Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מולטימדיה תואמת מקור. ככה זה אצל כולם?

Guest
שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, dim4ik007 כתב:

מי שבאמת משקיע באודיו ברכב ברמה גבוהה, אפשר לדעת למה צריך להרוס את זה עם מכשיר סיני ג'ויינג או כל חברה אחרת?

להרוס למה להרוס? אני יכול להגיד לך בכיף שגוינג עם כבל אופטי עדיף על פיוניר עם RCA,
במידה ויש לך DSP כי אז אתה חוסך 2 המרות.

מה שקורה בדר"כ זה כזה דבר:

PIONEER DATA -> DAC-> RCA->ADC->DSP->ADC->RCA>AMPLFIER
בטופולוגיה שלי מה שקורה זה כזה דבר:
JOYING DATA>OPTIC CABLE->DSP->ADC->RCA>AMPLFIER

מסקנה חסכתי שתי המרות: בDAC של הפיונייר + בADC של הDSP.
המרה = עוד דיסיטורשיין = עוד ירידה באיכות.

בנוסף חשוב להבין שאנחנו עובדים דיגיטלי דיגטילי זה ביטים 1 ו-0 מה שאני מעביר בדיגיטלי זה ביטים 1 ו-0 אין פה איכותי ולא איכותי.
כיום לא ידוע המגבלה של כבל אופטי אבל מדברים על אזור ה10GB בערך לשנייה, שיר צורך גג 6MB לשנייה(באיכות 192/32BIT) אז נראהלי שאנחנו מכוסים.
אזי הייתי יותר דואג מאנאלוגי מאשר מדיגטלי.

אנשים מתחרים עם JOYING בחו"ל בEMMA, ראיתי פעם תמונות גם אני לא האמנתי.

אם אנחנו עובדים בלי DSP פיונייר ללא ספק.

עריכה אחרונה על ידי kalmangar

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 6 דקות, kalmangar כתב:

JOYING DATA>OPTIC CABLE->

המערכת של ג'ויינג שולטת על הווליום?

אם כן, 

זה אומר שגם כאן יש התערבות של המערכת הסינית.

אולי אין המרה, אבל יש התערבות בצליל

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, BEEKER כתב:

המערכת של ג'ויינג שולטת על הווליום?

אם כן, 

זה אומר שגם כאן יש התערבות של המערכת הסינית.

אולי אין המרה, אבל יש התערבות בצליל

yep
מה שקורה זה הקטנת הטווח הדינמי הדאטה נשאר עדיין דאטה אין פה התערבות של דאקים...
כמו במחשב שאתה מנמיך את הוויליום? בדיוק אותו הדבר

(בהנחה והמחשב שלך מחובר לרמקול עם כבל אופטי נגיד ולא אנאלוגי).

ד"א היה תקופה שהיה לי FIIO M11 שלא היה בו אפשרות להנמיך את הווילום לפי מה שאני זוכר לא הרגשתי הבדל עשיתי איזשהי השוואה.

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, BEEKER כתב:

למיטב ידיעתי, לחבר היקר @Dani Cohen יש מערכת של TEYES, שהחליפה מכשיר סיני אחר.

ואאל"ט שני החברים המוערכים @kalmangarוגם @lanosforce חוו תקלות עם ג'ויינג. 

למעשה, אני מכיר רק חבר פורום אחד עם מערכת ג'ויינג שלא עשתה בעיות (כלומר 4 מ-5 מערכות ג'ויינג כן התקלקלו בצורה זו או אחרת).

זה לא מספיק לבסס סטטיסטיקה, אבל לדעתי זה לא מבשר טוב.

מסכים עמך שיש בעלי מקצוע נהדרים בארץ,

אבל גם אנשים מדהימים לא יצליחו להציל מוצרים מגוחכים שמתקלקלים 

BEEKER חבר ואח יקר, אכן החלפתי מולטימדיה של SYNCOPE ZETA, למולטימדיה של TEYES. אבל לא היו לי כל בעיות אם המולטימדיה של ZETA שהיא נהדרת. פשוט המפרט של TEYES יותר טוב לדעתי, יותר מהיר.

בסה"כ אני יכול לכתוב שאם מתקינים מכשיר מולטימדיה טוב ( תשאלו ותבררו בין החברים ) , ע"י מתקין טוב שיודע לעבוד ( ישראל ג'וניור, יוסי אלפיין ) ועוד מתקינים טובים, לדעתי והניסיון שלי אין כל בעיה, ויש רק יתרונות🥰 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, kalmangar כתב:

מה שקורה זה הקטנת הטווח הדינמי הדאטה נשאר עדיין דאטה

יכול להיות שהצליל מתעוות כשמנמיכים או מעלים ווליום מהמכשיר?

זה לא קורה בניגון, רק בשינוי ווליום.

לפני 35 דקות, kalmangar כתב:

כמו במחשב שאתה מנמיך את הוויליום? בדיוק אותו הדבר

(בהנחה והמחשב שלך מחובר לרמקול עם כבל אופטי נגיד ולא אנאלוגי).

אצלי ספציפית DAC מנטרל את הווליום במחשב והשליטה בווליום היא אנלוגית מהמגבר של CARVER

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, AUDIO KING כתב:

אתה נכנס לפורום אודיו ומולטימדיה ומדבר לאנשים שחיים את התחום בזילזול

ומפריח טענות לאוויר ללא שום ביסוס.

אני אישית מכיר לא מעט מתקינים מעולים עם ניסיון של עשרות שנים בתחום 

אין בעלי מקצוע בארץ בתחום ההתקנות ?

אולי כדאי שתתרשם מהגלריה של עילית קאר אודיו 

יוסי הבעלים הוא מתקין ברמת אומן.

http://www.ecaudio.co.il/page.asp?page=216

אני ממש לא זורק טענות ללא ביסוס, אני למען האמת זורק רק עובדות על בסיס ניסיון בלבד. 

מכיר את יוסי, וראיתי עבודות שלו. אכן נראה מקום איכותי. אממה? לקחתי את המלצת קארספורום עליו, שלחתי חבר שרצה להשקיע במערכת איכותית לרכב שלו. התקשר ליוסי, לא הספיק לסיים את המשפט ויוסי אמר לו ״יש לי מלא עבודה״. נתן לו טלפון אחר של מישהו שאמר לו בדיוק אותו הדבר. 

ישראלים הם עם של עצלנים. גם אם יש מישהו ברמה גבוהה, מהר מאוד עולה לו השתן למוח וצריך להתחנן אליו כדי שיקבל אותך. אף אחד לא באמת בא לעבוד פה, ועד שהם באים - הם עושים חרא של עבודה. 

אגב, לא צריך לקחת אישית. סך הכול עניתי פה לבחור ששאל שאלה ואמרתי לו עובדתית שמערכות אפטרמרקט זה אשפה, בייחוד אנדרויד. מערכת איכותית של רמקולים בסובארו פשע לא מלהיבה אותי 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • רעיון גרוע 1
  • לא הבנתי... 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, AUDIO KING כתב:

בחיבור אופטי\דיגיטלי ל DSP אתה מקבל איכות סיגנל נקיה וגבוהה

אאל"ט, אנדרויד מהקופסה לא תומך ב-BIT PERFECT ולכן לא תקבל איכות סאונד מקורית.

לפני 3 שעות, kalmangar כתב:

המגבלה של כבל אופטי אבל מדברים על אזור ה10GB בערך לשנייה, שיר צורך גג 6MB לשנייה(באיכות 192/32BIT) אז נראהלי שאנחנו מכוסים.

הבעיה הגדולה שמערכת הפעלה משחקת עם UP/DOWNSAMPLING על מנת להביא את כל מקורות אודיו לאותו קצב ורזולוציה.

עריכה אחרונה על ידי Boltik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Boltik כתב:

אאל"ט, אנדרויד מהקופסה לא תומך ב-BIT PERFECT ולכן לא תקבל איכות סאונד מקורית.

הבעיה הגדולה שמערכת הפעלה משחקת עם UP/DOWNSAMPLING על מנת להביא את כל מקורות אודיו לאותו קצב ורזולוציה.

יש דרכים לעקוף את זה(uapp) אבל לא רואה צורך שוב השוואתי את הגוינג ל Fiio M11 Plus שהוא נגן יעודי לאודיפילים ולא הרגשתי הבדל אז למה?
יש כאלה שישבעו שהם שומעים הבדל בין 96/24 לבין 192/24 תן לי 44.1/16 איכות CD אני מפסוט.
טפל בעייני...

לBEEKER לגבי העיוות של הצליל להפך אין עיוות גם בפול ווליום בדיגיטלי, בניגוד לפיונייר האנגלוגי ששם יש מגבלה עד ווליום מסוים.

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Fraysa כתב:

מכיר את יוסי, וראיתי עבודות שלו. אכן נראה מקום איכותי. אממה? לקחתי את המלצת קארספורום עליו, שלחתי חבר שרצה להשקיע במערכת איכותית לרכב שלו. התקשר ליוסי, לא הספיק לסיים את המשפט ויוסי אמר לו ״יש לי מלא עבודה״. נתן לו טלפון אחר של מישהו שאמר לו בדיוק אותו הדבר. 

ומה זה שייך לאיכות העבודה שלו? אז הוא עצלן (נניח), זה לא הופך אותו ל-לא מקצועי.

לפני 10 שעות, Fraysa כתב:

אגב, לא צריך לקחת אישית. סך הכול עניתי פה לבחור ששאל שאלה ואמרתי לו עובדתית שמערכות אפטרמרקט זה אשפה, בייחוד אנדרויד. מערכת איכותית של רמקולים בסובארו פשע לא מלהיבה אותי

זה לא עניין של לקחת אישית. בפורום אנחנו מייעצים, ולהגיד ש"עובדתית" מערכות אנדרויד אפטרמרקט זה "אשפה", לא מייעץ לכלום, מה גם שבאופן גורף- זה פשוט לא נכון. ואתה עושה כאן מה שעשית בשרשור אורות ה-LED שזה להשליך מהנסיון שלך על הכלל ולהחליט שזה "עובדה". אם בא לך להאמין בזה, שיהיה בכיף אבל אל תחליט שזו המציאות וזהו. בטח בלי לכתוב "מניסיוני", כדי שאחרים ידעו לשים דיסקליימר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yohai71 כתב:

ומה זה שייך לאיכות העבודה שלו? אז הוא עצלן (נניח), זה לא הופך אותו ל-לא מקצועי.

זה לא עניין של לקחת אישית. בפורום אנחנו מייעצים, ולהגיד ש"עובדתית" מערכות אנדרויד אפטרמרקט זה "אשפה", לא מייעץ לכלום, מה גם שבאופן גורף- זה פשוט לא נכון. ואתה עושה כאן מה שעשית בשרשור אורות ה-LED שזה להשליך מהנסיון שלך על הכלל ולהחליט שזה "עובדה". אם בא לך להאמין בזה, שיהיה בכיף אבל אל תחליט שזו המציאות וזהו. בטח בלי לכתוב "מניסיוני", כדי שאחרים ידעו לשים דיסקליימר.

מסכים איתך לחלוטין חבר נכבד yohai71. צר לי לקרוא איך פוסט על התקנה גרועה, הפך להזדמנות לחבר בשם Fraysa ,  לזלזל, להשתלח באחד  המתקינים המעולים והחשובים בתחום הסאונד/אלקטרוניקה לרכב כולל בניית מערכות סאונד משוכללות ברמה עולמית לא פחות !! כן, אני ראיתי את האושר והשמחה שהיה ללקוחות של יוסי אלפיין, שקיבלו את הרכב לאחר בנייה והתקנה של מערכות סאונד 🥰🙏 

יש עוד עשרות מתקינים מעולים, בעלי ידע וניסיון עשיר בתחום. לזלזל בכולם, להשתמש בביטויים כמו :

" רמקולים בסובארו פשע " זה תת רמה לצערי !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש, הבחור שהתקין לך את המערכת הוא שרלטן וגם גבה ממך מחיר די גבוה, בנוסף להסברים שגויים מהיסוד. זה א'.

ב', לגבי המערכת עצמה, לרכבים ממשפחת VW יש המון תואמי מקור שנכנסים באופן מושלם במקום המערכת המקורית.

לגבי איכות, אני אישית ללא מגבר ועם רמקולים מקוריים של הרכב, פעם הייתי עם מגברים, סאב וכל הסיפור עד שהחלפתי רכב ולא הרגשתי צורך. אז אני לא קנה מידה.

אבל קניתי ג'ויינג הכי טוב שהיה בזמנו, עלה לי 1300 מסין, פלוס התקנה שעלתה 150.

המכשיר מעולה, אתה מקבל תמיכה ברמה גבוהה. איכות השמע לא נפגעה, המערכת מהירה ונוחה, יותר נוחה מ-AA בכמה רמות.

שיחות בבלוטות' נשמעות נהדר.

מה שכן, הכפתורים מרגישים זולים. 

אני אישית למרות שזה לא הכי כלכלי, הייתי מוותר על שירותיו של הנוכל, לומד את הלקח שלי והולך למישהו אחר, מומלץ, עושה סקר שוק ואז מבצע קנייה/התקנה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חייב לציין בנושא של יוסי,
עד שיש מתקין אחד שמתפרנס מהתחום המגעול הזה ויש לו מעט ביקוש גם באים בטענות?
יש לך עוד מליון אופציות בדיוק כמו לקבוע תור למסעדת יוקרה שצריך לחכות חודש-חודשיים.
ד"א גם שאני פונה אליו הוא תמיד עסוק, בנוסף חבר בשם יעקב שביצע אצלו התקנות בהמון המון המון כסף יוסי כל הזמן אומר לו שהוא עסוק והוא מחפש איפה להכניס אותו שהוא מבקש, אז לא משהו אישי...
שווה את ההמתנה לטעמי.

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Dani Cohen כתב:

לזלזל, להשתלח באחד  המתקינים המעולים והחשובים בתחום הסאונד/אלקטרוניקה לרכב

לדעתי הוא לא זלזל ולא השתלח.

הוא סיפר על מקרה בו הפנה חבר למתקין מוערך ולא יצא מרוצה מהיחס שקיבל (סביר להניח בגלל עומס זמן).

לפני 5 שעות, yohai71 כתב:

בפורום אנחנו מייעצים, ולהגיד ש"עובדתית" מערכות אנדרויד אפטרמרקט זה "אשפה", לא מייעץ לכלום, מה גם שבאופן גורף- זה פשוט לא נכון.

הבחור צודק בכך שהמערכות הסיניות לא ממש אמינות.

אין סטטיסטיקה מסודרת, אבל מספיק לשוחח עם עוסקים בתחום כדי להבין שחלק ניכר של המערכות מולטימדיה הללו לא אפויות ב-100%, מתקלות תצוגה, מסך נגיעה שלא מגיב וכו'. 

• מעניין 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בסדר, אבל מכאן ועד "אשפה" המרחק גדול- אפילו כאן בשרשור יש כאלה שמעידים אחרת. הכי הרבה אפשר לכתוב שהדעות חלוקות ו\או שמנסיונו כך וכך. אבל לקבוע את זה כ"עובדות" זה פשוט לא נכון, ואני אפילו לא נכנס לדיון של "הישראלים עצלנים" וכד', זה פשוט לא שייך לעניין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המערכות הסיניות בהן נתקלתי עוברות את מבחן ה-Brochure בהצלחה יתרה עם רשימה אינסופית של פיצ'רים שלכאורה מבטיחים מוצר נהדר.

במציאות, כל מערכות האנדרואיד הסיניות שראיתי היו לא מבושלות: בעיות בתצוגה, איכות קול לא מדהימה, תקלות מעצבנות בכל מקום, תמיכה גרועה ובסופו של יום - מוצר בינוני ומטה שלטעמי לא שווה את הכסף.

כל מי ששואל אותי מקבל המלצה חד משמעית להתרחק ממערכות כאלה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...