Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מולטימדיה תואמת מקור. ככה זה אצל כולם?

Guest
שימו לב! השרשור הזה בן 821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, shugiflex כתב:

כל המערכות הסיניות בהן נתקלתי עוברות את מבחן ה-Brochure בהצלחה יתרה עם רשימה אינסופית של פיצ'רים שלכאורה מבטיחים מוצר נהדר.

במציאות, כל מערכות האנדרואיד הסיניות שראיתי היו לא מבושלות: בעיות בתצוגה, איכות קול לא מדהימה, תקלות מעצבנות בכל מקום, תמיכה גרועה ובסופו של יום - מוצר בינוני ומטה שלטעמי לא שווה את הכסף.

כל מי ששואל אותי מקבל המלצה חד משמעית להתרחק ממערכות כאלה.

אני חוזר ואתן לך תושבה shugiflex, בנושא מכשירי מולטימדיה סיניות, על פי הניסיון שלי האישי. 

יש המון דגמים של מולטימדיה, לצערי הרוב אכן לא נותנות תוצאה טובה בצליל במיוחד אלו שעובדות עם RCA או HI LEVEL.  יחד עם זאת בשנים האחרונות הסינים השתפרו מאוד, מולטימדיה של JOYING ומכשיר של TEYES הם מעולים, מהירים מאוד, כל חנות האפליקציות עובד מעולה, כולל וויז, וגם שיחות הטלפון בלוטטס. עם עובדים איתם דיגיטאלי או COAX צליל מדהים חסר רעשים בכלל !!

יצא לי לשמוע וראות מכשירים חדשים של פיוניר באלפי ש"ח שיש להם צליל רובוטי, לא פחות.

אין עולם מושלם, כל מכשיר יש לו בעיות משלו. כל מי ששואל אותי, אני ממליץ בחום על המולטימדיות שהוזכרו. דבר נוסף נוסף, גם אני בקשתי לניסיון מכשיר FIIO הכי משוכלל מיורי מתקין ובעל ידע רב בתחום, אין הבדל בצליל בינו לבין מכשיר TEYES !!  אז אני מצטרף לחבר KALMANGAR שהגיב לנושא זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מת על הטיעון של "בשנים האחרונות הם השתפרו מאוד" כשמדברים על דברים כמו מולטידמיה סינית, טלפון של חברת שיומי או רכבי יונדאי.

מדוע מלכתחילה לקנות את המוצר הגרוע שצריך להשתפר ולא להשקיע במוצר האיכותי? מנטליות של ישראלים קמצנים וחסרי תרבות, ותו לא.

אגב, לא הכשפתי ולא זלזלתי ביוסי אלפיין. אמרתי שקיבלתי המלצות עליו וכבודו במקומו מונח - אך לא משנה כמה העבודות שלך טובות ואיכותיות אפשר להתנהג בכבוד. 

• רעיון גרוע 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, shugiflex כתב:

כל המערכות הסיניות בהן נתקלתי עוברות את מבחן ה-Brochure בהצלחה יתרה עם רשימה אינסופית של פיצ'רים שלכאורה מבטיחים מוצר נהדר.

במציאות, כל מערכות האנדרואיד הסיניות שראיתי היו לא מבושלות: בעיות בתצוגה, איכות קול לא מדהימה, תקלות מעצבנות בכל מקום, תמיכה גרועה ובסופו של יום - מוצר בינוני ומטה שלטעמי לא שווה את הכסף.

כל מי ששואל אותי מקבל המלצה חד משמעית להתרחק ממערכות כאלה.

באופן כללי כן באופן פרטימי joying וTeyes לא.

בקיצור יש מציאות למי שמחפש בערימה של חרא ודאמממ זה חתיכת ערימה.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Fraysa כתב:

אני מת על הטיעון של "בשנים האחרונות הם השתפרו מאוד" כשמדברים על דברים כמו מולטידמיה סינית, טלפון של חברת שיומי או רכבי יונדאי.

מדוע מלכתחילה לקנות את המוצר הגרוע שצריך להשתפר ולא להשקיע במוצר האיכותי? מנטליות של ישראלים קמצנים וחסרי תרבות, ותו לא.

אני מניח שיש לך תקציב אינסופי

בטח יש לך הרכב הכי טוב שקיים, אל תגיד שהתפשרת על גולף של העמך

אתה גר בדירה מפוארת במיקום הכי טוב בתל אביב, לא ליד הקמצנים ברמת גן  חס וחלילה

את הטלויזיה הכי טובה, למה שתשתמש בOLED עלובה כשיש לך את הטלויזיות MICROLED החדשות של סמסונג/LG - כי למה להתקמצן

בקיצור, הבנת? כל אחד משקיע בתחום שנראה לו חשוב. לקרוא קמצן לכל מי שלא משקיע במה שנראה לך חשוב במיוחד, זה התנשאות ריקה במקרה הטוב

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס למישהו יש המלצה למולטימדיה איכותית אפי סינית לטיוטה פריוס  2012

שכותבים מערכת מקורית הכונה של יצרן הרכב או שיש חברות מסוימות 

(סליחה על הבורות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, חושב טוב כתב:

תכלס למישהו יש המלצה למולטימדיה איכותית אפי סינית לטיוטה פריוס  2012

שכותבים מערכת מקורית הכונה של יצרן הרכב או שיש חברות מסוימות 

(סליחה על הבורות)

ברוב הרכבים בארץ, אין מערכת מקורית של טויוטה או רכב דומה אחר. מותקנת מערכת מולטימדיה על ידי היבואן, אצל א.ד.י מערכות וגם גיל קאר. בשנים האחרונות, למשל בקיה בספורטאז' החלו להכניס מערכות מקוריות של קיה, זה שיש להם מדבקה של קיה אני לא בטוח שהם מיוצרות בקוריאה. בכל אופן בגלל התקנות של משרד התחבורה, הם חסומות/סגורות לחנות האפליקציות של גוגלפלי.  

אם אתה מהדרום, ממליץ על אייל סנטר סאונד מיבנה. במרכז ממליץ על ישראל ג'וניור מחולון, יוסי אלפיין מאור יהודה. כמובן שיש עוד המון מתקינים טובים ומעולים, שיכולים להמליץ ולהתקין לך מכשיר מולטימדיה, אני פשוט מכיר את אלו שאני ציינתי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, kalmangar כתב:

באופן כללי כן באופן פרטימי joying וTeyes לא.

גם אמינות של מכשירי teyes היא לא מספיק מוכחת, לדעתי הם נדירים בנוף המקומי.

לגבי ג'ויינג, לדעתי הסיכוי לקבל מכשיר אמין הוא נמוך (אם מתוך 5 אנשים, 4 נתקלו בתקלה, אז הם בצד הלא טוב של עקרון פארטו)

לפני 3 שעות, Fraysa כתב:

מדוע מלכתחילה לקנות את המוצר הגרוע שצריך להשתפר ולא להשקיע במוצר האיכותי?

חברות כמו אלפיין, קנווד, סוני וכו' לא מייצרות מגוון דגמים כמו הסינים.

הסינים עושים את זה מהר ובמחיר זול, עם איכות מפוקפקת 

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמתבונן מן הצד, קשה לקבל תמונה ברורה של המצב בשטח.

אסופה של דעות, כשהמהדרין מציינים "עובדות" ללא עוררין על סמך הנסיון האישי שלהם (במקרה הטוב) או שמועות במקרה הפחות טוב.

אני חושב שכל אחד יסכים עם הטיעונים התומכים בדעה שאיתה הגיע לשרשור ופחות עם הטיעונים ששוללים את דעתו.

קצת מחטיא את המטרה , כי בסוף המטרה היא לנסות לעזור ולגבש דעה...

אני הגעתי לכאן כי התייאשתי ממערכת המולטימדיה המקורית ביונדאי שלי (לא יודע אם מקורית זאת המילה הנכונה כי ההתקנה היא של גיל קאר חברה שהיא "פחות" קוראנית)

לפני מספר ימים הזמנתי (בעקבות המלצה שקיבלתי בפורום, בשרשור אחר) מערכת תואמת לרכב שלי (יונדאי סונטה 2016) של חנות מומלצת באלי אקספרס (החנות junsun, ציינתי מומלצת בהדגשה, כי קראתי עליה תשבחות במאמר כללי בנושא, אבל עכשיו אני כבר לא בטוח לגבי טיב ההמלצה).

למען הסר ספק, אין לי דברים רעים לומר על החנות, או על המוצר (טרם קיבלתי אותו), אלא שאחרי שקראתי את השרשור הנוכחי מפלס החששות שלי עלה קצת, אם כי אני בוחר להישאר אופטימי ולהאמין שהמוכר אמין, המוצר טוב ושאמצא מתקין טוב (תכלס אני מאמין שאיכות העבודה של המתקין אחראית ל80% שביעות הרצון שלי מהעסקה)

הבחירה שלי להישאר אופטימי מתכתבת עם האמירה שלי בפתיחה: רוב אלו שייכנסו לפה (מתוך כוונה לקבל תשובה), לא ישנו את דעתם, אלא יימצאו חיזוק לדעה איתה הגיעו.

בכל מקרה לשאלותי.

למישהו יש נסיון עם החנות/המותג junsun?

מישהו מכיר מתקין מומלץ/מוכח באזור חיפה-זכרון-חדרה? 

גם סתם הערות יתקבלו בברכה

תודה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ehuds כתב:

למען הסר ספק, אין לי דברים רעים לומר על החנות, או על המוצר (טרם קיבלתי אותו), אלא שאחרי שקראתי את השרשור הנוכחי מפלס החששות שלי עלה קצת, אם כי אני בוחר להישאר אופטימי ולהאמין שהמוכר אמין, המוצר טוב ושאמצא מתקין טוב (תכלס אני מאמין שאיכות העבודה של המתקין אחראית ל80% שביעות הרצון שלי מהעסקה)

אין לך ממה לחשוש, כמו שכתבת המצב שלך שונה מהמצב של פות"ש

מה כן אפשר לעשות? לנסות להתאים את הציפיות שלך בהבנה שיש "סטנדרט" סיני מסוים ושטנצ של ייצור. רוב הדברים שנמצאים בייצור אצל הסינים הועתק ממקום אחר, פיתוח/תכנון/מו"פ לא נעשה אצל הסינים ואם כן, מבוצע באיכות לא הכי טובה לטעמי. 

כיאה לדיקטטורה, רוב הידע שנצבר אצל הסינים הגיע "מבחוץ", מה גם אופי של אנשים שנבנה לאורך שנים על ידי המשטר, אי אפשר לשנות כי הם נפתחו לעולם בשנות האלפיים. פשוט צריך להכיר במגבלות והיכולות של הסינים. 

בקיצור של כל החפירה, אין ממה לדאוג. חכה שהמשלוח יגיע והיחידה תהיה תקינה ועם כל החלקים הנדרשים. בנתיים תמצא לך מתקין שמתאים לציפיות שלך במגבלות היחידה שאתה מייבא ומביא לו להתקנה. 

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, ehuds כתב:

אסופה של דעות, כשהמהדרין מציינים "עובדות" ללא עוררין על סמך הנסיון האישי שלהם (במקרה הטוב) או שמועות במקרה הפחות טוב.

זו לא מהות של פורום?

לפני 47 דקות, ehuds כתב:

החנות junsun, ציינתי מומלצת בהדגשה, כי קראתי עליה תשבחות במאמר כללי בנושא, אבל עכשיו אני כבר לא בטוח לגבי טיב ההמלצה).

המלצות יכולות להיות מפוברקות

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, חלק מהאנשים מחפשים בפורום תשובות.

נכון, כל דעה יכולה לתרום משהו, כל עוד היא ממוסגרת בקונטסט המתאים.

אמירה בסגנון "כל המערכות הסיניות חרא" היא סבבה (טים קוק חותם על זה בשתי ידיים). אני יודע בקלות לדלג לפוסט הבא.

אמירה בסגנון "אני מכיר 1,2,3.. אנשים שנכוו עם מערכות כאלה" זה קצת יותר מעניין. לא ממקור אישי (גם מקור אישי, אבל קבוצה דגימה 3 לא מפילה מהכסא) אבל מתחיל לתת אולי כיוון.

אמירה בסגנון "אני מתקין XXX שנים. מניסיוני החלפת מערכת היא בעייתית (או כדאית)" זה כבר יותר רלוונטי. 

על כל "עובדה" כנראה אפשר להתווכח, אבל עוזר אם אנשים יתנו קונטסט כדי שהקורא ייתן לה משקל בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 821 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...