Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה קרה לכם?, יצאתי דפקט...

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכותרת לא קליקבייט, פשוט לא יודע איך להגדיר את זה אחרת.

אתמול נסעתי חזרה הביתה על כביש 90 בים המלח, החלק הצפוני איפה שאין תאונות.

באחד הסיבובים ראיתי לפתע פלטה, משטח עץ, על הכביש, כנראה נפל ממשאית או רכב.

אחרי כמה מטרים התלבטתי ואז הסתובבתי וחזרתי חזרה למקום.

המקום חשוך, אין תאורה וזה בסיבוב אז אולי זה מסוכן ואני אדם נחמד ואוהב לעזור (לא יודע למה).

עזרתי בשול הדרך, יצאתי והרחקתי את המשטח לשול הדרך, ניקיתי את הכביש מחתיכות גדולות.

את המשטח שמתי בשול ואז אמרתי לעצמי, אני לפעמים גונב מהשול בעת סיבובים, אז לא כדאי שזה יבלוט אם יש מישהו כמוני, אז שמתי את המשטח טיפה יותר בפנים.

אני נכנס לרכב, שמח וטוב לב, עזרתי לסביבה, אף אחד לא יפגע מהמשטח הזה ואולי אזכה בכוכב בוולהאלה.

שמתי חגורה, העברתי ל-D (כמה שאני מתגעגע לידני 😢), בדקתי במראות שאין אף אחד, נותן גז לנסוע ו....נחשו מי עלה המשטח?, אני!!!!!!!!!!

דבר כזה יכול לקרות רק לי!

מצד אחד כעסתי על עצמי

מצד שני פשוט צחקתי לעצמי, הרי זה היה חובה שזה יקרה.

• אהבתי 7
  • מצחיק 28
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 2

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רואה את עצמי עושה כזה דבר. פעם אחת עצרתי כדי להזיז ערימת כיסאות פלסטיק. בדיעבד, הייתי צריך לקחת את הכיסאות.

רוב מי שראה את הכיסאות פשוט עשה עיקוף סביבן.

עשית את המעשה הטוב, תבורך

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,
קבל ח"ח על אזרחות למופת ואיכפתיות.
שנית, תתנחם, עלית על משטח עץ ב3 קמ"ש.
זה בקלות יכל להיות 90+ קמ"ש ואז היית מעלה פוסט על איפה מתקנים טמבון/רדיאטור/שמשה/צמיגים... או חילוץ רכב מהשוליים.

• אהבתי 1

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני הייתי פוחד לעצור בשוליים ולהעיף את זה מהכביש, יותר מדי תאונות קורות בגלל שמישהו עמד בשול ואז איזה משאית עם נהג עייף שלח אותו לקיבינימט. מקסימום מדווח על מפגע בוויז.

אבל כל הכבוד לך על המחשבה על הנהגים האחרים. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

אני הייתי פוחד לעצור בשוליים ולהעיף את זה מהכביש, יותר מדי תאונות קורות בגלל שמישהו עמד בשול ואז איזה משאית עם נהג עייף שלח אותו לקיבינימט. מקסימום מדווח על מפגע בוויז.

אבל כל הכבוד לך על המחשבה על הנהגים האחרים. 

21:30, כביש 90, ים המלח.

אם עובר רכב, זה פעם ב-15 דק'.

משאית, הם מדליקים פורג'קטורים שגם עיוור כמוני, רואה אותם ממרחק של 20 קילומטר.

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרחות מצויינת - תמשיך כך,
הסכנה שמנעת היא גדולה מאוד, אני רואה לא מעט נהגים שהיו סוטים בחדות בכדי לא לעלות על המשטח ואז איבוד שליטה יכול להיות גרוע....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

still clickbait to me

כל הכבוד לך, אם היית באמריקה היית מקבל מדליה ותעודת הוקרה על היותך Good Samaritan

עריכה אחרונה על ידי yosilogen

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנהלות חיובית אבל ממש לא חכמה.

לפני מספר שבועות ראיתי סרטון שמראה איך שוטר אמריקאי מפנה מפגע הכביש: נןסע באמצע עם כל אורגן האורות, מאט בהדרגה, עוצר את כל התנועה, מקיף את המפגע עם הרכב שלו - ואז, כשכל התנועה עומדת, ניגש לפנות את המפגע.

אתה עתרת בכביש שבו אנשים נוטים לנהוג מהר ובתוקפנות, לא ברור מה היו תנאי התאורה ומזג האויר - סיכנת את עצמך שלא לצורך. כפי שנאמר - חיוג ל-2120* או למשטרה הוא הפתרון הנכון שישמור גם על חייך. וכבונוס הזהר אחרים באמצעות וייז.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, zvigolden כתב:

אני מדווח לנתיבי ישראל 2120  .

יצא לי לדווח על פגר בעל חיים ועל שמיכות שנפלו

פה אף אחד לא הגיע, אף אחד לא מגיע ואף אחד לא יגיע, זה חור. 😁

לפני כשעה, sperial כתב:

התנהלות חיובית אבל ממש לא חכמה.

לפני מספר שבועות ראיתי סרטון שמראה איך שוטר אמריקאי מפנה מפגע הכביש: נןסע באמצע עם כל אורגן האורות, מאט בהדרגה, עוצר את כל התנועה, מקיף את המפגע עם הרכב שלו - ואז, כשכל התנועה עומדת, ניגש לפנות את המפגע.

אתה עתרת בכביש שבו אנשים נוטים לנהוג מהר ובתוקפנות, לא ברור מה היו תנאי התאורה ומזג האויר - סיכנת את עצמך שלא לצורך. כפי שנאמר - חיוג ל-2120* או למשטרה הוא הפתרון הנכון שישמור גם על חייך. וכבונוס הזהר אחרים באמצעות וייז.

כפי שציינתי  מדובר על כביש 90 בחלקו הצפוני של ים המלח.

במידה והייתי מודיע למשטרה, היה לוקח לה לפחות שעה להגיע ולפנות את המפגע.

מבחינת תחבורה, שעה 21:30 בערב, אם עוברת שם שממית (הן לא, הן כולם בדירה שלי משום מה), זה נחשב עומס תנועה חריג.

הרכב הכי קרוב אלי  במקרה הטוב, היה במרחק של 5 קילומטר.

בהתחשב בכך שמדובר בשעות חושך, גם ניתן להבחין בנקל בכל כלי תחבורה שמגיע.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא  נעים להגיד אבל (לפעמים?!) במוקד במשטרה יושבים דבילים. לפני מספר שבועות, בירידה מאריאל לכיוון מזרח, עבד בובקט על אחד הנתיבים (יש אחד לכל כיוון) בלי סימון, בלי שמישהו עוצר/ מכוון את התנועה ומדובר בירידה ועיקולים. התקשרתי למשטרה שיישלחו מישהו לעשות סדר לפני שיקרה אסון. הסברתי את עצמי בצורה הברורה ביותר. בארבע שעות הבאות קיבלתי טלפון פעם בשעה שאסביר להם מה קרה ומה ראיתי...

לפעמים אין ברירה אלא להגדיל ראש ובזהירות רבה להסיר מכשולים שאחרים לא ייפגעו.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...