סיבה למה כל מי שעושה סטרימינג , מעביר הרצאות וכו משתמש בדברים אחרים.

מתוך האוסף הבינוני להחריד - הC920 של לוג׳יטק זה מה שאני משתמש. לא סופר מרוצה אבל סביר מינוס (אל תתקין את התוכנה שלהם - היא עושה יותר צרות מלשפר)

לעניינינו - אם יש לך mirrorless עדכנית או DSLR עדכנית או אפילו GoPro עדכני - מה שתקבל מהם יהיה בערך פי 10 יותר איכותי. (תבדוק וידאוים אונליין של השוואות, It's not even close).

כSide note - ממליץ בחום על מיקרופון חיצוני - במיוחד אם אתה משתמש במחשב או באוזניות bluetooth ולא חוטיות. ההבדל בהרצאות וכו הוא עצום.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ClearOne 910-2100-020 UNITE

כל המשרדים הממשלתיים משתמשים בזאת,

מצלמה לא סינית, אמריקאית. לא יודע מחיר בשוק האמת 

• אהבתי 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, לירון .ה. כתב:

מצלמה לא סינית, אמריקאית.

יש תימוך לטענה הזו?

לא ראיתי את זה מצויין בשום מקום.

אני שם בצד לרגע:

1. לא הייתי קונה מצלמה מספק מפוקפק / brand מפוקפק

2. לא הייתי סומך על מכרזים ממשלתיים שהבחירה היתה נקיה מאינטרסים או לפי benchmark של איכות כלשהיא

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם ליביו - מצלמות הרשת, גם היקרות שבחבורה, מספקות תוצרים בעלי איכות שלא מניחה את הדעת. נכון, אין צורך ברמת הפרדה של 8K ושכל הנוכחים בפגישה יוכלו לראות את קורי השינה שלך בעפעפיים, אבל האיכות של רובן תואמת את מה שהייתי מצפה לקבל בשנים 1998 ל 2005.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Liviur כתב:

יש תימוך לטענה הזו?

לא ראיתי את זה מצויין בשום מקום.

אני שם בצד לרגע:

1. לא הייתי קונה מצלמה מספק מפוקפק / brand מפוקפק

2. לא הייתי סומך על מכרזים ממשלתיים שהבחירה היתה נקיה מאינטרסים או לפי benchmark של איכות כלשהיא

החברה במקור מארצות הברית, מתמחה באודיו וידאו, בעיקר לשוק היותר מקצועי. ארץ ייצור יכול להיות מקום אחר, כמו שאפל מייצרת בסין.

דווקא המכרז הזה היה צריך לעמוד בתנאיי סף מאוד מסויימים. וכן מתחשבים באיכות המוצר.

אבל עדיין זו מצלמת רשת איכותית, אבל עדיין רשת.

יש כבר את הדגם c930, של לוגיטק. בנדא משווקים אותו.

• אהבתי 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רשת Microsoft LifeCam Hd3000 מיקרוסופט (1pc.co.il)

בשימוש די רציני, סוס עבודה

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, לירון .ה. כתב:

החברה במקור מארצות הברית

זה לא רף גבוהה ... וזו גם לא המדינה עם החוקי פרטיות הכי נוקשים - למעשה כל מדינה אירופאית מחויבת להרבה יותר.

לגבי שאר הדברים - נגיד. ברגע שזה לא פרמטר ראשון , שני או שלישי וקשור ליחסים עם יבואנים , היכולת לספק כמויות גדולות , חוזי שירות וכו - אל תבנה על זה.

במיוחד שהReviews של הדגמים שלא לחדרי ישיבות ... פושרים... 

לפני 59 דקות, לירון .ה. כתב:

יש כבר את הדגם c930, של לוגיטק. בנדא משווקים אותו.

אותו חיישן בינוני , עדשה קצת יותר רחבה , color balance יותר מחורבן.

לפני 20 דקות, Michazzz כתב:

you get what you pay for. רק מציין. היא מצלמה מ א ו ד בסיסית.

אם הדרישה היא רק מצלמה - לגמרי מספיק.

אם הדרישה היא מצלמה טובה - ראה את ההודעה הקודמת שלי.

לצערי בעוד שאר המצלמות התקדמו המון - בחלק הזה נראה שחברות ממשיכות לספק את אותם מוצרים בינוניים ומאכזבים כבר שנים בעטיפה אחרת ועם שיפור מינורי כזה או אחר כל שנה - בזמן שהצבעים , ההתמודדות עם low light והפוקוס ממשיכים להיות דיי נוראיים.

לאחרונה זה ממש התחיל להרגיז אותי (ואני מעביר ראיונות , ישיבות והדרכות פנימיות) - ונראה לי שאני אנצל את ההזדמנות לשדרג.

רק מתלבט כרגע אם ללכת על גופרו חדשה שתשמש גם מחוץ לקונטקסט הזה או להשמיש עם capture card מצלמת mirrorless וותיקה יותר של סוני שיש לי

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במחשב נייד מהעבודה, אבל כשאין לי אותו אני משתמש בסמארטפון ישן בשילוב מחשב נייח. נראה לי זה עונה על דרישתך.

אם אין לך מכשיר ישן - שקול לקנות מכשיר חדש זול (ובנוסף קיבלת צ'ופר-טלפון ספייר, או טאבלט לשימושים שונים). 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Michazzz כתב:

בשימוש די רציני, סוס עבודה

כן. גם לי יש אותה. סבבה לגמרי.

עושה כל מה שצריך.

מצלמת. מעבירה סאונד.

פלאג אנד פליי.

נוקיה 3100 של המצלמות

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות. עזרתם מאוד ונראה לי שאלך על אחד מסוסי העבודה הבינוניים שהוצעו פה. 

כרגע אני משתמש בנייד שלי כמצלמה באמצעות אפליקציה וזה לא נוח לי, האמת שעלה פה רעיון יפה להשתמש בסמארטפון ישן. אחפש אם יש לי בבית זרוק. 

כמו שאמרתי אין באמת צורך במצלמה טובה מדי, משהו בסיסי יספיק כי גם ככה רוב הזמן יהיה שיתוף מסך של מצגת או משהו אחר. להפך, זה שלא רואים אותי טוב אפילו יתרון :)

תודה שוב לכולם! 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ALÞћÃ כתב:

אני עם ליביו - מצלמות הרשת, גם היקרות שבחבורה, מספקות תוצרים בעלי איכות שלא מניחה את הדעת. נכון, אין צורך ברמת הפרדה של 8K ושכל הנוכחים בפגישה יוכלו לראות את קורי השינה שלך בעפעפיים, אבל האיכות של רובן תואמת את מה שהייתי מצפה לקבל בשנים 1998 ל 2005.

אז מה הן שונות ממצלמות שמובנות ברוב הלפטופים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במטרת השימוש.

לילדים שמתי מצלמה ב$15 מעליאקספרס. לא הבנתי מה הבעיה שאיכות כזאת היתה גם במאה ה19. רואים שזה הילד ושומעים אותו? מספיק. והיא לא באמת כזאת גרועה.

אם הייתי מרצה לאנשים שמשלמים כסף על ההרצאה - הייתי משקיע בסטודיו עם מצלמה מקצועית, מיקרופון ורקע מסודר ונקי.

לא רואה שום הצדקה למוצרים שנמצאים בין 2 הקצוות האלה.

זאת המצלמה. עובדת ללא תקלות מאז ימי הסגר הראשון..

Screenshot_20220120-101232.png

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...